Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

przez zmienny 21 sie 2013, 19:27
*Monika*,
Nie znasz mnie, nie wiesz jaką jestem osobą, a z góry zakładasz, że ja się na koncerty i zloty nadaję

no fakt, ale chyba nie tak do końca z góry to stwierdziłem, powiedzmy, że miałem jakieś tam przesłanki, wiedząc, że organizujesz zloty ;)
ale ok załóżmy, że strzelałem w ciemno, nie trafiłem? :p
żart był nie do mnie, ale tak jakby o mnie, bo odnosił sie do osób co nie lubią tłumów, a ja się do takich zaliczam niestety :bezradny:

no a zloty z tego forum, z tego co o nich słyszałem, mają przyjazną atmosferę i każdy robi co chce, więc swoich szans na następny wcale nie przekreślam, pomimo tego bycia odludkiem.

aha i nie było mnie na zlocie, dlatego nie piszę, że kiełbaski które piekliście były niesmaczne itp., wierzę, że się świetnie bawiliście i była rewelacja, odnoszę się tylko ogólnie do udziału w zlotach (nie tym konkretnie arturówkowym) osób wycofanych społecznie.

Candy14,

Tego typu ludzie odpuszczaja sobie koncerty i zloty..chociaz znam jednego fobika ktory po terapii a wlasciwie w jej trakcie zaczal sie spotykac z ludzmi przelamujac swoje leki...najpierw pojedynczo, potem powoli juz stadnie a teraz nikt by nie powiedzial, ze mial fobie spoleczna

tak, fobie społeczną ponoć leczy się najskuteczniej stopniową ekspozycją na bodźce lękowe.

są też różne pokrewne do socjofobii sprawy, przy których to nie zdaje egzaminu i trzeba sięgnąć głębokich przyczyn.
zmienny

przez deader 21 sie 2013, 19:30
*Monika*, :mrgreen:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez hania33 21 sie 2013, 19:34
Candy14

Dziękuję, ale nadzieje mam , ze będzie ok , kiedyś wyszłam z tego bez leków, teraz niestety za mocno dało popalić.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 21 sie 2013, 19:42
zmienny napisał(a):no fakt, ale chyba nie tak do końca z góry to stwierdziłem, powiedzmy, że miałem jakieś tam przesłanki, wiedząc, że organizujesz zloty ;)
ale ok załóżmy, że strzelałem w ciemno, nie trafiłem? :p

Lubię ludzi z założenia, nigdy nie nastawiam się z góry negatywnie i nie uprzedzam się do nich dopóki nie poznam.
Z wieloma sympatyzuję.
Ale też przecież jestem tylko człowiekiem więc różne sytuacje towarzyszące podczas zlotów czy koncertów mogłyby mnie wyprowadzić z równowagi czy zbulwersować, a uwierz...potrafię to okazać :D
Myślisz, że jedna czy dwie sytuacje drażliwe dla mnie spowodowałyby, że wysnułabym stwierdzenie, że zlot był niefajny?
Nie.
Lubię poznawać ludzi, rozmawiać z nimi, śmiać się, współczuć czy razem z nimi płakać.
Ale tego trzeba chcieć uczyć się przez całe życie. Nie poprzez siedzenie w domu przed monitorem, tylko tak jak napisałeś poprzez ekspozycję. I to stwierdzenie bardzo mi się spodobało :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Candy14 21 sie 2013, 20:03
podczas zlotów czy koncertów mogłyby mnie wyprowadzić z równowagi czy zbulwersować, a uwierz...potrafię to okazać :D

Paniom do towarzystwa dziekujemy!!! :mrgreen: :lol:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Artemizja 21 sie 2013, 20:03
Przejrzałam sobie kilka stroniczek wstecz i muszę powiedzieć, że nieźle się uśmiałam :lol:

Tęsknię za Wami Robaczki ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez deader 21 sie 2013, 20:22
Nefertari napisał(a):Przejrzałam sobie kilka stroniczek wstecz i muszę powiedzieć, że nieźle się uśmiałam :lol:

O, i to jest dobre podejście :)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez Artemizja 21 sie 2013, 20:23
deader, :mrgreen: Nic innego nie pozostaje :mrgreen:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Ferdynand k 21 sie 2013, 20:25
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aqua_Virgo
na cześć naszej koleżanki akwedukty nazwano
Nefertaruś cze :papa:
Naczelny Użyszkodnik

przez zmienny 21 sie 2013, 20:28
*Monika*,

różne sytuacje towarzyszące podczas zlotów czy koncertów mogłyby mnie wyprowadzić z równowagi czy zbulwersować, a uwierz...potrafię to okazać

wierzę, oj wierzę ;)

Myślisz, że jedna czy dwie sytuacje drażliwe dla mnie spowodowałyby, że wysnułabym stwierdzenie, że zlot był niefajny?
Nie.

i tak też bym nie pomyślał, ale ktoś kto by przez większość czasu był w mniejszym/większym napięciu emocjonalnym (większym jakby alko schodziło), to już troche inna sprawa.

tyle, że obiektywnie może stwierdzić wtedy, nie że zlot byl niefajny, tylko, że on sam się źle na nim czuł i wtedy jest fair enough ;)

Lubię poznawać ludzi, rozmawiać z nimi, śmiać się, współczuć czy razem z nimi płakać.
Ale tego trzeba chcieć uczyć się przez całe życie. Nie poprzez siedzenie w domu przed monitorem, tylko tak jak napisałeś poprzez ekspozycję. I to stwierdzenie bardzo mi się spodobało

no w przypadku fobii społecznej przez ekspozycje, w przypadku skrajnego introwertyzmu, poprzez inne rzeczy, np. dobrą samoocenę, zdrowy tryb życia, odpowiednie zarządzanie własną energią, którą w grupie, takie osoby, łatwo tracą za sprawą dużej ilości zewnętrznych bodźców, na które mózgi skrajnych introwertyków są biologicznie, szczególnie wyczulone.

ale nawet skrajny introwertyzm można trochę popchnąć w kierunku ekstrawertyzmu i nauczyć się z nim funkcjonować nieźle w większych grupkach i świetnie w tych mniejszych, warto się tego uczyć i hop siup to nie jest, masz rację.

ok spadam z tego tematu, bo wątek poszedł w inną stronę, a pewnie chcielibyście sobie powspominać zlot w mniej poważnej atmosferze.
Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 20:30 przez zmienny, łącznie edytowano 1 raz
zmienny

przez rotten soul 21 sie 2013, 20:29
Miałem tłumaczyć siebie i innych, ale zwyczajnie odpuszczę. Przepraszam, ale nie mam już na to sił ani chęci. Z tematu wypadam definitywnie.
rotten soul

przez Pieprz 21 sie 2013, 20:29
Tęsknię za Wami Robaczki

Ja też :smile: super było.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Artemizja 21 sie 2013, 20:30
Mushroom, nom :105:

Administrator

przez mark123 21 sie 2013, 20:31
zmienny napisał(a):buka
to pomyślcie co zmienić żeby takie osoby miały łatwiej,co zmienić u siebie żeby łatwiej się zintegrować

najlepsze dla takich osob sa zloty gdzies w osrodkach gdzie nie ma duzo ludzi, a traktowane lubia byc normalnie ale bez wymuszania: tanczenia, gadania, trzymania sie grupy itp.

jak cos tam sie im dzieje, ze chodza ciagle smutne, to jak ktos chce, mozna podejsc jakos na osobnosci pogadac, a nie cala ekipa i robic z tego publiczna sensacje.

i to juz sa bardzo przyjazne warunki dla takich osob.

Dla mnie najprzyjaźniejszy byłby zlot osób z osobowością unikająco-zależną, tak mi się wydaje.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Sortuj wg