Zorganizujmy spotkanie!

Hasiok.

Zorganizujmy spotkanie!

przez Busiołek 12 paź 2012, 03:52
Drodzy NN-owcy :D,
chodzicie na terapię, zażywacie leki, piszecie tutaj. A może warto byłoby zorganizować spotkanie. Wiele grup, których członków łączą wspólne cechy np. pasja do fotografii, organizują swoje imprezy. Nam też się należy. Jeden tańcząc zapomni o partnerze bo uwagę zaprzątnie mu myśl. Inny będzie podrygiwał szorując ręce. Ja w stoperach nie będę zbyt dobrym kompanem do rozmowy :P Ale poważnie, to chyba niezły pomysł. Najpierw moglibyśmy spotkać się na neutralnym gruncie, jakiś klub, kawiarnia. Potem może w bardziej kameralnym otoczeniu. Każdego dnia stykamy się w większości ze zdrowymi ludźmi. To dobrze bo "uczymy" się od nich normalności, zapominamy na chwilę o NN. Ale nie bez powodu powstało to forum. Już tutaj jesteśmy dla siebie wsparciem. O ile większą siłę miałaby rozmowa na żywo. Z pewnością nie byłoby łatwo. Ale mogłoby być inaczej niż zwykle. Moglibyśmy sobie pomóc. Rozumiem, że na forum znajdują się osoby z całej Polski i być może nie tylko. Moglibyśmy zatem wybrać miejsce najbardziej ogólnodostępne. Albo podzielić się i stworzyć mini kluby NN w różnych częściach kraju. Co Wy na to? Ja nie znam osobiście nikogo z NN, chętnie bym to zmieniła. Czekam na odpowiedzi.

Zorganizujmy spotkanie!

przez *Monika* 12 paź 2012, 19:03
Busiołek, Witaj!
Co jakis czas organizujemy spotkania, tzw. zloty, np.: :szukam: sylwester-2012-czyli-wariaci-wi-tuj-p-t38042-154.html
serdecznie zapraszam
Obrazek
Główny Moderator

Zorganizujmy spotkanie!

przez Ceriosen 30 paź 2012, 19:10
Cześć Busiołek!
Pochodzę z bielska-białej i również chciałabym utworzyć grupę ludzi z NN lub lękowo- depresyjną z okolic mojego miasta,gdzie moglibyśmy się wzajemnie wspierać,bo też nie znam nikogo z podobnym problemem.
Pozdrawiam ciepło :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg