Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

przez Davin 20 sie 2013, 23:06
buka, takiego posta się po Tobie nie spodziewałem no i musze przyznać Ci racje. :P
Davin

przez monk.2000 20 sie 2013, 23:06
Śledziłem ten wątek od początku tej dysputy, teraz mi się odechciało. Odwołajcie się do mojego podpisu z Chryzotemis.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez buka 20 sie 2013, 23:07
buka, a pamiętasz jak chciałeś mnie otruć cukierkiem z marihuaną, zresztą nie tylko mnie chyba.

ej,bez takich :mhm:
nie cukierki z marihuaną tylko o smaku marihuany,pozatym Agnieszce smakowały :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez 0Rh+ 20 sie 2013, 23:08
buka napisał(a):Rotten(nie wiem czy moge mówić po imieniu),ja myśle że gdybym tam nikogo nie znał to też czułbym się o wiele gorzej.W sumie prawie zawsze tak się czułem w szkole,na przerwie szukałem tylko zakamarku w który mógłbym przeczekać 10min.niezauważony.

Chyba nie ma sensu licytować się na poziom nienormalności,nie w tym gronie.Jeśli chodzi o rozstrzał emocjonalny i samopoczuciowy na tym zlocie to mnie akurat nikt nie przebije i nawet (niestety) są śwadkowie tego.

Nie przejumje się jednak tym wielce bo wiem że jestem wśród swoich-w całym tym towarzystwie czułem się zadziwiająco bezpiecznie i swobodnie,co by było nie do pomyślenia wśród 'normalnych'.
Luki w pamięci przez diabelskie nasienie też mam i jak tylko wróciłem do domu wydawało mi się to wszystko snem.Teraz już poukładałem sobie przynajmniej większość i nawet imiona pamiętam:)

Smażyłeś najlepszą kiełbasę na zlocie :smile: . Cukierki miałeś beznadziejne ;) Imienia nawet nie miałem okazji poznać ,ale cieszę się ,że Ciebie poznałem :D

przez halenore 20 sie 2013, 23:08
Zlot musiał być fajny, skoro jest po nim taaakaaa draaakaaa :pirate: Szkoda, że nie mogłam przyjechać :cry:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez *Monika* 20 sie 2013, 23:09
Zgadzam się z 0Rh+ i New-Tenuis rotten soul.
Zresztą powiedziałam Tobie, nie wiem czy pamiętasz, że na żywo wywierasz bardzo pozytywny wpływ na moją osobę i wtedy poleciały komplementy z mojej strony w kierunku Twojej osoby. I było to szczere.
Starałeś się, ale inni też się starali. Było tak? :D
Uważam, że po takim doświadczeniu, jakim był zlot, kiedy już ostatecznie uświadomiłeś sobie te swoje trudności będzie Ci łatwiej cokolwiek z nimi zrobić. Fajnie by było.
Myślę też, że fajnie by było, gdybyś próbował.
Z mojej strony jak najbardziej widzę Cię na następnym rotten soul :D
Obrazek
Główny Moderator

przez 0Rh+ 20 sie 2013, 23:13
halenore napisał(a):Zlot musiał być fajny, skoro jest po nim taaakaaa draaakaaa :pirate: Szkoda, że nie mogłam przyjechać :cry:

Zlot był Mega :D , stąd i taka zazdrość ;)

przez *Monika* 20 sie 2013, 23:14
halenore napisał(a):Zlot musiał być fajny, skoro jest po nim taaakaaa draaakaaa :pirate: Szkoda, że nie mogłam przyjechać :cry:

Tyle razy do Ciebie dzwoniłam maleńka :-|

0Rh+ :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

przez Candy14 20 sie 2013, 23:18
Z mojej strony jak najbardziej widzę Cię na następnym rotten soul :D

Ja tez.. i pewnie wrazenia beda juz zupelnie inne. Teraz nowy ..pozniej juz wsrod swoich. Ja podobnie jak Buka
wiem że jestem wśród swoich-w całym tym towarzystwie czułem się zadziwiająco bezpiecznie i swobodnie,co by było nie do pomyślenia wśród 'normalnych'.

-- 20 sie 2013, 23:19 --

halenore, Martus myslimy o nastepnym w pazdzieniku. Dasz rade?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez halenore 20 sie 2013, 23:25
0RH+, ja to wiem :pirate:

*Monika*, Moniś jakoś zdziczałam. Bałam się z kimkolwiek gadać. 7 tygodni w zamknięciu swoje robi. :-| Bardzo Ci dziękuję za troskę Kochana:*

Candy14, myślę, że to dla mnie realny termin. I tak żałuję, że mnie nie było. Zdjęcia na fejsie świadczą o dobrej zabawie i ...tym, że spaliście w piętrowym domku. Kto wspinał się na górę :?: :twisted:
Natręt Gramatyczny

przez *Monika* 20 sie 2013, 23:27
halenore napisał(a): Kto wspinał się na górę :?: :twisted:

Ja i Andru :D Czasem Wiolcia na drzemkę popołudniową.
No, martwiłam się o Ciebie, inni też. I chciałam, żebyś była :D
Obrazek
Główny Moderator

przez rotten soul 20 sie 2013, 23:30
Powietrzny Kowal
Pamiętam Cię. Człowiek pod kocem? Chyba się zawinąłeś do domu na drugi dzień, bo pytałem kogoś o Ciebie, ale nie pomnę kogo. Innej "twarzy" z pierwszego dnia też szukałem po ośrodku, bo chciałem z nią pogadać (a raczej zagadać). W sumie nie wiem nawet kto to był i już sie chyba nie dowiem.
A co spowodowało, że tam przyjechałeś?

Mój wybór. Chociaż powody się zmieniały parokrotnie aż do ostatecznego terminu. I ten ostatni był chyba już jedynym prawdziwym, ale go przemilczę, żeby nie dolewać do ognia oliwy.
nawet bym nie pomyślał, że masz jakąkolwiek depresję.

Witaj w klubie, odnoszących mylne wrażenia ;) . Ja myślałem, że jestem jednym z niewielu uszkodzonych.

0Rh+
Kod: Zaznacz cały
Według mnie ,to nie jest krytyczny głos o zlocie ,raczej wyjaśnienie powodów Twojej, takiej ,a nie innej aktywności na zlocie.

Tak miałem zamysł, ale opinia jest bez dwóch zdań krytyczna.

O współpracy w zabawie nieszczęśliwych i szczęśliwych to była tylko moja opinia. Nikomu nic nie zabraniam.

Załóż wątek ze swoimi problemami ,zobaczysz ilu jest takich dziwolągów ;) Zdziwisz się.

Szkoda, że na zlot nie podbili. Eee żartuję. Wiem, że tu sporo podobnych, ale i tak wystarczająco innych byśmy nie "skumali bazy". Tu mnie rozumieją w sumie tylko 2 osoby. A tak prawie na sto procent jedna.

buka
Rotten(nie wiem czy moge mówić po imieniu)

Proszę nie.

Nie przejumje się jednak tym wielce bo wiem że jestem wśród swoich-w całym tym towarzystwie czułem się zadziwiająco bezpiecznie i swobodnie,co by było nie do pomyślenia wśród 'normalnych'.

A ja właśnie nie. Chyba tylko jak byłem w małym gronie z davinem i deaderem
Jeśli chodzi o rozstrzał emocjonalny i samopoczuciowy na tym zlocie to mnie akurat nikt nie przebije i nawet (niestety) są śwadkowie tego.

No właśnie. Mam jakieś obrazy Ciebie tańczącego w tej sali jak na chwilę się tam pojawiłem. Omamy czy prawda? :D
Luki w pamięci przez diabelskie nasienie też mam i jak tylko wróciłem do domu wydawało mi się to wszystko snem.

Oj tak. A Ty ponoć u nas siedziałeś pierwszego wieczoru chyba. I jeszcze chyba ktoś. Wiem tylko z opowiadań. Tak apropos, ktoś mi może powiedzieć czy się zataczałem albo bełkotałem?

*Monika* Candy14
Dzięki dziewczyny, ale to był tylko alkohol, po za tym jakbym emanował rzeczywiście taką sympatią, to ktoś by do mnie zgadał, a z tego co kojarzę z tych puzzli wspomnieniowych to ja starałem się bardziej zagadać i jak parokrotnie zuwazyłem obojętność czy nawet niechęć to sobie darowałem dalszą integrację.

Jeśli chodzi o następny zlot to tylko lokalny łódzki. Maks. 4 osoby łącznie ze mną. Ogólnopolski - nie ma mowy.
rotten soul

przez halenore 20 sie 2013, 23:32
*Monika* napisał(a):
halenore napisał(a): Kto wspinał się na górę :?: :twisted:

Ja i Andru :D Czaem Wiolcia na drzemkę popołudniową.

Heh. A czy przypadkiem na waszej werandzie nie rozgrywały się kluczowe dla zlotu wydarzenia :?: 8) Zawsze któryś domek jest "publicznyj" :pirate:
Natręt Gramatyczny

przez *Wiola* 20 sie 2013, 23:48
rotten soul napisał(a):

to ja starałem się bardziej zagadać i jak parokrotnie zuwazyłem obojętność czy nawet niechęć to sobie darowałem dalszą integrację.

.

Mnie pominąłeś , ale i tak odpiszę :P

Nazwałam Cię człowiekiem widmo zagadując i zapraszając do rozmowy, ale nie podszedłeś, tak więc widzisz z każdej strony to inaczej wygląda, Ty czułeś się ignorowany przez nas a my przez Ciebie, :?
Moderator

Sortuj wg