Hasiok

Hasiok.

Zaburzenia osobowości a ciąża

przez pinda 17 gru 2012, 16:05
hm, jak na moje wypowiedź eksperta nic nie wniosła w dyskusję.
burning down the house!

przez Merbel 19 gru 2012, 03:06
http://mkanet.info/
Zapraszam na tą stronę , jest nas tam kilka osób , więć jeśli miały ktoś ochotę sie dołączyć to jak najbardziej przyjmiemy z otwartymi ramionami ;)
Pozdrawiam

przez pinda 19 gru 2012, 16:53
ekspert_abcZdrowie,
Owszem, poziom tak marnych wypowiedzi mi nie odpowiada. Ja nie potrzebuję do szczęścia opinii "eksperta abczdrowie.pl", ale jak sama widzisz, są tu osoby, które zwracają się do Ciebie z konkretnymi pytaniami. Nie jest tajemnicą, że za funkcje e-hostessy portalu internetowego na tym forum dostajesz wynagrodzenie, zapewne w Twoich obowiązkach jest także udzielanie pomocy psychologicznej, rzekomo eksperckiej. Wypadałoby zatem rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.

Tematy, które Ty podjęłaś, a które ja przemilczałam (za co przypisałaś mi brak wiedzy merytorycznej), np. jak minimalizować huśtawki nastrojów, jak radzić sobie z depresją poporodową, stygmatyzacja dzieci, wybór partnera, to tematy, które są szerokie i które pośrednio wiążą się z tematem. Mogłabym o nich pisać, zresztą pisałam o tym w innych wątkach ściślej korespondujących z daną tematyką, ale odniosłam się konkretnie do tematu wątku. Moje wcześniejsze posty ograniczały się tylko do odpowiedzi na pytanie, jakie otrzymałam w wiadomościach PW, które mi przesłano: „Czy dziecko bordera jest z góry skazane na nieszczęśliwe dzieciństwo?”. Być może dlatego moje wypowiedzi wypadły, według Ciebie „blado”

Ok, zatem zgodnie z tym co tu napisalas, by zrozumieć głębie i sens Twoich wypowiedzi, należy przesledzic historię Twoich postów, łączni z tymi w wątkach "ostatnia litera" i "kawa czy herbata".
:shock:
dziękuje za dalsza dyskusje.
burning down the house!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 19 gru 2012, 21:40
Owszem, poziom tak marnych wypowiedzi mi nie odpowiada. Ja nie potrzebuję do szczęścia opinii "eksperta abczdrowie.pl", ale jak sama widzisz, są tu osoby, które zwracają się do Ciebie z konkretnymi pytaniami. Nie jest tajemnicą, że za funkcje e-hostessy portalu internetowego na tym forum dostajesz wynagrodzenie, zapewne w Twoich obowiązkach jest także udzielanie pomocy psychologicznej, rzekomo eksperckiej. Wypadałoby zatem rzetelnie wypełniać swoje obowiązki.
W tym momencie się zagalopowałaś.Nie Ty będziesz rozliczać ekspert_abcZdrowie z wykonywania obowiązków na forum.I w kwestii wyjaśnienia-pomocy psychologicznej udziela się tylko i wyłącznie w realu.Przez Internet to nie jest możliwe.Radzę również darować sobie osobiste wycieczki względem kogokolwiek.Nie chcesz czytać wypowiedzi ekspert_abcZdrowie, to nie czytaj.Twoja wola.Ale chamskie komentarze sobie daruj i wróć do tematu wątku.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez pinda 20 gru 2012, 10:52
W tym momencie się zagalopowałaś.Nie Ty będziesz rozliczać ekspert_abcZdrowie z wykonywania obowiązków na forum.(...)Radzę również darować sobie osobiste wycieczki względem kogokolwiek.Nie chcesz czytać wypowiedzi ekspert_abcZdrowie, to nie czytaj.Twoja wola.Ale chamskie komentarze sobie daruj i wróć do tematu wątku.

O proszę, jako użytkowniczka forum nie mogę wyrazić swojego zdania i odnieść się do wypowiedzi "eksperta"? Bardzo ciekawe. To rzekomy ekspert nie jest tu dla nas, uźytkowników, tylko my jesteśmy dla niego. Zeby miał poklask. Jeśli uważasz, ze moja wypowiedz była chamska, to cóz, to Twoja błędna nadinterpretacja.

I w kwestii wyjaśnienia-pomocy psychologicznej udziela się tylko i wyłącznie w real

Skoro udzielanie pomocy psychologicznej via internet jest niemożliwe, zatem skąd obecność tu "eksperta". Hipokryzja? Poza tym, jest wiele stron, gdzie taka pomoc jest oferowana, także bezpłatnie np http://www.apa.org/helpcenter/request-speaker.aspx czy chocby polski popularny portal http://www.kobieceserca.pl
Jak już coś piszesz, to staraj się też to weryfikować.
burning down the house!

przez Artemizja 20 gru 2012, 11:04
pinda, specjalistycznej pomocy nie da się udzielić przez Internet.Od tego jest real.A forum ma charakter jedynie informacyjny,więc nie wiem,skąd pomysł,że forum jest od udzielania pomocy.Jest jedynie wsparciem,dodatkiem do profesjonalnej pomocy,którą otrzymuje się w realu.Ponadto,oskarżasz ekspert o to,że Jej wypowiedzi nic nie wnoszą do dyskusji.A co wnoszą Twoje osobiste wycieczki?
O proszę, jako użytkowniczka forum nie mogę wyrazić swojego zdania i odnieść się do wypowiedzi "eksperta"?
Zacznijmy od tego,że jest różnica między odniesieniem się do wypowiedzi ekspert a atakowaniem Jej.Nie odniosłaś się do słów,które napisała tylko zaczęłaś z jakimiś wycieczkami personalnymi.Hamuj się trochę.Można dyskutować,ale w sposób kulturalny a nie najeżdżając na kogoś.I tak,uważam,że Twoja wypowiedź była chamska.Ponadto przypominam,że w Regulaminie forum jest jasno i wyraźnie napisane,że niedozwolone są ataki personalne.Skoro nie przeczytałaś go przy rejestracji,to już Twój problem.Niemniej jednak owy Regulamin zaakceptowałaś i nie licz na to,że ktoś nie będzie tego egzekwował.
Kolejny post z wycieczkami osobistymi w kierunku kogokolwiek zostanie przeniesiony do kosza.W tym momencie takie posty nic nie wnoszą do dyskusji tylko podsycają atmosferę i zaśmiecają temat.Zatem ich miejsce jest w koszu.Mam nadzieję,że wyraziłam się dostatecznie jasno,bo nie mam zamiaru się powtarzać i wchodzić z Toba w jakies bezsensowne przepychanki.Odnoś się do słów ekspert bez wycieczek personalnych.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Hasiok

przez pinda 20 gru 2012, 11:09
Lilith, nie ma jak grożenie paluchem zamiast merytorycznej dyskusji.
I uwazam, ze moja wypowiedz w tym watku o posiadaniu dzieci przez os. z zab. osobowosci zawiera konkretnych informacji niż wpis ekspercki.
eot.
burning down the house!

Hasiok

przez Artemizja 20 gru 2012, 11:10
Nie mam zamiaru się powtarzać.
Kosz.

Administrator

przez pinda 20 gru 2012, 11:15
pogróż mi jeszcze paluchem rijano. zieeew
burning down the house!

Hasiok

przez Artemizja 20 gru 2012, 11:33
pinda, jeszcze jeden tego typu post i ban na 24 h za ignorowanie próśb administracji,uporczywy Off-top i ataki personalne.

Administrator

przez ekspert_abcZdrowie 20 gru 2012, 11:46
pinda napisał(a):ekspert_abcZdrowie,

Tematy, które Ty podjęłaś, a które ja przemilczałam (za co przypisałaś mi brak wiedzy merytorycznej), np. jak minimalizować huśtawki nastrojów, jak radzić sobie z depresją poporodową, stygmatyzacja dzieci, wybór partnera, to tematy, które są szerokie i które pośrednio wiążą się z tematem. Mogłabym o nich pisać, zresztą pisałam o tym w innych wątkach ściślej korespondujących z daną tematyką, ale odniosłam się konkretnie do tematu wątku. Moje wcześniejsze posty ograniczały się tylko do odpowiedzi na pytanie, jakie otrzymałam w wiadomościach PW, które mi przesłano: „Czy dziecko bordera jest z góry skazane na nieszczęśliwe dzieciństwo?”. Być może dlatego moje wypowiedzi wypadły, według Ciebie „blado”

Ok, zatem zgodnie z tym co tu napisalas, by zrozumieć głębie i sens Twoich wypowiedzi, należy przesledzic historię Twoich postów, łączni z tymi w wątkach "ostatnia litera" i "kawa czy herbata".
:shock:
dziękuje za dalsza dyskusje.

pinda, lepiej się poczułaś, atakując mnie? Twoja krytyka ogranicza się jedynie do atakowania mnie. Nie musisz występować w roli adwokata innych forumowiczów. Jeżeli komuś nie odpowiada poziom moich wypowiedzi, to sam mi o tym może napisać i z reguły sam prosi, bym wnikliwiej podeszła do problemu. Mam wrażenie, że "boli Cię", że jestem na forum i za moje posty jest mi płacone, a Ty udzielasz się tutaj hobbistycznie i nikt Ci nie płaci. Zresztą nie zarabiam tutaj "kokosów", ale z tego tłumaczyć Ci się nie muszę. Poza tym, na bieżąco jestem rozliczana z efektów mojej pracy, więc nie musisz być "kontrolerką jakości" pisanych przeze mnie porad. Taką funkcję pełni ktoś inny w firmie, w której pracuję. Staram się jak najrzetelniej wypełniać moje obowiązki i jeżeli są jakieś zastrzeżenia od pracodawcy, to od razu reaguję. Za posty w wątkach "ostatnia litera", "skojarzenia" itp. nie mam płacone, więc nie wiem, o co masz pretensje. Wiadomo, że nie są to wątki, które wnoszą coś merytorycznego na forum. Ale nie omieszkałaś wykorzystać sposobności, by "wbić mi szpilę". Jeżeli sprawia Ci satysfakcję wytaczanie ataków na moją osobę, to proszę - możesz sobie powetować. Twoje ataki jednak nie robią na mnie wrażenia. Są nieuzasadnione. Nie będę robiła off topu, bo ten wątek w końcu dotyczy innego tematu.
Psycholog

przez Candy14 20 gru 2012, 11:51
proponuje te dyskusje przeniesc w calosci do innego watku a zostawic tylko to co dotyczy tematu
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Hasiok

przez Artemizja 20 gru 2012, 12:12
Candy14, zacznijmy od tego,że to nie jest dyskusja a ataki.W związku z tym przenoszę do kosza.W wątku zostaje tylko to,co bezpośrednio go dotyczy.

Administrator

Sortuj wg