świadoma narkoza

Hasiok.

świadoma narkoza

przez Aranjani 14 sty 2013, 17:04
nieboszczyk, nie wiem jaką Ty narkozę miałes... ja jak pisałam miałam dwie operacje i nie miałam po nich kilkudniowych wymiotów...
Aranjani

świadoma narkoza

przez L.E. 14 sty 2013, 17:06
nieboszczyk napisał(a):tiaaaaaa...zamiast narkozy walą zewnątrzoponowe w kregosłup i w kark i pacjent
ma szczęście że go tylko bolą plecy i głowa kilka dni i że jedynym powikłaniem takiego znieczulenia może być całkowity paraliż lub śmiganie na wózyczku zamiast kilkudniowych wymiotów najpierw żółcią potem jakąś treścią brunatną oraz śmierci kiedy narkoza okaże się zbyt głęboka

Czemu Ty takie czarnowidztwo uprawiasz?
Przecież jakby było tak jak piszesz to połowa ludzi by nie przeżywała operacji albo śmigała na wózkach...

Btw czemu nie odpowiadasz na wszystkie pytania, jakie Ci ktoś w temacie zadaje tylko ustosunkowujesz się do tego co pasuje pod Twoją wizję świata?
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

świadoma narkoza

przez nieboszczyk 14 sty 2013, 17:11
Aranjani napisał(a):nieboszczyk, nie wiem jaką Ty narkozę miałes... ja jak pisałam miałam dwie operacje i nie miałam po nich kilkudniowych wymiotów...

miałem różne narkozy.kiedy miałem 5 lat to był eter do wdychania
5 lat pozniej to był jakiś gaz do wdychania podawany w masce
4 lata pozniej narkoza była dożylna.wtedy fajnie urwał mi sie film ale kilka dni miałem męczące wymioty jakbym wypił litr czystego spirytusu
4 lata pozniej prawdopodobnie była też dożylna.nie było żadnych masek a rura w tchawicy mogła świadczyć że to była jeszcze narkoza a nie zewnątrzoponowe

-- 14 sty 2013, 17:16 --

New-Tenuis napisał(a):nieboszczyk, przepraszam Cię, że o to pytam... ale na pewno coś takiego przeżyłeś?

napewno coś takiego przeżyłem.tyle tylko że nie byłem całkowicie sparaliżowany po środkach zwiotczających mięśnie.otworzyłem oczy,zaczołem drygać i usiłowałem wykrzyczeć "wyjmij rurę!"
obecnie zauwałyłem że narkoza normalnie odeszła do lamusa i w każdym szpitalu walą jeszcze gorsze i bardziej niebezpieczne zewnątrzoponowe.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

świadoma narkoza

przez *Wiola* 14 sty 2013, 17:23
Ręce opadają.
nieboszczyk, Pisałam Ci już nie raz,przestań się skupiać na tym co złego może się przytrafić. Takie podejście nie pomaga ani Tobie ani nikomu innemu. Jak słusznie zauważyła Kasia, tutaj jest mnóstwo ludzi z lękami, po kiego groma próbujesz jeszcze ich nakręcać? Czy Ty masz jakieś sadystyczne zapędy? :evil: :evil: :evil: :evil:
Moderator

świadoma narkoza

przez nieboszczyk 14 sty 2013, 17:26
*Wiola* napisał(a):Ręce opadają.
nieboszczyk, Pisałam Ci już nie raz,przestań się skupiać na tym co złego może się przytrafić. Takie podejście nie pomaga ani Tobie ani nikomu innemu. Jak słusznie zauważyła Kasia, tutaj jest mnóstwo ludzi z lękami, po kiego groma próbujesz jeszcze ich nakręcać? Czy Ty masz jakieś sadystyczne zapędy? :evil: :evil: :evil: :evil:

podobno to forum służy żeby opowiadać i się zwierzać z traum które sie doświadczyło na własnej skórze.nie jestem mitomanem a sadyzm tu nie ma nic wspólnego
to chyba nie jest forum dla wesołków,ludzi sukcesu i osobników alfa
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

świadoma narkoza

przez *Wiola* 14 sty 2013, 17:31
nieboszczyk, Ale Ty tego nie doświadczyłeś , tak jak i tysiąca innych przykrych i traumatycznych rzeczy o których ciągle piszesz. Skup się na czymś przyjemnym i nie zatruwaj umysłów swoimi czarnymi wizjami innym :evil:
Moderator

świadoma narkoza

przez nieboszczyk 14 sty 2013, 17:34
*Wiola* napisał(a):nieboszczyk, Ale Ty tego nie doświadczyłeś

owszem sam tego doświadczyłem.może nie całkiem tego bo nie działały środki zwiotczające mięśnie,mogłem zakomunikować i zaraz wyjeli mi tą rurę z tchawicy

świadoma narkoza

przez kaja123 14 sty 2013, 17:34
obecnie zauwałyłem że narkoza normalnie odeszła do lamusa i w każdym szpitalu walą jeszcze gorsze i bardziej niebezpieczne zewnątrzoponowe

:mrgreen: Ty faktycznie sie leczyłeś / leczysz w dziwnych szpitalach niczym z horrorów :shock: :mrgreen:

świadoma narkoza

przez Artemizja 14 sty 2013, 17:36
nieboszczyk, jeżeli nie przestaniesz straszyć innych,to zamknę ten temat i wywalę do kosza.Tutaj jest cała masa ludzi z lękami,którzy po przeczytaniu tego zaczną się panicznie bać :evil:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

świadoma narkoza

przez *Wiola* 14 sty 2013, 17:38
nieboszczyk, Nie chce mi się już nawet komentować, proszę skończ.
A jak już podajesz jakieś informacje to chociaż rzetelne i potwierdzone,
Znieczulenie zewnątrzoponowe jest o wiele bezpieczniejsze i ma mniej skutków ubocznych d tradycyjnej narkozy , dlatego bardzo dobrze ,że ją zastępuje.
Moderator

świadoma narkoza

przez nieboszczyk 14 sty 2013, 17:40
Lilith, nie ma sprawy. nie będe więcej straszyć.już nic nie piszę.good luck korzystającym z państwowej pomocy szpitalnej

świadoma narkoza

przez Artemizja 14 sty 2013, 17:43
Temat ląduje w koszu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg