Plan zlotu 8-10 marca Poznań

Hasiok.

Plan zlotu 8-10 marca Poznań

przez L.E. 07 mar 2013, 16:40
Wybaczcie, że zakładam nowy temat, ale chciałabym, żeby większość uczestników zlotu do tej informacji dotarła.
Zaraz po zlocie może iść do kosza ;)

Pojawiły się pytania o plan zlotu, więc przedstawiam to, co póki co zostało ustalone + to, co wymyśliłam

Piątek
Doba hotelowa zaczyna się od 14 i ja powinnam tam w tych okolicach być. Więc będę na was czekać.
Jakoś koło 16 będę musiała jechać załatwić jedną sprawę, więc na ten czas moje obowiązki przejmowania i kierowania przyjeżdżających przejmie bittersweet.
Z tego co się orientuje najbliższe markety przy naszym hostelu to Piotr i Paweł w Browarze i Biedronka na ulicy Św. Marcina. Więc w tych przybytkach polecam zaopatrzyć się w trunki.
Do okolic godziny 21 planuję spożycie powyższych trunków w hostelu, potem możemy wyruszyć do jakiegoś pubu w centrum. Jak ktoś z Poznania chce do nas dołączyć to zapraszamy.

Sobota
W hostelu mamy śniadanie, po śniadaniu kto chce idzie zwiedzać, reszta siedzi i gra w gry :mrgreen:
Koło godziny 14 proponuję wyruszyć na obiad do chińczyka na ulicy Fredry, żeby do godziny 17 wrócić.
O 17 spotykamy się pod hostelem (Wrocławska 16/6) z poznańską ekipą i idziemy razem do jakiegoś pubu.

Niedziela
Do godziny 12 musimy opuścić pokoje. Jak będziemy mieli jeszcze czas to możemy iść jeszcze gdzieś posiedzieć razem.

-- 07 mar 2013, 16:01 --

Proszę, żeby osoby nienocujące dojeżdżające dały znać, kiedy chcą być.
Proszę o numery telefonów na priwa.
Osoby nocujące, do których nie mam numerów też proszę o numery.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"