Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)

Hasiok.

przez Artemizja 19 sie 2013, 21:36
Nefretiri-jak dla mnie królowa parkietu
Uwielbiam to Twoje przekręcanie mojego nicka :lol: :mrgreen: Aczkolwiek dzięki za miłe słowa ;)

Robinho, wybacz, ale szczerze Ci współczuję. Skoro Ty wychodzisz z założenia, że konieczne są konflikty, to naprawdę masz problem i rzeczywiście na zlocie byś się raczej dobrze nie bawił. No cóż, każdy z Nas ma wybór. A jeśli już chcesz wiedzieć, to zloty nie są życiem tylko bajką-całkowitym oderwaniem od rzeczywistości i między innymi dlatego nie ma tam konfliktów, zloty są niepowtarzalne i uczestnicy nie mają ochoty wracać do zwyczajnego życia. Nie musisz mi wierzyć na słowo. To trzeba przeżyć, żeby zrozumieć. Na przyszłość jednak nie mierz wszystkiego jedną miarą, bo ta ocena jest bardzo niesprawiedliwa i krzywdząca. Gdybyś był na zlocie, to miałbyś prawo się wypowiadać, jak tam było. Nie byłeś, więc nie wiesz i nie masz prawa zarzucać nikomu kłamstwa(uściślając, mówienie, że ktoś koloryzuje jest równoznaczne z zarzuceniem mu mówienia nieprawdy). To tyle z mojej strony.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez buka 19 sie 2013, 21:43
Uwielbiam to Twoje przekręcanie mojego nicka :lol: :mrgreen:

hehe,serio to nie umyślnie-nie wiem czemu jakaś Nefretiri mi się wklepała,może dlatego że kojarzy mi się z Nefretete,inną egipską królową

przez *Monika* 19 sie 2013, 21:57
buka napisał(a):
Specjalne pozdrowienia dla super dziewczyn-Moniki i Wioli-bardzo miło było poznać

Kubusiu i ja Cię serdecznie pozdrawiam.
W Poznaniu na zlocie nie było mi dane poznać Ciebie bardziej, chociaż nie twierdzę, że Cię już bardzo dobrze znam :D Myślę, że takie poznawanie to etap :D
Cieszę się, że mogłam pobyć w Twoim zacnym towarzystwie. Dziękuję za tatuaż, który mi wykonałeś.
Jesteś bardzo dokladny ! Acha .. i rzeczywiście dziś jest ciemniejszy niż pierwszego dnia :D
Codziennie kiedy na niego patrzę przypomina mi się zlot i czas spędzony w Twoim towarzystwie.
Fajnie było posiedzieć przy stoliczku z Tobą, Wiolą, chusteczką, Candy, Mushroom'em, Carloskiem, PoznacSiebie, niosącą-radość, Bellatrix, virgo, Harry Hallerem, Vilgefortzem, Madem, Slow, 0 Rh +, monkiem.

Starałam się zamienić z każdym chociaż słowo, ale nie wiem czy mi to wyszło.
Zbyt mało czasu!
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 19 sie 2013, 22:02
buka, Dziękuję bardzo i wzajemnie ;) Mnie również było miło Cię w końcu poznać osobiście , bo z forum to "znamy" się już dość długo,
Moderator

przez 0Rh+ 19 sie 2013, 22:08
Monika
Zbyt mało czasu!

Ja jeszcze czekam na zniżkę i zwrot kosztów zlotu . Chcę żebyś była moją księgową :mrgreen:

Co tam , naczelniczką mojego US :mrgreen:

A może Ministrem Finansów :mrgreen:

przez Ferdynand k 19 sie 2013, 22:13
Nefertari napisał(a):
Nefretiri-jak dla mnie królowa parkietu
Uwielbiam to Twoje przekręcanie mojego nicka :lol: :mrgreen: Aczkolwiek dzięki za miłe słowa ;)

Robinho, wybacz, ale szczerze Ci współczuję. Skoro Ty wychodzisz z założenia, że konieczne są konflikty, to naprawdę masz problem i rzeczywiście na zlocie byś się raczej dobrze nie bawił. No cóż, każdy z Nas ma wybór. A jeśli już chcesz wiedzieć, to zloty nie są życiem tylko bajką-całkowitym oderwaniem od rzeczywistości i między innymi dlatego nie ma tam konfliktów, zloty są niepowtarzalne i uczestnicy nie mają ochoty wracać do zwyczajnego życia. Nie musisz mi wierzyć na słowo. To trzeba przeżyć, żeby zrozumieć. Na przyszłość jednak nie mierz wszystkiego jedną miarą, bo ta ocena jest bardzo niesprawiedliwa i krzywdząca. Gdybyś był na zlocie, to miałbyś prawo się wypowiadać, jak tam było. Nie byłeś, więc nie wiesz i nie masz prawa zarzucać nikomu kłamstwa(uściślając, mówienie, że ktoś koloryzuje jest równoznaczne z zarzuceniem mu mówienia nieprawdy). To tyle z mojej strony.

Bellciuniatrixuś a jak ja twoje nicki przekręcałem to nie podobało się? :twisted: ;) :o
Naczelny Użyszkodnik

przez *Monika* 19 sie 2013, 22:28
0Rh+ napisał(a):Monika
Zbyt mało czasu!

Ja jeszcze czekam na zniżkę i zwrot kosztów zlotu . Chcę żebyś była moją księgową :mrgreen:
Co tam , naczelniczką mojego US :mrgreen:
A może Ministrem Finansów :mrgreen:

Miło usłyszeć z Twoich ust takie stwierdzenie :D
:*
Obrazek
Główny Moderator

przez jasaw 19 sie 2013, 22:39
Zapytam nieśmiało...czy jakieś foteczki ze zlotu będą :D :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez 0Rh+ 19 sie 2013, 22:53
Fotki są . Nieuczesani nie uczestnicy muszą zapłacić 100000000000000000000000000,00 na poczet następnego zlotu ;)

Ja tam byłem , miód i wino piłem ,a co widziałem ,to moje :smile:

jasaw ,ale pytaj śmiało ;)

przez *Monika* 19 sie 2013, 23:08
Zrobiłam rozliczenie ze zlotu, chciałabym tu zrobić rozpiskę z zaliczki, którą wpłacali zlotowicze.
Sumy będą różne bo niektórym udało się zapłacić za salę, niektórym nie.
Niektórzy nie ujęci w rozpisce to osoby, które zaliczki nie wpłaciły, albo mają już wszystkie płatności uregulowane :D
Postaram się jak najszybciej tą rozpiskę tutaj zamieścić, muszę tylko tu wszystko przepisać z mojego czarodziejskiego czerwonego zeszytu :mrgreen:
Obrazek
Główny Moderator

przez Candy14 20 sie 2013, 01:26
Monia mi tam nic nie przesylaj :nono: kaucja pewnie pokryla sale
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Artemizja 20 sie 2013, 07:22
buka, :mrgreen:

wykończony, już się przyzwyczaiłam, że przekręcasz mój nick ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez PoznacSiebie 20 sie 2013, 12:09
Mi niestety dobry nastrój pozlotowy padł, przykrył go smutek i nostalgia. Niestety nie mam stałej pracy w życiu w którą mógłby teraz uciec, a nie ma we mnie żadnej chęci żeby coś zrobić. Nie mam też żadnej pasji która by mnie zajęła tak więc tkwię w w/w stanie. Jak jest u Was z nastrojem po zlocie?
"Gdy myślisz, że możesz lub nie możesz- w obu przypadkach masz rację"

przez carlosbueno 20 sie 2013, 12:20
PoznacSiebie napisał(a):Mi niestety dobry nastrój pozlotowy padł, przykrył go smutek i nostalgia. Niestety nie mam stałej pracy w życiu w którą mógłby teraz uciec, a nie ma we mnie żadnej chęci żeby coś zrobić. Nie mam też żadnej pasji która by mnie zajęła tak więc tkwię w w/w stanie. Jak jest u Was z nastrojem po zlocie?

U mnie też padł choć jeszcze wczoraj się trzymał. No i ta pogoda wstrętna do tego.
Największy Forumowy Maruda

Sortuj wg