XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

Hasiok.

XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

przez JBrown 28 sty 2013, 14:35
Hej. Mieszkam w UK mam stały dostęp do citaloparmu i escitaloparmu, mogę wymienić leki z kimś komu został zomiren , xanax, afobam albo odpowiedniki, bo te leki sa przepisywane tylko w leczeniu szpitalnym u nas. Zomiren mam przepisany przez polskiego psychiatre w Polsce, ale czasami leku mi brakuje. Zdiagnozowany CHAD z depresja i nerwica lękową. Proszę dać znać na prv gdyby ktoś był zainteresowany. pozdrawiam, Asia .
Skupiona, staram się uciec choćby na chwilę przed smagającymi przeszłością biczami z piasku.Chowam się pod puchową niepamięć , zaciągam zasłony własnej świadomości. Nie udaje się wymknąć żmijowatym zygzakiem chociaż na chwile, jad z mrocznej podświadomości sączy się na ciepłą od łez poduszkę.

Wymienię citaloparm i escitaloparm na zomiren, xanax

przez uzytkownik 28 sty 2013, 15:14
Asiu, wiesz, że łamiesz prawo? Nie wolno takich rzeczy robić.
uzytkownik

Wymienię citaloparm i escitaloparm na zomiren, xanax

przez JBrown 28 sty 2013, 15:18
Przepraszam, nie mialam pojecia, po prostu moge komus odstapic leki ktorych juz nie uzywam, nie mialam pojecia ze to cos zlego
Skupiona, staram się uciec choćby na chwilę przed smagającymi przeszłością biczami z piasku.Chowam się pod puchową niepamięć , zaciągam zasłony własnej świadomości. Nie udaje się wymknąć żmijowatym zygzakiem chociaż na chwile, jad z mrocznej podświadomości sączy się na ciepłą od łez poduszkę.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

xxxxxx

przez Lord Kapucyn 28 sty 2013, 15:30
Temat zostaje zamknięty. Na forum obowiązuje zakaz handlu lekami. Określa to szczegółowo Regulamin:

§ 4 Treści o charakterze bezprawnym

1. Zakazane jest udostępnianie na Forum przez Użytkownika treści, w tym zamieszczanie
komentarzy, o charakterze bezprawnym. W szczególności, w ramach Forum zakazane jest:

(...)
• 10) zamieszczanie ogłoszeń sprzedaży, kupna i wymiany leków oraz innych wyrobów medycznych podlegających kontroli i wydawanych jedynie z przepisu lekarza.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg