Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

przez *Wiola* 21 sie 2013, 00:25
Candy14, z dobrych źródeł wiem , że chcieli :lol:
Tak swoją drogą , to na tyle " naszych" domków, tylko jeden był zamknięty w środku nocy :mrgreen:
Moderator

przez Candy14 21 sie 2013, 00:28
Candy14, z dobrych źródeł wiem , że chcieli :lol:

O losie :hide:
Tak swoją drogą , to na tyle " naszych" domków, tylko jeden był zamknięty w środku nocy :mrgreen:

cwaniaki..wiedzieli co sie swieci ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez halenore 21 sie 2013, 00:32
Pamiętam swój pierwszy zlot w Sitnicy. Drugiego dnia rozpłakałam się. Ze szczęścia. Nagle poczułam się wśród swoich. W całym zjawisku "zlotowym" nie chodzi o to, żeby pokazać się jako super extra imprezowicz. Jeździmy na zloty, żeby oderwać się od problemów i pogadać bądź tylko poprzebywać z ludźmi, którzy muszą radzić sobie z podobnymi do naszych problemami. To bardzo pomaga. Nie skupiajcie się na wrażeniu i wyobrażeniach innych o Was, skupcie się na sobie, na zaspokojeniu swoich potrzeb towarzyskich, bo nie wierzę, że pojechaliście na zlot tylko po to, żeby odhaczyć sobie obecność w kalendarzu.
Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 00:36 przez halenore, łącznie edytowano 2 razy
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Monika* 21 sie 2013, 00:33
0Rh+ napisał(a):
A był dom publiczny na zlocie ? Jaka szkoda ,że mam wadę wzroku ;)

No był publiczny ... nr 130 :mrgreen: , odwiedzany przez publikę, drzwi się nigdy w nim nie zamykały, przecież nawet Powietrzny Kowal z zazdrości pojechał do swojej chałupy z kluczami do naszego skansenu ;) więc skansen był otwarty nawet podczas karaoke odbywającym się w wynajętej sali.
Pamiętasz? :lol:
Candy14 napisał(a):*Monika*, :uklon: kiedy Ty masz czas na takie rozliczenia? Mam nadzoieje ze przelewy sa u Ciebie darmowe bo stracisz wlasne pieniadze zeby to powysylac. Jakby co mnie mozesz nie wysylac. Postawisz piwo na nastepnym zlocie ;)

No nie mam czasu skarbie, ale lubię mieć wszystko zapięte na ostatni guzik.
Mam darmowe przelewy. A piwo to i tak Ci postawię.
Wszystkim wyślę bez wyjątków :D
0Rh+, dobrze, ze zamknales drzwi po ich wyjsciu bo a nuz chcieliby wrocic :mrgreen:

Myśleliśmy, ze jesteśmy u "obcych" :D
Ja przepraszam za siebie, trochę popłynęłam :oops: , byłam pod wpływem Piterka :oops:
Obrazek
Główny Moderator

przez Candy14 21 sie 2013, 00:36
halenore, dokladnie :)

i malo nie wybuchnelam smiechem jak to uslyszalam :lol: i jaka konsternacja nastapila :mrgreen:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez *Wiola* 21 sie 2013, 00:37
*Monika*, Ty nie zwalaj na Piterka b zaraz napiszę kto miał najlepsze pomysły :lol: ;)

-- 21 sie 2013, 00:37 --

halenore, Jak widzisz niektórzy się rozczarowali naszym zbyt "zdrowym " wyglądem ;)
Moderator

przez 0Rh+ 21 sie 2013, 00:38
0Rh+ napisał(a):

A był dom publiczny na zlocie ? Jaka szkoda ,że mam wadę wzroku ;)

No był publiczny ... nr 130 :mrgreen: , odwiedzany przez publikę, drzwi się nigdy w nim nie zamykały, przecież nawet Powietrzny Kowal z zazdrości pojechał do swojej chałupy z kluczami do naszego skansenu ;) więc skansen był otwarty nawet podczas karaoke odbywającym się w wynajętej sali.
Pamiętasz? :lol:

Nad morzem ,dom publiczny ,ma inne znaczenie ;)
Cytuj:
0Rh+, dobrze, ze zamknales drzwi po ich wyjsciu bo a nuz chcieliby wrocic :mrgreen:

Ja przepraszam za siebie, trochę popłynęłam :oops: , byłam pod wpływem Piterka :oops:

Słyszałem , nie jestem damskim bokserem ,Piter by oberwał :twisted:
W jego wieku robilem to samo ,a nawet więcej ;)
Ostatnio edytowano 21 sie 2013, 00:41 przez 0Rh+, łącznie edytowano 2 razy

przez halenore 21 sie 2013, 00:39
*Wiola*, toć ba. Ludzie na zlotach "zdrowieją" cudownie :twisted:
Natręt Gramatyczny

przez *Monika* 21 sie 2013, 00:39
halenore napisał(a):Pamiętam swój pierwszy zlot w Sitnicy. Drugiego dnia rozpłakałam się. Ze szczęścia. Nagle poczułam się wśród swoich. W całym zjawisku "zlotowym" nie chodzi o to, żeby pokazać się jako super extra imprezowicz. Jeździmy na zloty, żeby oderwać się od problemów i pogadać bądź tylko poprzebywać z ludźmi, którzy muszą radzić sobie z podobnymi do naszych problemami. To bardzo pomaga. Nie skupiajcie się na wrażeniu i wyobrażeniach innych o Was, skupcie się na sobie, na zaspokojeniu swoich potrzeb towarzyskich, bo nie wierzę, że pojechaliście na zlot tylko po to, żeby odhaczyć sobie obecność w kalendarzu.

Nooooo, super było. :105:
I Darek był .....
Pamiętam Ciebie za okienkiem, na przeciwko u nas w domu, jak mięliśmy karaoke. Otworzyliśmy okienko, bo wszyscy nie zmieściliśmy się :D
I Twoją mamę pamiętam jak przyjechała :D i nasze rozmowy o dzieciach :105: w ogóle fajnie było.
A w Sulejowie......o jak tam było fajnie ! :D
Obrazek
Główny Moderator

przez *Wiola* 21 sie 2013, 00:40
Candy14 napisał(a):halenore, dokladnie :)

i malo nie wybuchnelam smiechem jak to uslyszalam :lol: i jaka konsternacja nastapila :mrgreen:

To ja nasiałam paniki , Monka nie poznałam :oops:
Moderator

przez Harry Haller 21 sie 2013, 00:40
PoznacSiebie napisał(a):Mi niestety dobry nastrój pozlotowy padł, przykrył go smutek i nostalgia. Niestety nie mam stałej pracy w życiu w którą mógłby teraz uciec, a nie ma we mnie żadnej chęci żeby coś zrobić. Nie mam też żadnej pasji która by mnie zajęła tak więc tkwię w w/w stanie. Jak jest u Was z nastrojem po zlocie?

Mam podobnie. Mimo, że mam pracę, która mnie trochę zajmuje, pasje itp. to jednak czuję pozlotową pustkę. Muszę przyznać, że chyba pierwszy raz w życiu poczułem się jak wśród swoich w jakiejś większej grupie, a szczególnie za stadami nie przepadam. Jestem raczej samotnym wilkiem, na zlocie też się czasem oddalałem, ale przeżyłem mały szok, bo dobrze mi było w waszym towarzystwie i naprawdę odpocząłem.

Podobnie jak u Rottena to był mój pierwszy zlot, ale czułem się na nim zupełnie inaczej. Dla mnie to był czas spokoju i relaksu, czas oderwania od problemów, "normalnego" świata i innych spraw. Potwierdziło się moje przeczucie, że poszukiwanie osób "mi podobnych" wcale nie musi być złym pomysłem, a próba wyjścia do ludzi może być bardzo dobrym elementem terapii. Nie wziąłem tylko pod uwagę, że aż tak może mi was brakować, cholera.

przez *Wiola* 21 sie 2013, 00:43
Harry Haller, :D
Moderator

przez halenore 21 sie 2013, 00:44
*Monika* napisał(a):Nooooo, super było. :105:
I Darek był .....
Pamiętam Ciebie za okienkiem, na przeciwko u nas w domu, jak mięliśmy karaoke. Otworzyliśmy okienko, bo wszyscy nie zmieściliśmy się :D
I Twoją mamę pamiętam jak przyjechała :D i nasze rozmowy o dzieciach :105: w ogóle fajnie było.
A w Sulejowie......o jak tam było fajnie ! :D

:105: :105: :105:
:why: :why: :why:
Natręt Gramatyczny

przez 0Rh+ 21 sie 2013, 00:44
Harry Haller napisał(a):
PoznacSiebie napisał(a):Mi niestety dobry nastrój pozlotowy padł, przykrył go smutek i nostalgia. Niestety nie mam stałej pracy w życiu w którą mógłby teraz uciec, a nie ma we mnie żadnej chęci żeby coś zrobić. Nie mam też żadnej pasji która by mnie zajęła tak więc tkwię w w/w stanie. Jak jest u Was z nastrojem po zlocie?

Mam podobnie. Mimo, że mam pracę, która mnie trochę zajmuje, pasje itp. to jednak czuję pozlotową pustkę. Muszę przyznać, że chyba pierwszy raz w życiu poczułem się jak wśród swoich w jakiejś większej grupie, a szczególnie za stadami nie przepadam. Jestem raczej samotnym wilkiem, na zlocie też się czasem oddalałem, ale przeżyłem mały szok, bo dobrze mi było w waszym towarzystwie i naprawdę odpocząłem.

Podobnie jak u Rottena to był mój pierwszy zlot, ale czułem się na nim zupełnie inaczej. Dla mnie to był czas spokoju i relaksu, czas oderwania od problemów, "normalnego" świata i innych spraw. Potwierdziło się moje przeczucie, że poszukiwanie osób "mi podobnych" wcale nie musi być złym pomysłem, a próba wyjścia do ludzi może być bardzo dobrym elementem terapii. Nie wziąłem tylko pod uwagę, że aż tak może mi was brakować, cholera.

Z Torunia do Trójmiasta nie masz daleko ;) Milo Cię było poznać . :smile:

-- 21 sie 2013, 00:46 --

Candy14 napisał(a):halenore, dokladnie :)

Miałem tak samo ,to Ich uratowało :mrgreen:

Sortuj wg