relacje z kobietami

Hasiok.

relacje z kobietami

przez Bonus 22 lis 2012, 18:40
Tak czytam te wypowiedzi i czytam...I chyba już nie chce mi się dalej dyskutować.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

relacje z kobietami

przez Saraid 22 lis 2012, 18:48
Bonus napisał(a):Tak czytam te wypowiedzi i czytam...I chyba już nie chce mi się dalej dyskutować.

Nareszcie :!:
Saraid

relacje z kobietami

przez tahela 22 lis 2012, 19:26
silence_sadness,
Stanęła Helen w obronie bo uznałą to za słuszne i tyla, ale zeby ja od natrętów gramtycznych obraza to juz przesadyzm spory, teraz ja staje w jej obronie bo uwazam to za słuszne bo nie jest natrętem gramatycznym tylko ma wiedzę odpowiednia po temu,
a w twej obronie staneła sobie bo to dobra i uczuciowa kobieta jest :P a Bonus jak Bonus , bywa i właściwie jesty upierdliwy i nic na to nie może ani on ani my dla nas niestety porasdzi. :P :P :P :P ;) :pirate: :8):
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

relacje z kobietami

przez halenore 22 lis 2012, 20:14
silence_sadness napisał(a):halenore, Może Ty byś się popłakała z tego powodu , nie wiem ale ja jedynie mogłam się wkurzyć..

Bardzo kpiące. Odpowiem: nie. Nie popłakałabym się. Byłoby mi po prostu przykro.

Co do meritum sprawy: niektórzy tutaj znają się osobiście i utrzymują zażyłe kontakty. Czy "liżemy sobie dupy"? Nie. Przyjaźnimy się.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

relacje z kobietami

przez Artemizja 22 lis 2012, 20:37
Tak między Bogiem a prawdą,to gdybyśmy mieli się trzymać pazurami Regulaminu,to do tej dyskusji nawet by nie doszło.A wiecie ,dlaczego?A z racji tego,że kolega Bonus za notoryczne wyzywanie innych od "bezmózgów,nienormalnych,wariatów,dziwadeł,natrętów gramatycznych"itp itd na dobrą sprawę powinien być już z dziesięć razy zbanowany.Ale z racji tego,że jest to forum dla ludzi zaburzonych,to przymykaliśmy oko.Widać to był błąd,bo bezkarność rozzuchwala.Skoro jednak domagacie się przestrzegania Regulaminu,to ok.Nie wyciągnę konsekwencji za to,co do tej pory działo się w temacie,ponieważ uważam,że po czasie,to już nie ma większego sensu.Poza tym,nie lubię przyznawać ostrzeżeń.Ale uprzedzam,że od tego momentu zacznę wyciągać konsekwencje.Jeśli ze strony Bonusa padnie jeszcze jakieś wyzwisko,to zafunduję Mu tygodniowego bana,żeby się opanował i przemyślał swoje zachowanie.Równocześnie to dotyczy również drugiej strony.Proszę o spokojniejszy ton(wiem,że to trudne).Nie chcę nikogo karać ostrzeżeniami czy też wyrzucać z forum,ponieważ uważam,że akurat ta dyskusja nie jest ku temu powodem.Proszę jednak trochę spokojniej.Jesteśmy ludźmi dorosłymi a nie dziećmi z piaskownicy czy politykami i nie musimy się wzajemnie obrzucać błotem.Im to zostawmy.Myślę,że rachunki zostały wyrównane-Bonus obraził i Bonus został obrażony.Jeżeli ktoś chce kontynuować tę dyskusję i nadal próbować bawić się w Don Kichota,to ok,ale proszę o spokojniejszy ton.W przeciwnym razie,zamknę temat.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

relacje z kobietami

przez Depresyjny :( 22 lis 2012, 20:59
zrobiliście z mojego tematu kłótnie, jedna wielką burdę :cry:
Depresyjny :(

relacje z kobietami

przez Candy14 22 lis 2012, 21:14
Depresyjny :(, to sie wytnie ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

relacje z kobietami

przez Bonus 22 lis 2012, 21:32
Czyli MODERATOR jest w tym momencie niesprawiedliwy wobec mnie i to jest duży minus dla MODERATORA. Ja Wychodzi na to, że ja tylko jestem winny, a inni, którzy mnie tu atakowali, są "świętymi...". Tu jeste jeden wielki burdel na tym forum i tyle!

relacje z kobietami

przez Pitu 22 lis 2012, 21:33
Lilith, Wpadła zrobila porządek jak samica z piekła rodem. l like You. :twisted:
Pitu

relacje z kobietami

przez Bonus 22 lis 2012, 21:36
To, że są tu osoby z zaburzeniami psychicznymi, to pozwala im się krytykować, naskakiwać na inną osobę i MODERATOR daje na to przyzwolenie. Śmieszne to jest dla mnie! Ja już mam negatywne zdanie o tym forum, ale większość forumowiczów jest w porządku. Nie podoba mi się w ogóle to, co napisał tu o mnie MODERATOR, bo nie tylko ja wchodziłem w te głupie dyskusje, a tylko mnie się widzi, jako "winnego".

relacje z kobietami

przez Artemizja 22 lis 2012, 21:39
Bonus, tydzień wolnego dobrze Ci zrobi.A tymczasem wyczyszczę temat,żeby autor mógł spokojnie sobie pisać.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

relacje z kobietami

przez Depresyjny :( 22 lis 2012, 21:42
Lilith, jak możesz usuń cały temat, sadze ze tak będzie najlepiej ;)
Depresyjny :(

Sortuj wg