relacje z kobietami

Hasiok.

relacje z kobietami

przez Bonus 22 lis 2012, 15:21
A napisałem publicznie do tej koleżanki na forum, ponieważ to ona pierwsza napisała na forum o mnie coś niemiłego, więc ja odwdzięczyłem się tym samym. Skoro ona może o mnie pisać takie rzeczy na forum i to niełusznie, żeby wszyscy tu to widzieli, to dlaczego ja nie mogłem o niej też napisać? Nikt tutaj nie wie, jakie ja miałem z nią relacje, jak one przebiegały, więc udzielanie się na forum w tym temacie nie jest w porządku. Ja jej nigdy źle nie traktowałem, kontaktując się z nią, zawsze byłem dla niej w porządku, ale to ona się mnie czepiała, prowokowała mnie i to nie była moja wina. Niech ktoś tutaj trochę pomyśli, zanim coś napisze w tej sprawie...Kto w ogóle jest winny temu, że na tym forum nastąpiła taka "chora" sytuacja, i że mnie się tu taka atakuje? Bo ja na pewno sam nie stworzyłem takiej sytuacji.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

relacje z kobietami

przez Vian 22 lis 2012, 15:25
Ona nie napisała nic niemiłego. Może ja przypomnę.

ladywind napisał(a):
*Wiola* napisał(a):Nasze wpisy tylko przeszkadzają Bonusowi, nie piszcie więc, niech nawija do siebie i tak obchodzi go tylko t co sam mówi :lol:

Słuszna uwaga Wiola

"Słuszna uwaga, Wiola."
To niby tak strasznie niemiłe?

Przypomnę też jak Ty na to zareagowałeś prowokując (tak, Ty sprowokowałeś ją) koleżankę do pyskówy:

Bonus napisał(a):Odezwała się fałszywa dziewczyna! Która najpierw się przymilała do mnie, miło mówiła, a teraz stoi po innej stronie. Teraz to juz nie miałbym chęci jej poznać, bo po co mi z nią problemy.

-- 06 lis 2012, 15:10 --

Wcześniej mi mówiła, że to wy na forum się tak czepiacie, stała po mojej stronie i sama stwierdziła, że nie jesteście normalni na forum, bo nie macie zrozumienia dla człowieka, a teraz już twierdzi co innego i was chwali, a na mnie piszę bzdury. Uwierzcie mi, że tak mi mówiła telefonicznie. Tak mówią tylko fałszywi ludzie i ja tak to w niej widzę.

-- 06 lis 2012, 15:12 --

Ta dziewczyna z Zagłębia ma różne humory, spowodowane złym stanem psychicznym, dlatego nie można mieć z nią dobrych relacji i nie jest to wina moja.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

relacje z kobietami

przez Bonus 22 lis 2012, 15:29
Ale to nie chodzi o to, że ona się z kimś tu zgodziła, tylko o to, że była dla mnie nie w porządku. Pisała o mnie innym użytkownikom nieprawdziwe rzeczy, a mi pisała co innego o tym forum i o jego użytkownikach. Najpierw stała po mojej stronie i przyznawała mi rację w czyś, a innym razem staneła po stronie użytkowników z forum i to im przyznawała rację, pisząc na mój temat kompletne bzdury. No to chyba takie zachowanie nie jest normalne?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

relacje z kobietami

przez Candy14 22 lis 2012, 15:31
Vian, ale sa tez plusy... dzieki temu wiemy zeby nie wchodzic z bonusem w blizsze, pozaforumowe relacje bo wystarczy miec odmienne zdanie zeby powyciagal prywatne rozmowy i wrzucil jej publicznie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

relacje z kobietami

przez carlosbueno 22 lis 2012, 15:34
Bonus, może czas aby zgłosić Cie na kanonizacje lub beatyfikacje :mrgreen: bo jesteś chodzącą doskonałością która znosi prześladowania innych, nigdy niczemu nie jesteś winny tylko w kółko Cie inni atakują, ciężki Twój los kolego.
Największy Forumowy Maruda

relacje z kobietami

przez Bonus 22 lis 2012, 15:37
Ale ona napisała na forum, wtrącając się do moich postów, coś takiego: "ten użytkownik ma zawsze jakiś problem, on myśli, że ktoś spiskuje przeciwko niemu". Coś takiego nie było miłe? Jak zadzwoniłem do niej, rozmawiałem z nią, to ona mi powiedziała, że: "na tym forum są dziwne osoby, nie rozumieją człowieka, mi się to nie podoba jak oni Cię tak atakują (dotyczyło to mnie)". Czyli stała po mojej stronie, przeciwko użytkownikom, a potem staneła przeciwko mnie, chwaliła użytkowników. Normalna osoba tak się nie zachowuje, o zdrowych zmysłach.

-- 22 lis 2012, 14:39 --

Chodziło o to, że ona zachowała się niesprawiedliwe wobec mnie, a nie o to, czy była miła dla mnie, czy niemiła. Nie mylmy pojęć.

relacje z kobietami

przez Vian 22 lis 2012, 15:41
Bonus, widać zmieniła o Tobie zdanie na gorsze.
Na Monar też wsiądziesz jeśli kiedyś stwierdzi, że jednak nie ma ochoty Cię bronić, tylko zgadza się ze mną?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

relacje z kobietami

przez Bonus 22 lis 2012, 15:44
Jesteście tu takie cwaniaki, bo siedzicie po drugiej stronie, na odległość i tylko piszecie o czym chcecie na temat innych i tak jest łatwiej. A ciekawe, jak byście się zachowali w rzeczywistej sytuacji ze mną? Może nie mielibyście odwagi mnie atakować, mówić o mnie te bzdury, bo to już inaczej by wygladało? Każdy jest cwany w pisaniu.

-- 22 lis 2012, 14:48 --

Może i zmieniła o mnie zdanie, ale ona może tez nie wie, że bezpodstawnie to zdanie o mnie zmieniła, a jest błędnie o tym przekonana...Nie brała tego pod uwagę? Niech się zastanowi i pomyśli, czy aby niesłusznie mnie traktuje, zmieniając o mnie zdanie na gorsze...

relacje z kobietami

przez halenore 22 lis 2012, 15:49
Bonus napisał(a):Normalna osoba tak się nie zachowuje, o zdrowych zmysłach.

Po raz kolejny pragnę podkreślić, że tutaj urzędują tylko ludzie o "niezdrowych" zmysłach. :D
Poważnie: każdy z nas jest w jakiś sposób zaburzony i miewa gorsze dni, kiedy "łyka wszystko jak młody pelikan".
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

relacje z kobietami

przez Bonus 22 lis 2012, 15:56
To oczywiste, że tutaj każdy ma jakieś problemy ze sobą, ale też nie jest to powodem, by źle traktować innych, niewinnych. Ja też mam problemy psychologiczne, nie radzę sobie z nimi, ale ja mimo to jestem miły, kulturalny dla ludzi. To chyba nie jest aż takim dużym wysiłkiem, aby być dla kogoś miłym, sympatycznym, tak?

relacje z kobietami

przez Vian 22 lis 2012, 15:59
Bonus napisał(a):Może i zmieniła o mnie zdanie, ale ona może tez nie wie, że bezpodstawnie to zdanie o mnie zmieniła, a jest błędnie o tym przekonana...Nie brała tego pod uwagę? Niech się zastanowi i pomyśli, czy aby niesłusznie mnie traktuje, zmieniając o mnie zdanie na gorsze...

Ktoś jeszcze ma coś na obronę Bonusa?
Lisbeth Salander

relacje z kobietami

przez Candy14 22 lis 2012, 16:08
ale ja mimo to jestem miły, kulturalny dla ludzi.

To prawda. Bardzo milo i kulturalnie potraktowales Lady obrzucajac ja blotem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

relacje z kobietami

przez halenore 22 lis 2012, 16:16
Bonus, nie panujesz nad emocjami i jesteś nieobiektywny. Oczekujesz od innych, że będą podzielać Twoje zdanie niezależnie od swoich poglądów. No tak skarbie niestety nie będzie. :roll:
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

relacje z kobietami

przez Bonus 22 lis 2012, 16:27
Nie wiem o co wam chodzi i co wam po głowie chodzi...Ale wdawanie się w te dyskusje z wami nie prowadzi do niczego dobrego. To jest dyskusja w nieskończoność...

Sortuj wg