konsultacja z lekarzem zagranicy

Hasiok.

przez betii 07 paź 2012, 16:41
Witam

Mam pytanie, mianowicie czy znacie jakiś namiar, albo może mieliście kontakt z lekarzem zagranicy?
Chciałam bym dokonać konsultacji np.w drodze listownej czy email.
Leczę sie ok 10 lat, brałam juz prawie wszystkie mozliwe leki.. objawy są nadal są coraz mocniejsze dochodzi somatyka... najlepiej jakbym z domu nie wychodziła.
Pomyslalam ze moze ktos z innego kraju podpowiedział by jakąś metode, a moze zna jakąs osobe w Polsce ktora podejmuje się leczenia ,,trudnych''przypadków- tak nazwała mnie lekarka a mamie powiedziala ze nie wie juz jak mnie leczyc.
Prosze o pomoc.

przez essprit 07 paź 2012, 17:04
A co ci jest ?

przez betii 07 paź 2012, 18:27
dużo by pisać -rozpoznan z 8. ale gł. lęki, depresja,agrofobia,nadmiar somatyki oraz zaburz.schizoafektywne........
myslalam aby przetłumaczyc wlasnie np.po ang i wyslac do jakiegos lekarza moze z innym spojrzeniem znajac techniki medycyny by mi pomógł.
Jednen lekarz obecnie zapropon. mi szpital, pscyholog oddział dzienny, a moj lekarz abym nadal brala stare leki bo jest i tak dobrze'' chociaz mi coraz gorzej

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Angst 07 paź 2012, 20:46
betii, wg. mnie ten pomysl nie ma sensu. Po pierwsze zaden powazny lekarz - polski lub zagraniczny - nie jest w stanie stawiac diagnozy i leczyc pacjenta droga listowa. A juz na pewno nie przy takim kompleksowym schorzeniu na jakie ty cierpisz. Po drugie - jesli by taka mozliwosc istniala - jak masz zamiar za to zaplacic? Nie znam takiego lekarza ktory leczy pacjenta za darmo. Po trzecie, myslisz ze lekarze za granica lecza inaczej niz w Polsce? Niestety nie, za granica sie tez tylko gotuje na wodzie tzn. takimi samymi lekarstwami. Jesli sie do tej pory leczylas "tylko" lekarstwami to powinnas pomyslec o innych metodach.

przez betii 07 paź 2012, 20:51
leczylam się długo psychoterapią...
chodziło mi raczej nie o leczenie drogą listowną ale o konsultację... są lekarze którzy prowadzą różne badania np. dr Daniel G.Amen...
może znając historię choroby, wiedząc o lekach mogli by cos wskazać zasugerować. Przeciez ilez to lekow ma producentów zagranicznych.
Zapłata.. jeśli stać mnei na to było czemu nie. Zeby wyjść z choroby pomóc soobie zrobiłam bym wiele.

przez essprit 08 paź 2012, 16:21
A gdzie się leczyłaś ?
Co to za terapia ? Ile trwała ?

I skąd taki pomysł z zagranicą ?

Sortuj wg