relacje z kobietami

Hasiok.

relacje z kobietami

przez Michuj 21 lis 2012, 20:50
mimo że jestem jeszcze młody,

ile masz lat?
Loża szyderców

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 20:52
Fajnie, że za mną stoi koleżanka i mnie broni! To jest bardzo miłe i w tej sytuacji mi potrzebne. Tym forumowiczom należy sie po kilka ostrzeżeń za ich złe zachowanie i bardzo chętnie bym im te ostrzeżenia dał. Może wróćmy juz do tematu i wypowiadajmy się w nim kulturalnie, tak?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

relacje z kobietami

przez Michuj 21 lis 2012, 20:59
Może wróćmy juz do tematu i wypowiadajmy się w nim kulturalnie, tak?

możesz kulturalnie odpowiedzieć na moje pytanie. Zamiast niekulturalnie zlewać.
Loża szyderców

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

relacje z kobietami

przez carlosbueno 21 lis 2012, 21:00
ja odpowiem bo od Bonusa ciężko się czasem doczekać odpowiedzi ma 29 lat.
Największy Forumowy Maruda

relacje z kobietami

przez Pitu 21 lis 2012, 21:01
Bonus napisał(a): Bo ja wiem coś o życiu, mimo że jestem jeszcze młody,

Gdybyś Mi to powiedział mając 92 lata to zapewne bym w to uwierzył , a tak mogę się tylko domyślać ,że całe doświadczenie życiowe jeszcze przed Tobą.
Pitu

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 21:09
Już odpowiadam: mam lat 29. Jeśli chodzi o doświadczenie, to są sytuacje wyjątkowe, w których ktoś jest bardzo młody, a przeszedł tyle w swoim życiu, że wielu innych, dużo starszych ludzi tego nie doświadczyło. Są młodzi ludzie z popapranym dzieciństwem, gdzie przechodzili "piekło" i żyją z tym. Różne są sytuacje.

relacje z kobietami

przez *Wiola* 21 lis 2012, 21:17
Monar, Fajnie ,że jesteś taką obrończynią pokrzywdzonych, ale zastanów się czy nie lepiej mu pokazać jaki jest , co robi źle, jakie głupoty wygaduje i próbować pomóc mu to zmienić, niż go klepać po główce i powiedzieć "Bonus jest jaki jest". Może kiedyś jednak coś by do niego dotarło i zrobiłby z tego użytek, co miałoby pozytywne skutki w życiu realnym. Wg Ciebie jesteśmy tu tylko od chwalenia się nawzajem i głaskania po głowie?
Moderator

relacje z kobietami

przez Pitu 21 lis 2012, 21:19
Bonus, To tym bardziej na Twoim miejscy starał bym się budować przyszłość na zdrowych relacjach , wątpie aby ktoś chciał tutaj dla Ciebie źle , oczywiście masz swoje prawo postąpić inaczej , jednak mam wrażenie żę żyjesz przeszłością i za każdym razem uruchamiasz swoje mechanizmy obronne. Słuchaj mądrych ludzi ;)
Pitu

relacje z kobietami

przez trek 21 lis 2012, 22:06
Wiola, szkoda, ze nie widzisz roznicy miedzy konstruktywna krytyka, a wysmiewaniem i wbijaniem szpili, zawsze mnie rozbraja w takich dyskusjach, przedstawianie od razu skrajnego przeciwienstwa jako argument (glaskanie po glowce), przeciez Monar napisala juz, ze mozna skrytykowac, ale na poziomie.

A ta bajeczka, ze to z troski jest smieszna i nie wiem kto ja kupi, zwlaszcza po tym jak juz Vian napisala, ze to ani brat ani stryjek i ma go gdzies. Prosze nie dorabiaj jakichs gornolotnych ideologii do zwyklej szydery i wbijania szpil, z boku to przypomina sytuacje w ktorej grupka dzieci, klasowa elita, pastwi sie nad jakims odstajacym od reszty, a gdy ten sie broni w smieszny sposob to jeszcze wiekszy ubawa maja i coraz wiecej sobie pozwalaja.

zaczelo sie od tego:
U kobiety liczy się to, co ona ma w głowie i czym się kieruje w życiu. Jeśli trafia się na takie kobiety, którym coś w facecie nie odpowiada, mają za duże wymagania, co do faceta, a on nie jest w stanie tych wymagań spełnić, to lepiej sobie odpuścić, bo i tak siłą się takich kobiet nie zmieni. Skoro one są tak, a nie inaczej przekonane, to niech sobie będą.

no i gdzie on tu bzdure napisał? Z czym sie nie zgadzasz?
trek

relacje z kobietami

przez Monar 21 lis 2012, 22:18
*Wiola* napisał(a):Monar, Fajnie ,że jesteś taką obrończynią pokrzywdzonych, ale zastanów się czy nie lepiej mu pokazać jaki jest , co robi źle, jakie głupoty wygaduje i próbować pomóc mu to zmienić, niż go klepać po główce i powiedzieć "Bonus jest jaki jest". Może kiedyś jednak coś by do niego dotarło i zrobiłby z tego użytek, co miałoby pozytywne skutki w życiu realnym. Wg Ciebie jesteśmy tu tylko od chwalenia się nawzajem i głaskania po głowie?

Nie. Ale nie jesteśmy tu też po to, by doprowadzać innych do szaleństwa. Jak bym była na miejscu Bonusa, to już dawno bym się pocięła. A forum ma pomagać, a nie niszczyć!
Czy Wy naprawdę nie widzicie w swoim zachowaniu nic złego?!
A moderacja powinna się wstydzić, że również szydzi z użytkowników, takie sytuacje nie powinny mieć miejsca i użytkownicy, którzy wyśmiewają się z Bonusa, powinni zostać ukarani ostrzeżeniem, ale nie zostaną... Bo wtedy moderacja nie miałaby racji, a to już jest niemożliwe.
I forum nie jest od tego, byśmy czytali jakieś pochwały na swój temat... Tak samo jak nie jest od tego, by czytać negatywne opinie na swój temat.
No chyba, że coś w stylu: Robisz to i to źle, zrób to i będzie ok. czyli porada + krytyka. można? można!
A nie: forumowy błazen...
No proszę Was!
Ostatnio edytowano 21 lis 2012, 22:21 przez Monar, łącznie edytowano 1 raz
Monar

relacje z kobietami

przez Candy14 21 lis 2012, 22:18
no i gdzie on tu bzdure napisał? Z czym sie nie zgadzasz?

ja sie nie zgadzam np. z tym :
Skoro one są tak, a nie inaczej przekonane, to niech sobie będą.

Jako, ze bonus nie ma pojecia o czym sa przekonane kobiety a wypowiada sie jakby byl ekspertem ...albo kobieta.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

relacje z kobietami

przez Monar 21 lis 2012, 22:18
trek, fanie, że nie jestem sama, że jesteś tego samego zdania. :smile:
Monar

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 22:28
To forum nie bardzo mi się podoba, bo nie ma tu wcale miłej atmosfery. Ale to już taka mentalność ludzka...Ale fajnie, że razem z koleżanką się tu w pewnej sprawie zgadzamy i jesteśmy tego samego zdania. Może dzięki temu już te osoby na forum nie będą tak cwaniakowały, jak robią to teraz?

relacje z kobietami

przez Pieprz 21 lis 2012, 22:33
Jak na forum o tematyce gdzie rozmawia się o osobistych i trudnych sprawach i ścierają się często skrajnie różne poglądy na życie, to forum ma bardzo miłą atmosferę.
Ostatnio edytowano 21 lis 2012, 22:33 przez Pieprz, łącznie edytowano 1 raz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg