Off-top

Hasiok.

Off-top

przez Behemoth 17 sty 2013, 13:57
nie ma prawa oceniac wartosci moich wypowiedzi

Ej. Oczywiście, że ma. Powiem nawet, że nikt nie ma prawa mi zabronić oceniać. Przypomnę Ci, że znajdujemy niejako się w przestrzeni publicznej i panują tu takie same zasady jak w realnym społeczeństwie. Nikt nie może mi zabronić oceniać innych ludzi. Np. powiedzieć, że wypowiedz premiera Polski jest do dupy albo, że mi się nie podoba :)

Forum traktuje jak rozrywke i mozliwosc poznania fajnych ludzi

Świetne miejsce do rozrywki :105: Polecam Facebook. Tam się prawdopodobniej bardziej rozerwiesz niż tu i masz możliwość poznać przeszło miliard ludzi a nie skromne ok 40 tys. ZROZUM ! To nie jest forum rozrywkowe. Tu ludzie szukają pomocy i chcą się czegoś dowiedzieć lub porozmawiać na poziomie. Swoją drogą teraz rozumiem jak Ci łatwo klepać te 30 postów w 15 min.
Ostatnio edytowano 17 sty 2013, 14:00 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Tego typu dyskusje proszę sobie uskuteczniać w innym watku.

Psychoterapia nie działa

przez Behemoth 17 sty 2013, 14:00
Lilith, Ale tym jest sens tego forum. Wymiana poglądów. Moim zdaniem nie masz racji. Dopóki nikt się nie wyzywa to nie uważam aby potrzebna była tu jakaś interwencja :)

-- 17 sty 2013, 13:01 --

I po co te kasowanie postów ? NIC się nie zmieniło na tym forum jak był zamordyzm do jest. Masakra
Ostatnio edytowano 17 sty 2013, 14:02 przez Behemoth, łącznie edytowano 1 raz

Psychoterapia nie działa

przez Artemizja 17 sty 2013, 14:02
Behemoth, a ja prosiłam,żebyś pisał na temat :evil: Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie"PSYCHOTERAPIA NIE DZIAŁA",to pisz w innym wątku a nie off-topuj tutaj :evil: Powtarzam raz jeszcze:post niezwiązane z tematem będą lądowały w koszu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Off-top

przez Behemoth 17 sty 2013, 14:03
Chciałem coś jeszcze napisać ale mi się odechciało. Szkoda słów .....

Sortuj wg