Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

przez Variable 20 sie 2013, 17:41
Candy14, nie taki głupi pomysł :D
Variable

przez Lord Kapucyn 20 sie 2013, 17:56
Oficjalnie melduję, że (chyba) żyję... dzięki wszystkim za zlot, było zaje.biście. Prawdopodobnie najlepszy zlot ever :!: :twisted:
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez *Wiola* 20 sie 2013, 18:51
Candy14 napisał(a):virgo21, proponuje zrobic zrzutke na jakis duzy dom i wszyscy sie tam wprowadzimy :yeah:

dawno temu już o tyt mówiłam, a teraz jestem zdecydowana na 100%
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Variable 20 sie 2013, 19:04
*Wiola*, tylko co sie tam bedzie dzialo w tym domu :D
Variable

przez Pieprz 20 sie 2013, 19:49
carlosbueno napisał(a):
PoznacSiebie napisał(a):Mi niestety dobry nastrój pozlotowy padł, przykrył go smutek i nostalgia. Niestety nie mam stałej pracy w życiu w którą mógłby teraz uciec, a nie ma we mnie żadnej chęci żeby coś zrobić. Nie mam też żadnej pasji która by mnie zajęła tak więc tkwię w w/w stanie. Jak jest u Was z nastrojem po zlocie?

U mnie też padł choć jeszcze wczoraj się trzymał. No i ta pogoda wstrętna do tego.

Mi też wczoraj po obejrzeniu kilku fotek ze zlotu ale się poddźwignąłem już.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez PoznacSiebie 20 sie 2013, 20:18
*Monika* napisał(a):A masz jakieś metody czy pomysł, żeby te swoje trudności jakoś ogarnąć? trochę czasu, to znaczy ile?
A jak się przedłuży, albo nie przejdzie samoistnie to co wtedy? :?

ile czasu nie mam pojęcia, zauważam że jest ze mną lepiej ale to właśnie jest jakiś długi proces. Mimo że mam zjazd pozlotowy zauważam też że trochę się otworzyłem, zacząłem więcej pisać na forum czyli zlot wpłynął na mnie terapeutycznie. Jestem stałym bywalcem zlotów tych miejscowych jak i ogólnopolskich i właśnie w kontaktach z ludźmi upatruję metody na wyjście na prostą, gdyż zawsze byłem zamknięty i stłumiony to teraz się otwieram i wyrzucam z siebie emocję (zwłaszcza po upojeniu alkoholowym).
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez *Monika* 20 sie 2013, 21:03
PoznacSiebie, W stanie upojenia alkoholowego czy "na trzeźwo" jesteś bardzo zabawowy i towarzyski. W życiu nie pomyślałabym, że coś tam sprawia Tobie jakąś trudność.
Piotrusiu, ja myślę, że właśnie kontakty z innymi poprzez możliwość wymiany spostrzeżeń, rozmowę, wspólne spędzanie czasu rozwijają nasze uspołecznienie.
Myślę, że nadrobisz swoje braki :D :D :D :D :D bo tego Tobie życzę :D
Obrazek
Główny Moderator

przez rotten soul 20 sie 2013, 21:12
No to czas w końcu na pierwszy krytyczny (jakżeby inaczej) głos o zlocie. Napiszę na szczęście w miarę krótko.

Osobom takim jak ja (samotnym, antyspołecznym, z głęboką depresją) zlotów absolutnie nie polecam, bo zupełnie się nie odnajdziecie w takich klimatach (śpiewy, tańce, gwar, mnóstwo nowych twarzy, dziesiątki rozmów). Ja się nie odnalazłem zupełnie, co z resztą było doskonale widać (nawet ktoś mnie nazwał człowiekiem widmo, ale nie wiem kto bo zapamiętałem jedynie pierwsze 4 "poznane" osoby) albo i nie, bo zwyczajnie się nie rzucałem w oczy. Żeby przetrwać te dni wlałem w siebie małe morze alkoholu i wyjarałem stosowną porcję zioła. Skutek: nie pamiętam prawie żadnych dialogów, choć wiem że jakieś przeprowadziłem.

Szczęśliwy i nieszczęśliwi ludzi nie mogą i nie powinni się ze sobą bawić. Ja tych drugich jakoś nie stwierdziłem (z wyjątkami), więc albo się umieli zamaskować i mimo tego dobrze bawić, albo takowych nie było oprócz mnie ( i tych, których o taki stan podejrzewałem.

Co niektórzy to tak mnie zadziwili swoim sposobem bycia (porównując z forumowymi wpisami) że o mało oczy mi z orbit nie wyskoczyły. Widać straszny ze mnie naiwniak i wiele z tego co tu użytkownicy piszą łykam bez popity.

Plusem uczestnictwa w zlocie (chyba jedynym) jest to, że jeszcze bardziej mi się otworzyły oczy na problemy, z którymi się zmagam. Szanse na ich pokonanie spadły niemalże do zera, bo teraz uświadomiłem sobie jakim to dziwolągiem jestem.

Trochę mi przykro, że tak niszczę pozytywne nastroje jakie zapanowały w tym wątku, ale uważam, że musiałem to napisać, mimo nieprzyjemnego wydźwięku tego postu. Taka moja smutna prawda.
rotten soul

przez *Wiola* 20 sie 2013, 21:18
rotten soul, Jak dla mnie nie jest to negatywne zdanie o zlocie , ale o Tobie samym . Wybacz szczerość- ale nie odnalazłeś się bo nawet nie próbowałeś, a "samosię" nic nie zrobi, człowiekiem widmo akurat ja Cię nazwałam , bo faktycznie takowym tam byłeś.
Moderator

przez Candy14 20 sie 2013, 21:21
rotten soul, napisales swoje odczucia po zlocie :) Byles na nim... masz prawo. Chyba kazdy bedac pierwszy raz czuje sie przytloczony i zmeczony. Ciesz sie, ze nie trafiles na Słoneczko jak ja za pierwszym razem. Po godzinie mialam sie ochote spakowac i wyjechac...albo go zatłuc ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ladywind 20 sie 2013, 21:24
Juz dawno doszlam do wniosku że ludzie są zwyczajnie obłudni .
Druga sprawa to taka że pisząc że się źle czuję ,trzeba wziąć pod uwagę że są małe i duże cierpienia . I tak dla tych małych powodem może być np. Brak pracy,kasy ,kłótnia z chłopakiem , bo mnie boli glowa itp.
A ludzie którzy rzczywiscie cierpią w samotności zmagajac się z depresją zwyczajnie na takie zloty nie jeżdżą ,bo nie w glowie im jakieś tańce ,spiewance .

-- 20 sie 2013, 20:28 --

*Wiola*, Wiola jak mogłaś nazwać kogoś człowiekiem widmo ? Poprostu ręce opadają .

-- 20 sie 2013, 20:31 --

Ja myślałam że to zlot ludzi z problemami ,który próbują się wzajemnie wspierać ,ale odnnoszę wrażenie że to zlot osób ,które nie mają zielonego pojęcia o psychicznym cierpieniu .
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Pieprz 20 sie 2013, 21:33
Trochę mi przykro, że tak niszczę pozytywne nastroje jakie zapanowały w tym wątku

IMO nie niszczysz nic. Ja np. mam pozytywne wspomnienia ze zlotu i nikt nie jest w stanie tego zmienić.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Candy14 20 sie 2013, 21:34
ladywind, a ja mysle , ze to zlot ludzi, ktorzy pojechali na niego zeby choc na chwile oderwac sie od swoich problemow. Nie mowie o sobie bo ja mam sie dobrze i pojechalam zeby zobaczyc bliskie mi osoby bo sie zwyczajnie stesknilam.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez rotten soul 20 sie 2013, 21:34
*Wiola*,
Wybacz szczerość- ale nie odnalazłeś się bo nawet nie próbowałeś

I dobrze że piszesz szczerze. Masz rację. Po paru godzinach odpuściłem zupełnie. Nie dałbym rady dłużej. Jednakże nie ma co sobie tłumaczyć pewnych rzeczy, bo jesteśmy zwyczajnie z innej gliny.

A to przezwisko, powiedziane żartem i publicznie, nie pomogło mi wcale. Uwierz.

Po godzinie mialam sie ochote spakowac i wyjechac...albo go zatłuc

Dobrze, że mnie oszczędziłaś. ;) Ja też miałem ochotę spie..lić nocą.
rotten soul

Sortuj wg