relacje z kobietami

Hasiok.

relacje z kobietami

przez Bonus 20 lis 2012, 22:55
Ja nie tylko z internetu miałem relacje z kobietami. W rzeczywistości też znałem kobiety. Zresztą, zarówno znajomośći internetowe, jak i te realne mogą być podobne. W grupie, z którą byłem na szkoleniu w górach poznałem dziewczynę, w podobnym wieku, bardzo miła, kulturalna, ale jest to tylko koleżanka. Nie mam z nią częstego kontaktu, bo ona nie ma na to za bardzo czasu. Więc co z tego, że kogoś się pozna, jak potem ktoś nie ma czasu na kontakty, na spotkania, albo w ogóle nie ma tego kontaktu. To żadna znajomość. Żeby kogoś poznać bliżej, trzeba z tą osobą ciągle przebywać, rozmawiać. Ja znam wielu znajomych i co z tego? Nie mam z nimi prawie żadnego kontaktu, nie widuję ich często, a większośći znajomych nie widuję wcale. Każdy kogoś zna, tylko różnie te znajomośći wyglądają. A poznać kogoś, chwilę z kimś rozmawiać, a potem o tym zapomnieć to właściwie nie są znajomości.
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

relacje z kobietami

przez Candy14 20 lis 2012, 22:59
Żeby kogoś poznać bliżej, trzeba z tą osobą ciągle przebywać, rozmawiać

No wlasnie ..wiec po cholere piszesz
Ja miałem relacje z różnymi kobietami i prawie każda kobieta miała inne oczekiwania od życia.

skoro nie masz o tym pojecia
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

relacje z kobietami

przez Bonus 20 lis 2012, 23:11
Otóż mylisz się i to nawet bardzo, koleżanko. Pojęcie o tym mam i to całkiem niezłe, a Ty znowu bzdury jakieś tu piszesz. Widzę, że znowu (nie z mojej winy) się zaczyna wypisywanie głupot tutaj!

-- 20 lis 2012, 22:13 --

To jest nic innego, jak "czepianie się" wypowiedzi innego forumowicza. Inaczej tego nie można nazwać.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

relacje z kobietami

przez Bonus 20 lis 2012, 23:31
Ja nie zmuszam żadnych kobiet do znajomośći, jeśli one mają inne myślenie i oczekiwania. Od siebie jestem w stanie dać wielę, ale jeśli jest to zbędne dla kogoś i ktoś tego nie dostrzega, to ja się wycofuję i nie robię niczego siłą. Staram się nie robić niczego "na siłę", bo to może do niczego i tak nie prowadzić, a jest to tylko "błędne koło". No bo dlaczego tylko mi ma na czymś całe życie zależeć? Trzeba się nauczyć tego, że jeśli coś nie działa w dwie strony, a tylko w jedną, to nie należy się w nic angazować i po prostu odpuszczać. Bo jedna strona nie zdziała nic, kompletnie. To jest może chore, ale realne.

relacje z kobietami

przez Candy14 20 lis 2012, 23:58
Pojęcie o tym mam i to całkiem niezłe,

Powinnam Cie ignorowac albo pooddychac gleboko i przejsc dalej nie czytajac Twoich postow . Jednak wkurza mnie, ze wypowiadasz sie o rzeczach o ktorych nie masz pojecia..np, o kobietach i zwiazkach. To tak jak ja bym sie wypowiadala o wzwodach czlonka bo w koncu je widuje ale nie mam pojecia jak to jest bo go nie posiadam. A skoro nie mam pojecia to o tym nie dyskutuje. Zrob to samo
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 00:08
Kobieto, o czym Ty tu piszesz? Czy Ty słyszysz siebie? Ja wiem, co ja piszę, dzieckiek nie jestem. Starsza kobieta, a taka wredna i uczepliwa? Użyj rozumu, bo go chyba nie używasz?

-- 20 lis 2012, 23:12 --

Czy ja Ci każę czytać moje posty, kobieto? Masz wybór, możesz je czytać albo nie. Ty jesteś po prostu dziwakiem...Czy Ty wiesz w ogóle, że uprzedziłaś się do kogoś, kogo wcale nie znasz, nigdy na oczy nie widziałaś i to jest błędne z Twojej strony? Bo może tego nie wiesz?

relacje z kobietami

przez buka 21 lis 2012, 00:21
Starsza kobieta, a taka wredna i uczepliwa?

o nie mogę,Bonus jest lepszy od zioła! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 00:22
Jakoś zaczynam Cię na forum postrzegać negatywnie, kobieto. A to tylko Twoja zasługa, nie moja. Gdybyś była dla mnie miła, nie czepiała się pierdół, to inaczej bym się o Tobie wyrażał. Ale sama jesteś sobie winna, a to nie mój problem. Ja na forum zachowuje się normalnie, a i tak jestem tu prowokowany przez miektórych, złośliwych forumowiczów. Chore to jest...

-- 20 lis 2012, 23:23 --

A no jestem lepszy, ach!

relacje z kobietami

przez carlosbueno 21 lis 2012, 00:25
Ja na forum zachowuje się normalnie,
jesteś tak normalny ja ten seks i związek z Anią Rubik który rzekomo odbywałeś ;) :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

relacje z kobietami

przez Candy14 21 lis 2012, 00:51
Gdybyś była dla mnie miła,

Bede jak przestaniesz wypowiadac sie na temat o ktorym nie masz pojecia :blabla:

relacje z kobietami

przez Bonus 21 lis 2012, 02:59
Jakbym nie miał pojęcia, to chyba w ogóle bym tu nic nie pisał, tak? Ja nie jestem taki głupi, żeby pisać nie na temat i o czymś, o czym nie wiem. Więc Twoja głupia uwaga jest tu nie na miejscu, kobieto niemiła!

relacje z kobietami

przez *Wiola* 21 lis 2012, 03:04
Bonus, :hide: Naprawdę nigdy Cię nie zastanawia dlaczego tutaj wszyscy się w taki sposób odnoszą do Twoich postów?
Moderator

relacje z kobietami

przez Candy14 21 lis 2012, 03:19
Jakbym nie miał pojęcia, to chyba w ogóle bym tu nic nie pisał, tak? Ja nie jestem taki głupi, żeby pisać nie na temat i o czymś, o czym nie wiem

ok..wiec w ilu zwiazkach byles, ze tak dobrze znasz kobiety?

relacje z kobietami

przez Vian 21 lis 2012, 03:23
carlosbueno napisał(a):
Ja na forum zachowuje się normalnie,
jesteś tak normalny ja ten seks i związek z Anią Rubik który rzekomo odbywałeś ;) :mrgreen:

Gustu nie ma chłopak.
Jakbym już fantazjowała o seksie, to bym celowała w ekstraklasę Bellucci, a nie tam: klasa ekonomiczna - Rubik. :P

Btw- serio tak napisał? O lol... ^^

Bonus, ja Tobie napiszę coś całkiem serio.
Ty od pewnego czasu już masz stołek forumowego pokemona. Zapracowałeś na niego ciężko i masz. Teraz masz dwie opcje - take it or leave it. Możesz dalej być pokemonem forumowiczów, wtedy nie płacz, ze są niemili jak się z Ciebie śmieją, albo odejdź, ew. wróć za jakiś czas z nowym nickiem pisząc zupełnie inne (dojrzalsze!) posty.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Sortuj wg