relacje z kobietami

Hasiok.

relacje z kobietami

przez trek 21 lis 2012, 17:47
Monar ma racje.
trek

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 19:40
Bardzo chciałem tu podziękować forumowiczce, że stoi po mojej stronie i ma rację. Ja naprawdę już po mału nie daję rady z niektórymi forumowiczami tutaj, którzy mnie tak nachalnie atakują. Mnie nikt nie musi zmieniać, bo ja jestem sobą i jestem nastawiony na życie prawidłowo. Po co jakieś zmiany? Dziękuje Ci, że wstawiłaś się za mną, forumowiczko i jest to bardzo miłe.

-- 21 lis 2012, 18:49 --

Tu na forum niektórzy zachowują się bardzo nieładnie, w stosunku do mnie i też uważam, że takie zachowania powinno się karać ostrzeżeniami. Ale jak widać jest tu przyzwolenie przez MODERATORA na takie zachowania, bo sama MODERATORKA pewnie to toleruje? Tak nie powinno być na żadnym forum i to chyba ja powinieniem być tu MODERATOREM? Ja się nigdy tak nie zachowywałem na forum wobec innych forumowiczów, a skoro mnie się tak tu traktuje niemiło, to ja muszę się bronić i nie pozwalam sobie na coś takiego. To jest chyba słuszne?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

relacje z kobietami

przez Candy14 21 lis 2012, 19:58
Bardzo chciałem tu podziękować forumowiczce, że stoi po mojej stronie i ma rację.

Nooo.. jak stoi po Twojej stronie to ma racje ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 20:02
A wracając do związków, to prawdą jest, że nie wiem nic w praktyce o tym, ale wiem coś o relacjach z kobietami. Wiem też i jestem przekonany, że gdybym był w niejednym związku, to zawsze starałbym się o dobre relacje, o wartośći, jakie w zwiazku powinny być. Ważne przecież jest to, że "chcę" normalnego zwiazku, że zależy mi na tym, a to bardzo wiele.

relacje z kobietami

przez *Wiola* 21 lis 2012, 20:03
Bonus, Gdybym widziała niesłuszne ataki pod Twoim adresem, to bym ostrzegła. Natomiast wg mnie to jest krytyka, a nie ataki i na dodatek słuszna :roll:
Moderator

relacje z kobietami

przez Pitu 21 lis 2012, 20:09
Bonus, Czasami piszesz bzdury , ale Twoja nie ugiętość w dążeniu do swoich racjach jest powalająca :lol: Czasami się zastanawiam czy to właśnie taka cecha nie przyciąga wiele kobiet...
Pitu

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 20:10
Ta forumowiczka was tu ostrzegła i skrytykowała, bo też widzi, co się tu dzieje na forum, Tak jak ona uważam, że z takimi zachowaniami trzeba walczyć i karać takich forumowiczów, którzy nie trzymaja się regulaminu forum. Każde forum ma regulamin, którego trzeba przestrzegać. Ja bym już dawno ukarał paru forumowiczów tutaj, którzy tak negatywnie zachowują się wobec innego forumowicza, gdybym był MODERATOREM. Także warto się zastanowić nad swoim zachowaniem, bo w oczach ludzi sprawiedliwych jest to karygodne.

-- 21 lis 2012, 19:15 --

Tylko Ty tak twierdzisz, że ja piszę bzdury, wiesz kolego? W rzeczywistośći tak nie jest. No ale chyba sam nie wiesz, co Ty do mnie piszesz? Jestem na forum, to sobie pisze, chyba mam prawo, jak każdy tutaj?

relacje z kobietami

przez Candy14 21 lis 2012, 20:16
Wiem też i jestem przekonany, że gdybym był w niejednym związku, to zawsze starałbym się o dobre relacje, o wartośći, jakie w zwiazku powinny być.

Rany skad mozesz wiedziec? W zwiazku dzieja sie rozne rzeczy. A gdyby Twoja partnerka miala inne zdanie niz Ty. Gdyby skrytykowala Twoje postepowanie..to co bys zrobil? Kazalbys jej matce zeby dala jej bana albo ostrzezenie?

-- 21 lis 2012, 20:17 --

Tylko Ty tak twierdzisz, że ja piszę bzdury, wiesz kolego?

wczoraj tylko ja a wczesniej tylko ktos

Dobra dodaje do ignorowanych bo nie moge sie powstrzymac i nie czytac tych bzdur
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 20:22
Chyba kobiety są różne, tak? Nie każda by mnie zaakceptowała, a ja jestem sobą i nie będę się zmieniał w kogoś innego, aby taka kobieta mnie akceptowała. Jak niektórym kobietom nie odpowiada moja osobowość, bo mają jakieś inne przekonania, to co ja na to poradzę? Ja nie zmienię jej myślenia, skoro ona tego by nie chciała. Trzeba mieć trochę pokory w sobie, być ugodowym dla innych, by coś razem stworzyć. Tylko że mi na tym zależy i ja to wiem, a co myślą kobiety o tym, tego nie wiem.

relacje z kobietami

przez Depresyjny :( 21 lis 2012, 20:24
Obrazek
Depresyjny :(

relacje z kobietami

przez Pitu 21 lis 2012, 20:32
Bonus napisał(a):
Tylko Ty tak twierdzisz, że ja piszę bzdury, wiesz kolego? W rzeczywistośći tak nie jest. No ale chyba sam nie wiesz, co Ty do mnie piszesz? Jestem na forum, to sobie pisze, chyba mam prawo, jak każdy tutaj?

Nie tylko Ja tak twierdzę , bo czytam co do Ciebie ludzie piszą , czy tak jest w rzeczywistości nie wiem sam odpowiedz na te pytanie , ponieważ Ciebie nie znam. Bądź sobie na forum wszystko jest dla ludzi to forum także , jednak czasami czytaj uważnie co do Ciebie ludzie piszą , mając ciągle swoje zdanie stoisz w miejscu.

-- 21 lis 2012, 19:34 --

Depresyjny :( napisał(a):Obrazek

Depresyjny czy tak wyglądają Twoje relacje z kobietai ? padłem :lol: :lol: :lol: Moje też :lol: :lol: :lol:
Pitu

relacje z kobietami

przez Depresyjny :( 21 lis 2012, 20:46
Pitu, :lol: :lol: nie no lepiej :D
Depresyjny :(

relacje z kobietami

przez Monar 21 lis 2012, 20:48
Ja już wolę Bonusa, niż facetów, którzy się z niego wyśmiewają. ;)
Monar

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 20:48
No to nawet jeżeli "nie tylko Ty tak twierdzisz", to i tak nie ma to znaczenia. Bo ja wiem coś o życiu, mimo że jestem jeszcze młody, a Ty rzeczywiście mnie nie znasz w rzeczywistośći, więc możesz być w błędzie co do mnie, kolego. Zanim cokolwiek napiszesz pod moim adresem, zastanów sie lepiej pięć razy, ok?

Sortuj wg