chcą mnie wrobić!!

Hasiok.

chcą mnie wrobić!!

przez depresyjny86 08 paź 2012, 11:16
Ja rownież nie zamierzam ciągnąć tego dalej...jednocześnie pozostaje przy tym co napisałem wcześniej.A btw jak ktoś mnie atakuje na strronie to nie zamierzam temu komuś odpowiadać na PW tylko w danym temacie w którym ta osoba mnie atakuje,bo PW można olać,co często część moderatorów robi.Z mojej strony koniec.
:)

chcą mnie wrobić!!

przez Artemizja 08 paź 2012, 12:07
człowiek nerwica, a jednak to ciągniesz.Powtarzam-od tego jest inny wątek.Nie mam zamiaru się z Tobą tutaj sprzeczać,milion razy powtarzać i prosić o to samo,ani dać się sprowokować i wciągnąć w spór.Jeżeli nie chcesz ustosunkować się do mojej prośby,żeby na temat pracy Moderatorów pisać w wątku"jak oceniacie pracę Moderatorów" i tym samym nie wprowadzać niepotrzebnego bałaganu w wątku osoby,która poprosiła o pomoc,to wybacz,ale to już Twoja decyzja.Zgodnie z obietnicą przenoszę do kosza.Darku,radzę Ci się uspokoić i przeczytać moją wypowiedź raz jeszcze,tym razem ze zrozumieniem,bo nigdzie nie napisałam o odpowiadaniu na "ataki" z forum na PW tylko o napisaniu do Moderatora na PW z prośbą o zareagowanie,jeśli zauważy się sytuację wymagającą interwencji Moderacji...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg