Na mnie już przyszedł czas, chcę pożegnać was...

Hasiok.

przez Pitu 27 lis 2012, 14:25
alkohol + hip-hop daje mieszankę wybuchową w postaci nagłej depresji.
A swoją drogą co to za facet jak wybiera śmierć ucieczką od problemów , zamiast spojrzeć trzeźwo na życie (tchórzostwo)
Pitu

przez rallydriver 27 lis 2012, 15:26
Cappo Di Tutti napisał(a):Saiga, Nie chcę. Sorry, rzeczywiście nie ma sensu szukać tu towarzysza. Pomocy nie chce. Ludzie mnie zawodzą codziennie i nie wierzę w szczery altruizm. Wódka da odwagę. Sija

polecam kupic rurke w castoramie i cybant tak zeby rura nie spadla gdy przymocujesz ja do wydechu.
smierc jest delikatna bo sie zasypia wiec nie ma sie czego bac .

z drugiej strony moze masz poglad Nihiztyczny(Nihizm) i ciezko Ci sie z tym pogodzic...-warto sprawdzic

sam mialem plan pujsc spac na wieki w moim Ecli jednak nie mialem jaj. szkoda mi bylo tych co by przeze mnie cierpieli. to jest samolubne ... no ale w zyciu troche trzeba nim byc ...

szedlem w dol kiedy mialem dola sam sie nakrecalem... zamiast pisac tu smuty idz odpal samochod i jedz do castoramy po rurke albo zrob cos w tym zyciu co Ci pomoze.

nie mowie tu o skakaniu na bungy albo zaliczenie dachowania jednak o czyms co Cie odciagnie od "trupiarni","smecenia","narzekania"
moze sie okazac ze jak przekrecisz kluczyk w garazu w tej "pieknej" chwil odejscia na druga strone po prostu sie poplaczesz ,zrozumiesz i Ci ulzy

wiec lepiej jak masz to robic to badz swiadom i bez alko.

masz tyle opcji do wyboru: zrozumiec,odejsc,zmienic

przez Artemizja 27 lis 2012, 15:44
Przecież to moja wola i na pewno znajdzie się ktoś, kto ma taką samą
Po pierwsze-to nie Sala Samobójców!Tego typu posty,które mają jakikolwiek wydźwięk w kierunku namawiania innych do samobójstwa-NIE MAJĄ NA TYM FORUM RACJI BYTU!
Po drugie-w Regulaminie jest jasno i wyraźnie napisane,że nie tolerujemy tutaj takiego zachowania.
Po trzecie-jeśli nie chcesz pomocy i próbujesz jedynie szantażować innych emocjonalnie,to wybacz,ale źle trafiłeś.Tutaj są również i inni,którzy mają uczucia,są chorzy,los innych nie jest im obojętny.Mieliśmy już tutaj dość tego typu sytuacji.
Co innego,gdybyś napisał"mam myśli samobójcze,chcę porozmawiać,nie wiem,co zrobić",ale nie,że szukasz tutaj osób,które "pomogą Ci zabić nadzieję","szukasz towarzysza w ostatniej drodze".
To już przechodzi wszelkie granice :evil:

Zamykam temat.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg