Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

przez carlosbueno 21 sie 2013, 13:22
Zamiast popadać w syndrom rottena/carlosa-który jak się okazuje na żywo jest innym gościem i na forum robi sobie tylko jaja;)
Wypraszam sobie, ja żadnych jaj nie robię, tylko się nieźle kamufluję, całe życie udawania luzaka robi swoje. A przecież nie jadę na zlot narzekać bo dostatecznie dużo tego robię na forum i mam taką szansę pokazać jakieś swoje drugie pozytywne ja.
Największy Forumowy Maruda

przez 0Rh+ 21 sie 2013, 13:26
carlosbueno napisał(a):
Zamiast popadać w syndrom rottena/carlosa-który jak się okazuje na żywo jest innym gościem i na forum robi sobie tylko jaja;)
Wypraszam sobie, ja żadnych jaj nie robię, tylko się nieźle kamufluję, całe życie udawania luzaka robi swoje. A przecież nie jadę na zlot narzekać bo dostatecznie dużo tego robię na forum i mam taką szansę pokazać jakieś swoje drugie pozytywne ja.

I to jest słuszna koncepcja . Na żywo jesteś spoko gość :smile: Na forum ...czasami ;) :mrgreen:

przez buka 21 sie 2013, 13:35
Wypraszam sobie, ja żadnych jaj nie robię,

no wiem,wiem,teraz ja sobie robie-co do kamuflowania to chyba większość osób mogłaby to samo powiedzieć.Inna sprawa że w czasie tego zlotu u mnie poprostu całe zło znikło samoistnie i nie musiałem niczego udawać-tak jakbym się naćpał dobrą atmosferą tego zlotu.Dopiero kiedy wróciłem pojawił się syndrom odstawienny i wszystkie problemy wróciły-no ale jak czytam wielu z Was miało tak samo.
Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 13:37 przez buka, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Candy14 21 sie 2013, 13:36
Prosze Was wszystkich o zaprzestanie dyskusji na temat mojej opinii. Teraz wiem, ze napisanie jej bylo kolejnym bledem

Kurde rotten soul, Twoja opinia jest spoko! Napisales swoje odczucia. Caly bajzel zrobil sie przez wtracanie osob ktorych na zxlocie nie bylo a mialy najwiecej do powiedzenia :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmienny 21 sie 2013, 16:04
oj jak dla mnie caly spor to tylko nieporozumienie, Ladywind zle zinterpretowala sytuacje tekstu widma i sie oburzyla, myslac ze to bylo zlosliwe (bo niektorzy faktycznie, szydza takimi tekstami, a niektorzy takie teksty rzucaja w przyjaznych intencjach i takie pewnie miala Wiola).

nie ma sensu ciagnac tego watku.

buka
to pomyślcie co zmienić żeby takie osoby miały łatwiej,co zmienić u siebie żeby łatwiej się zintegrować

najlepsze dla takich osob sa zloty gdzies w osrodkach gdzie nie ma duzo ludzi, a traktowane lubia byc normalnie ale bez wymuszania: tanczenia, gadania, trzymania sie grupy itp.

jak cos tam sie im dzieje, ze chodza ciagle smutne, to jak ktos chce, mozna podejsc jakos na osobnosci pogadac, a nie cala ekipa i robic z tego publiczna sensacje.

i to juz sa bardzo przyjazne warunki dla takich osob.
zmienny

przez buka 21 sie 2013, 16:21
Z innej beczki.Z moich fot chyba nic nie będzie(pytało kilka osób),zapomniałem że trzeba zwinąć film zanim się go wyjmie i pewnie wszystko się zaświetliło,już tak przywykłem do cyfrówek :evil:
Ale film do wołania dam.Kurna,nigdy nie może być za dobrze,heh

przez 0Rh+ 21 sie 2013, 17:14
No to zbuk ;)

przez Powietrzny Kowal 21 sie 2013, 17:39
Obrazek

Obrazek Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

przez deader 21 sie 2013, 17:51
A mnie tam te "kłótnie" zwisają i powiewają, przypomina mi się słynny, nakręcony przez telewizję Trwam "dokument" o Przystanku Woodstock, który z założenia miał pokazać wydarzenie w jak najgorszym świetle. I tak samo jest tutaj - betonu nie przekonasz. Ja tam mam zajebiste wspomnienia i już zaczynam odmierzać czas i odkładać kasę na październik :yeah:
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez 0Rh+ 21 sie 2013, 18:03
deader Ty masz krechę ....za to ,że byłeś i dobrze się bawiłeś na wczorajszym koncercie :mrgreen:

przez *Monika* 21 sie 2013, 18:14
0Rh+, A teraz pokłócimy się o koncert ! :mrgreen:
deader, pewnie beznadziejnie na nim było :evil: :twisted: , tyle ludzi ! Nigdy na koncert nie pójdę bo bym tam nie pasowała ! ;)
Obrazek
Główny Moderator

przez zmienny 21 sie 2013, 18:34
*Monika*, Ty byś pasowała, ale np. tego typu ludzie:

Osoby cierpiące na fobię społeczną:

unikają wystąpień publicznych
unikają jedzenia i picia w miejscach publicznych
nie odzywają się w obecności innych
unikają rozmów, zwłaszcza z osobami, które są dla nich autorytetem
nie mogą pracować, gdy ktoś na nich patrzy
prowadzą najczęściej samotniczy tryb życia

Wiele codziennych spraw (załatwienie czegokolwiek w urzędzie czy banku, wizyta u lekarza, zakupy w sklepie innym niż samoobsługowy, umówienie się z kimś) jest dla osób cierpiących na fobię społeczną prawdziwą torturą.

W momencie, gdy człowiek dotknięty tą fobią jest narażony na ekspozycję społeczną, mogą u niego wystąpić następujące objawy somatyczne[8][9]:

czerwienienie się,
przyspieszenie bicia serca, kołatanie serca,
drżenie rąk i mięśni (np. łydek),
nadmierna potliwość,
duszność,
nudności,
szumienie w uszach,
zaburzenia mowy (np. drżenie głosu),
u niektórych osób: łzawienie,
zawroty głowy.

Objawy te mogą narastać nawet do rozmiarów lęku panicznego, jeśli chory nie wycofa się z sytuacji w porę. Obawa przed tym często powoduje niezrozumiałe dla innych zachowania, które z zewnątrz mogą wyglądać jak tchórzostwo.

już niekoniecznie;)

i owszem dla takich ludzi byłoby beznadziejnie na koncercie na którym dla innych było wyebiście.
zmienny

przez carlosbueno 21 sie 2013, 18:41
Osoby cierpiące na fobię społeczną:

unikają wystąpień publicznych
unikają jedzenia i picia w miejscach publicznych
nie odzywają się w obecności innych
unikają rozmów, zwłaszcza z osobami, które są dla nich autorytetem
nie mogą pracować, gdy ktoś na nich patrzy
prowadzą najczęściej samotniczy tryb życia

Wiele codziennych spraw (załatwienie czegokolwiek w urzędzie czy banku, wizyta u lekarza, zakupy w sklepie innym niż samoobsługowy, umówienie się z kimś) jest dla osób cierpiących na fobię społeczną prawdziwą torturą.

Ja większość tych cech mam ( pogrubiłem je) a jakoś se na zlotach radzę, z koncertami to gorzej znaczy muszę mieć solidną zaprawę alkoholową a i tak nie do końca mi odpowiadają.
Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 18:42 przez carlosbueno, łącznie edytowano 1 raz
Największy Forumowy Maruda

przez hania33 21 sie 2013, 18:42
zmienny

Taka smutna prawda :(
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Sortuj wg