Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

przez carlosbueno 21 sie 2013, 11:40
Teraz już wiem że dla ludzi mających głębsze zaburzenia takie zloty trzeba omijać szerokim łukiem

Z tego co wiem to ja może nie jestem najbardziej zaburzony ale prowadzę od kilku lat dużo bardziej samotnicze i nienormalne życie od Rottena czy Ladywind a jakoś zlotów nie omijam szerokim łukiem, właściwie to dla mnie jedyna okazja do wyrwania się z domu i pobycia wśród ludzi, także różnie to bywa z tym nienadawaniem się zaburzonych do zlotów.
Największy Forumowy Maruda

przez ladywind 21 sie 2013, 11:48
Właśnie , nie byłaś więc do cholery skończ się wpierniczać, bo zaczyna mnie to irytować i w końcu zrobię się naprawdę niemiła,
proszę Cię nie strasz mnie, nie wpierniczam się tylko wyrażam swoje zdanie, co nie wolno mi? przecież to forum prawda?
Może zaraz bana dostane albo ostrzeżenie?? :blabla:
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Harry Haller 21 sie 2013, 11:52
ladywind napisał(a):
Nie ma w tym nic negatywnego, zwykłe określenie idealnie charakteryzujące pewną postawę. I tyle, tylko tyle. Jeżeli ktoś robi z tego coś negatywnego, robi to na własne życzenie, sam wkręca sobie negatywny odbiór, ok, jego prawo. Czytam i czytam te posty jednak i jakoś się nie dowiedziałem jeszcze, co jest złego w byciu człowiekiem-widmo...
Może dla Ciebie byłoby miło być tak nazwanym, nie wiem, nie byłam tam, więc nie wiem, w sposób jaki zostało to powiedziane wie sam Rotten.

Zloty nie są dla osób z głębszymi zaburzeniami? A możesz uściślić dlaczego? Tu nie można uogólniać i kategoryzować. Każdy człowiek jest inny, inaczej odbiera zewnętrzny świat. Każdemu może coś przeszkadzać lub nie. Na jednych dobra zabawa innych może działać kojąco i mobilizować do czegokolwiek, a innym przeszkadzać. Poziom zaburzenia niekoniecznie ma tu aż takie znaczenie jak by ci się mogło wydawać
. Oczywiscie że moge wytłumaczyć, nie są napewno dla osób bardzo zamknietych w sobie, bo niepotrzebnie mogą zostać posądzeni o bycie odludkiem, dziwakiem, ale napewno jest jak najbardziej dla ludzi otwartych o czym świadczy wasza dobra zabawa, i tu nie mam żadnych zastrzerzen.
Jedyne jakie mam to trochę wiecej zrozumienia dla innych, tak na przyszłość.

-- 21 sie 2013, 10:27 --

Na koniec mam dla Ciebie propozycję , zorganizuj zlot . Wiesz taki najzajefajniejszy

Nie mam najmniejszej ochoty ;)

Litości. Chyba jednak kompletnie nie wiesz o czym piszesz. Posadzenie o bycie odludkiem, dziwakiem, na zlocie "dziwaków"? Jedno co mi się bardzo rzucało w oczy to właśnie wszechobecna tolerancja, akceptacja i zrozumienie dla "innych". Wydaje mi się, że dawaliśmy innym to czego sami oczekiwaliśmy. Każdy spokojnie mógł być sobą, bez strachu, że przyczepi mu się jakąś durną łatkę itp. I chyba to także dawało np. mi tyle luzu. Nie musiałem udawać, że wszystko jest ze mną ok. Mogłem być sobą i spokojnie oddychać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abraxas 21 sie 2013, 11:53
Wszystko zależy od człowieka, ja już wiem po tej sytuacji, żeby nie jechać na zlot. Bo widać żeby jechać, trzeba wiedzieć, że człowiek nie będzie miał kryzysów nastroju, czego obecnie nie wiem, więc się nie wpakuję do ludzi którzy chcą się non-stop bawić, a jak ktoś zostaje z tyłu to "radź se sam, przyjdź jak ci przejdzie". Fajnie jakby ktoś przyszedł pogadać i wesprzeć w takiej sytuacji, wtedy faktycznie poczułabym się w końcu że jestem wśród ludzi którzy mnie rozumieją. I nie, to nie jest terapia i nikt takowej nie oczekuje, zwyczajne wyciągniecie ręki.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez *Wiola* 21 sie 2013, 11:53
ladywind, To nie jest żadne straszenie , też wyrażam swoje zdanie- irytuje mnie wpieprzanie się temat o którym nie ma się pojęcia, mimo , że napisało Ci gro ludzi , którzy tam byli jak to widzą , Ty nadal wiesz lepiej :evil:

Może zaraz bana dostane albo ostrzeżenie?? :blabla:

tego nawet nie będę komentować
Moderator

przez hania33 21 sie 2013, 11:55
Ja jestem tutaj od niedawna , to forum podniosło mnie na duchu , dało mi nadzieje. Nigdy nie byłam na żadnym zlocie, gdyż choruje tak poważniej od pol roku , przedtem męczyłam się przeszło 10 lat , lecz mogłam jeszcze wytrzymać bez leków.Nie wiem czy dala bym rade na takim zlocie , ponieważ nie pije alkoholu , może czuła bym się , jak odludek , nie wiem tego.

Z tego co wywnioskowałam , nie każdy czul się tam dobrze , napisał to co chciał , swoje przeżycia itp.Teraz każdy trzepa się każdego , skacze sobie do oczu, czy to potrzebne w Naszej chorobie ??? nie sadze , to może tylko zaszkodzić.

Kazdy ma swoja racje , jedni bawili się dobrze , drudzy źle.Kazdy z Nas jest inny ,choroby mamy rożne.To forum ma nam pomoc wyzdrowieć, a ja tutaj widzę tylko kłótnie ostatnio przez ten zlot.Nie zachowujmy się , jak małe dzieci ,odpuśćmy po prostu , ponieważ w Naszym stanie nerwy szkodzą.

Pozdrawiam Wszystkich .

I nie oceniajcie mnie , to moje skromne zdanie.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

przez *Wiola* 21 sie 2013, 11:59
abraxas, Wyciągnęłaś bardzo złe wnioski, rękę wyciągnąć można do kogoś kto jej nie odrzuci i zapewniam Cię , że ten kto tego potzrebował na pewno taką rękę dostał,, No i nikt tam nie bawił się i nie hulał na okrągło, jak wielokrotnie pisaliśmy każdy robił to na co miał siłę i ochotę i nikt nikogo do niczego nie zmuszał Ja wiele czasu spędziłam w łóżku - bo jestem zwyczajnie słaba fizycznie i dostałam wiele wsparcia i zrozumienia od ludzi będących dookoła.

-- 21 sie 2013, 12:00 --

hania33, Nie wypiłam ani kropelki jeśli o alko chodzi
Moderator

przez Harry Haller 21 sie 2013, 12:00
hania33 napisał(a):Ja jestem tutaj od niedawna , to forum podniosło mnie na duchu , dało mi nadzieje. Nigdy nie byłam na żadnym zlocie, gdyż choruje tak poważniej od pol roku , przedtem męczyłam się przeszło 10 lat , lecz mogłam jeszcze wytrzymać bez leków.Nie wiem czy dala bym rade na takim zlocie , ponieważ nie pije alkoholu , może czuła bym się , jak odludek , nie wiem tego.

Z tego co wywnioskowałam , nie każdy czul się tam dobrze , napisał to co chciał , swoje przeżycia itp.Teraz każdy trzepa się każdego , skacze sobie do oczu, czy to potrzebne w Naszej chorobie ??? nie sadze , to może tylko zaszkodzić.

Kazdy ma swoja racje , jedni bawili się dobrze , drudzy źle.Kazdy z Nas jest inny ,choroby mamy rożne.To forum ma nam pomoc wyzdrowieć, a ja tutaj widzę tylko kłótnie ostatnio przez ten zlot.Nie zachowujmy się , jak małe dzieci ,odpuśćmy po prostu , ponieważ w Naszym stanie nerwy szkodzą.

Pozdrawiam Wszystkich .

I nie oceniajcie mnie , to moje skromne zdanie.

He... :D Ani grama alkoholu na zlocie nie wypiłem i chyba nazwany odludkiem nie zostałem. Zostałem? A nawet gdyby, to co w tym złego? Każdy ma prawo do bycia odludkiem. Sam jednak nie czułem się odludkiem. Tak jak mówiłem Poem, gdy wyjeżdżała. Nic na siłę. Każdy sam coś chce lub nie.
Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 12:02 przez Harry Haller, łącznie edytowano 1 raz

przez 0Rh+ 21 sie 2013, 12:02
hania33 Sednem sprawy są komentarze osób które nie były na zlocie , a wypowiadają się jak by miały najwięcej do powiedzenia ;)

Wątków jest dużo . W tym dzielimy się swoimi wrażeniami ze zlotu.
Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 12:08 przez 0Rh+, łącznie edytowano 1 raz

przez hania33 21 sie 2013, 12:05
Harry Haller

Tutaj już nawet nie chodzi o alkohol, tylko o to , jak skaczecie sobie do oczu po tym zlocie , było , minęło ,każdy może mieć własne zdanie i opinie.
Nie negujcie wypowiedzi , może warto się zrozumieć , my Wszyscy się leczymy , nie warto po prostu się spierać i kłócić . Czy to nam pomoże?

-- 21 sie 2013, 12:07 --

0Rh+

Rozumiem , lecz to forum ma łączyć osoby chore a nie je kłócić.

Obrazek

przez khaleesi 21 sie 2013, 12:08
Fajnie by było zobaczyć fotki z tego zlotu. Trzy lata temu takie fotki były. Szkoda, ze z tego zlotu nic nie ma :-|
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ladywind 21 sie 2013, 12:10
Tutaj już nawet nie chodzi o alkohol, tylko o to , jak skaczecie sobie do oczu po tym zlocie , było , minęło ,każdy może mieć własne zdanie i opinie.
Hania widać, że nie każdy może mieć tu swoje zdanie, bo zostanie przez większosc sprowadzony do parteru.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez hania33 21 sie 2013, 12:10
0Rh+

Możliwe , ze przeczytały wypowiedzi osób , które na zlocie nie czuły się dobrze , dlatego postanowiły napisać swoje zdanie.
Lecz każdy się powinien tutaj wspierać a nie atakować , to Nam w żaden sposób nie pomoże , tylko zaszkodzi. :(

Obrazek

przez 0Rh+ 21 sie 2013, 12:11
hania33 To ,że jestem chory nie oznacza,że muszę się zgadzać z każdą bzdurą wypisywaną przez osoby które w danym temacie nie mają zielonego pojęcia ;)

-- 21 sie 2013, 12:13 --

hania33 napisał(a):0Rh+

Możliwe , ze przeczytały wypowiedzi osób , które na zlocie nie czuły się dobrze , dlatego postanowiły napisać swoje zdanie.
Lecz każdy się powinien tutaj wspierać a nie atakować , to Nam w żaden sposób nie pomoże , tylko zaszkodzi. :(

Mi pomaga ,uczę się asertywności ;)
Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 12:14 przez 0Rh+, łącznie edytowano 1 raz

Sortuj wg