Nowe miasto - nowe życie... chciałbym wyjechać, ale gdzie?

Hasiok.

przez barikello 04 gru 2012, 02:04
Hej, nie wiedziałem do jakiego działu pasowałby ten temat, więc wpisuję go tutaj.

Nie mam się kogo poradzić, więc liczę na jakieś sugestie tak inteligentnych ludzi z tego forum :D
Sprawa może się wydawać śmieszna, ale dla mnie jest poważna. Nie czuję się szczęśliwy w mieście, w którym żyję od urodzenia. Wszelkie znajomości tutaj się rozpadły, już zresztą baaardzo dawno temu. Nie lubię nawet wychodzić tutaj gdziekolwiek, bo nie chcę natrafić na znajome, raczej nieprzyjazne spojrzenia. Z pracą też jest tu ciężko...

.. chciałbym wobec tego wyjechać i zacząć sobie układać życie w innym mieście. Najpierw pracować, usamodzielnić się, a potem poznać ludzi. Gdzie według Was najlepiej się żyje? Chodzi mi o atmosferę danego miasta, warunki do znalezienia pracy, koszty utrzymania, usposobienie ludzi itd.

Co za głupi temat, wiem. Ale może ktoś odpowie ;)
barikello

przez Saraid 04 gru 2012, 08:59
Na to pytanie chyba nikt jednoznacznie Ci nie odpowie
poniewaz kazdy co do swojego miejsca zamieszkania ma subiektywne odczucia moze Ci napisac że jest fantastycznie ,a Ty bedziesz tam sie czuł zle .
Saraid

przez barikello 05 gru 2012, 01:47
Dzięki za odpowiedź, w sumie nie zaglądałem do tego tematu po jego napisaniu, bo czułem, że to i tak bez sensu :P

Admins, skasować jak można :mrgreen:
barikello

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg