tesciowie

Hasiok.

tesciowie

przez rixaa 08 maja 2013, 13:28
Hej
Od sawsze jestem bardzo wrazliwa osoba. Od roku mieszkam w angli z moim chlopakiem i jego rodzicami z dala od moich przyjaciol i rodziny. Strasznie mi brakuje spotkan ze znajomymi czuje sie tak cholernie znudzona tym wszystkim. Jeszcze do tego moi przyszli tesciowie nie przepadaja za mna chociaz nic im nie zrobilam:( nawet nie roZmawiaja ze mna. Moi rodzice zawsze sa mili dla mojego chlopaka traktuja go jak syna a nawet lepiej. Strasznie sie tym wszystkim przejmuje nawet nie mam z kim o tym pogadac co sprawia ze czuje sie corqz gorzej psychicznie. Jestem przytloczona, mam coraz wieksze leki :( nie wiem co robic. Moj chlopak uwaza ze to nie jego wina ze oni tacy sa.. Zajmuje sie praca itp. A ja nawet odpowiedniej pracy nie umiem znajsc :(
Ostatnio edytowano 08 maja 2013, 20:47 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Nie dublujemy postów na forum-Regulamin.
"Ale człowiek ta­ki już jest.Zastępu­je strachem większą część swoich emocji. "
"Co spra­wia, że człowiek zaczy­na niena­widzić sam siebie? Może tchórzos­two. Al­bo nieodłączny strach przed po­pełnianiem błędów, przed ro­bieniem nie te­go, cze­go in­ni oczekują."
P.Coelho