potrzebny jest mi jakis silny

Hasiok.

potrzebny jest mi jakis silny

przez sindbad32 05 paź 2006, 14:10
lek uspokajajacy oraz nasenny

[ Dodano: Czw Paź 05, 2006 2:14 pm ]
to maja byc dwa rozne leki bowiem branie 3 opakowan zomirenu jak ja to czynie i nie widziec zadnego efektu to cos jest nie tak tak samo jest z innymi uspokajaczami moge to jesc garsciami czy to lorafen czy inne leki relanium elenium wszystko powyzej 60 tabletek skutkuje i to tylko na godzine istny koszmar prosze o pomoc

przez Toshiro 07 paź 2006, 13:32
Jeśli jest naprawdę źle z tego co pamietam Zolpidem (Ambien) 1-1,5 tabletki. Nie ma mocnych. Ale należy liczyć się z amnesią wieczorną i zaburzeniami równowagi. Nie wolno brać powyżej 2 tabl - dziwne reakcje organizmu.

Ambien stosowany czasem jak cukierki w USA NAVY, propagowany na ślepo przez Colina Powela:

Colin Powell, in late 2003:

“They re a wonderful medication not medication. How would you call it? They re called Ambien, which is very good. You don t use Ambien? Everybody here uses Ambien.”
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez sindbad32 09 paź 2006, 11:09
no ale ja polykam 60 tabletek zomirenu naraz i jestem w stanie jechac samochodem do rodziny i to tabletek 1 mg co z tym zrobic i tak jest ze wszystkimi uspokajaczami moj rejord to 120 tabletek relanium naraz i wyjazd samochodem do czestochowy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg