chcą mnie wrobić!!

Hasiok.

chcą mnie wrobić!!

przez *Wiola* 08 paź 2012, 00:26
dominika92, Tylko ja to ciągnę? A owszem uraziło, bo wydaje mi się ,że często pilnuję różnych rzeczy , staram się na ile potrafię pomagać . Czasem siedzę również dla zabawy ale mam do tego prawo.
Moderator

chcą mnie wrobić!!

przez dogomaniaczka 08 paź 2012, 00:29
Ja już próbowałam kończyć tą bezsensowną dyskusję, więc proszę mnie nie wywoływać w temacie. Przepraszam za tekst o moderacji. Za resztę nie, bo nadal twierdzę, że taki traktowanie osoby być może chorej, to brak szacunku. I nie życzę nikomu żeby jego problemy były tak traktowane.

chcą mnie wrobić!!

przez *Monika* 08 paź 2012, 01:50
człowiek nerwica napisał(a):Jak widać Moniko nie przeczytałaś całego tematu dokładnie.

Jesteś mną?Że wiesz czy przeczytałam czy nie?
Moja i Twoja percepcja mogą być inne tak?
Domi dała sugestie,że moderator powinien zareagować.

Jeśli jest w pobliżu... może ucinać sprzeczki.

.to dlaczego nikt z użytkowników nie zareaguje "odpowiednio"?

człowiek nerwica napisał(a):Znowu widać,że nie przeczytałaś całego tematu.

No a poza tym,ludzie na forum bardziej reagują na dzialania moderatorów niż zwykłych użytkowników.

Pierwsze słyszę. Chyba Darku masz na myśli siebie.
Cały konflikt wynika z braku odpowiedniej reakcji moderatora.

Cały konflikt wynika z szukania dziury w całym, a szczególnie tam, gdzie szykuje się konflikt. Wtedy.....Ciebie nigdy nie zabraknie Darku.
Pokaż następnym razem jak można załagodzić konflikt,a nie zaogniaj, dobrze?
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chcą mnie wrobić!!

przez depresyjny86 08 paź 2012, 03:20
Moja i Twoja percepcja mogą być inne tak?

Tylko Ty w tym temacie,zachowujesz się tak jakbyś była nieobiektywna.Właściwie jesteś nieobiektywna.
Pierwsze słyszę. Chyba Darku masz na myśli siebie.

Nie mam:).
Pokaż następnym razem jak można załagodzić konflikt,a nie zaogniaj, dobrze?

Ja tutaj nie byłem osobą zaogniającą konflikt,tylko moderatorka Wiola.
Cały konflikt wynika z szukania dziury w całym, a szczególnie tam, gdzie szykuje się konflikt. Wtedy.....Ciebie nigdy nie zabraknie Darku.

Ech.Nie mam sił żeby skomentować te stwierdzenia.Nie szukam dziury w całym i nigdy na forum nie szukalem.Jedyną osobą która sprowokowała konflikt w tym temacie była wspomniana wyżej moderatorka i każdy obiektywny użytkownik przyzna mi rację.Poza tym Moniko : wyszydzanie czyichś problemów jest dziurą w całym?Bo to właśnie się działo w tym temacie właściwie do momentu kiedy wkroczyła Dominika która po kilku postach w tym temacie zwróciła słusznie,mając do tego prawo jako użytkowniczka tego forum uwagę na brak działań moderatorskich .Ja czytając poprzednie posty w tym temacie miałem dokładnie takie samo wrażenie,że trzeba tutaj interwencji moderatora,po czym okazało się,że Wiola już napisała posta ze swoją dość nerwową reakcją...iii zdaniem które mnie zaskoczylo cytuję:
Poza tym co? Zabronić pisać? Na jakiej podstawie? Ja nie wiem co w tej sytuacji zrobić,
po czym użytkowniczka uzasadniła na jakiej podstawie,a Wiola wpadła w wir oburzenia i rozłożyła ręce,bo przecież po co ma zwracać uwagę użytkownikom,a niech dalej sobie jadą po autorce.....w końcu ma schizofrenie,a to przecież takie śmieszne!....Potem wiadomo puściła jeszcze dość zaczepne,właściwie również chamskie odzywki Mushrooma...po nich dalej nie zareagowała,bo po co?.Jej brak reakcji,nazwalem ee "powalającą" reakcją,na co Wiola trwająca w oburzeniu walneła tekst o odstąpieniu stanowiska i mądrzeniu się,na co odpowiedziałem jej,żeby się nie denerwowała i zwróciłem jej uwagę na jej brak reakcji,mając na myśli czas kiedy już była w temacie ale pozostawiła to wszystko tak jak było,z oburzeniem,że ktoś śmiał zwrócić uwagę na to,co dzieje się w tym temacie,i na brak reakcji moderatora<ok tutaj ta sugestia mająca miejsce przed postami Wioli była troche przesadzona bo wiadomo 24h nikt nie siedzi na forum,nawet ja...ale wtedy normalnie się odpowiada użytkownikowi:np "no sorry ale nie bylam jeszcze w tym temacie,nie mialam czasu itp)
No i po moim wyżej wymienionym zwróceniu uwagi Wioli,zamiast normalnej odpowiedzi,znowu dostałem odpowiedż pełną oburzenia i prywatnych wycieczek...A właśnie,dopiero teraz zauważyłem:
człowiek nerwica, Jeszcze jedna Twoja wycieczka obrońco , napiszę Ci trochę mniej grzecznie co myślę o Twoim wazeliniarstwie. Nie napisałam ,że wyleciałeś z forum, tylko szybko przestałeś być modem.

Po pierwsze,nie jestem niczyim obrońcą(no ale fajnie jest tak kogoś nazwać tylko dlatego,że zgadza się poglądowo z inną osobą..iii nie wiem właściwie po co taki zabieg Wiolu z Twojej strony...żeby sprowadzić moją wypowiedż do obrony jednej osoby?Sorry,nie tędy droga)
Po drugie: wazeliniarstwie?Hah,gdybym ja miał pisać o Twoim,to by mi zajeło z 233 strony tego tematu:)
A w ogóle,to pisz śmiało...Chociaż szczerze mówiąc,mało mnie obchodzi Twoja opinia na mój temat:)Ale napisz,ulżyj sobie:) A co!:)W ogóle,wazeliniarstwo mylisz z byciem miłym,i na ogół przyjaznym podejściem do ludzi...
Wybaczcie(nie piszę do Ciebie Wiolu,lecz do reszty) powyższą odpowiedż na ten dziwny dla mnie wiolowy post ,ale cóż :jaka jej wypowiedż,taka moja odpowiedż.
:)

chcą mnie wrobić!!

przez zannia 08 paź 2012, 07:18
Nie czytałam całego tematu a już na pewno waszej kłótni, ale chce odpowiedzieć autorce.

"mam nadzieję, że nie robisz sobie ze mnie żartów bo nie lubię tego i wtedy rozmowa jest bez sensu.. spisek, który wykryłam jest prowadzony przez polityków, najbogatszych i najbardziej wpływowych ludzi tego świata, oczywiście w naszym kraju mają swoją siedzibę również.. ma na celu ogłupienie społeczeństwie i sprowadzenie go do wykonywania wszystkiego czego chcą Tajne Służby.. kontrola życia każdego obywatela.. odkryłam go poprzez poszukiwanie odpowiednich informacji i łączenie ze sobą faktów. a potem to Oni zaczęli szukać mnie."

To wygląda jakby autorka naczytała się o teoriach konspiracyjnych, iluminatach, masonerii. Dużo ludzi w to wierzy, przyznam, że ja również. Chociaż na pewno nikt aż tak przesadnie. Widocznie nie wszyscy powinni czytać o czymś takim. Tak czy siak, skoro psychiatra zdiagnozował schizę to niech się dziewczyna leczy ;)
zannia

chcą mnie wrobić!!

przez paulus 08 paź 2012, 09:14
Moim zdaniem post autorki tematu jednoznacznie przekazuje że ma ona schizofrenie na tle paranoidalnym. Bo zdrowy człowiek nie pisałby takich rzeczy cytuję:
ania-sivra napisał(a): Niestety poprzedniej nocy zbagatelizowałam sygnały, które wysyłali mi Ludzie ( rzucają czerwone światło na blok naprzeciw mojego, co kilka sekund, żeby mnie ostrzec ).
.

I mogę się założyć o każde pieniądze, że w tej chwili gdy czyta nasze wypociny myśli że my również jesteśmy w zmowie. Co więcej wydaje się jej, że cały świat jest kontrolowany przez te tajne służby. Żadne tłumaczenia o masonerii moim zdaniem nie mają tutaj miejsca bytu.
F20.0

Naj­większym błędem ja­ki możesz po­pełnić, to myśle­nie, że żyjesz, gdy w rzeczy­wis­tości śpisz w pocze­kal­ni życia.

chcą mnie wrobić!!

przez Artemizja 08 paź 2012, 09:16
Widzę,że dyskusja trwa...

Przede wszystkim-chcę przeprosić autorkę wątku za to całe zamieszanie i kłótnie w Jej temacie.Jest mi bardzo przykro,że zamiast odnieść się do Twojego problemu,powstał zupełnie niepotrzebny spór,który w niczym Ci kompletnie nie pomógł.Mam nadzieję,że mimo wszystko się do Nas nie zrazisz...
Sama nie zabiorę głosu w Twojej sprawie,ponieważ nie miałam wcześniej styczności z tego typu sytuacjami,nie posiadam w tej chwili również wiedzy na ten temat,do której mogłabym się odnieść i obawiam się,że mogłabym Cię źle pokierować,tym samym po prostu Ci szkodząc...

Pozostałych uprzedzam,że każdy kolejny post,który będzie kontynuacją kłótni,przeniosę do kosza.Myślę,że już dość tego wszystkiego.Najbardziej przykre w moim odczuciu jest nie krytykowanie Moderatorów,ale przede wszystkim mimo mojej wczorajszej prośby dalsze ciągnięcie tego tematu.Od tego jest wątek o pracy Moderatorów.Odnoszę wrażenie,że gdyby komukolwiek faktycznie zależało na pomocy autorce,to przez szacunek do Niej kontynuowałby dyskusję w przeznaczonym do tego wątku,a nie tutaj.Ponadto,oprócz wykrzyknika,jeżeli ktoś już nie chce z niego skorzystać i zaraportować postu,to jest też pewna bardzo przydatna rzecz-PW.Jeśli nie widzi się reakcji Moderatora na daną sytuację,to zawsze można do Niego napisać prywatną wiadomość i zwrócić uwagę,że w pewnym temacie coś się dzieje.Tak jak wcześniej napisano-nie jesteśmy w stanie być na forum przez 24 h na dobę i kontrolować wszystkiego,co jest tutaj pisane.Jest to po prostu awykonalne.Wysyłając PW nie tylko zainterweniujecie,ale również zwrócicie uwagę danego Moda na sytuację,o której przecież może nie wiedzieć.Uniknie się przy tym nieporozumień i zafundowania przykrych odczuć autorom danych wątków.Proszę się na przyszłość nad tym zastanowić...
Macie prawo do krytykowania pracy Modów,a My mamy prawo do obrony.Uważam jednak,że to nie jest miejsce na tego typu dyskusje.Nie będę przenosić poprzednich postów,bo w temacie zrobiłby się jeszcze większy bałagan,ale posty,które pojawią się teraz,po moim wpisie,będące kontynuacją sporu,zostaną przeniesione własnie do kosza.Proszę również osoby,które mają zamiar stroić sobie z kogoś żarty,o zastanowienie się zanim coś napiszą.Forum nie ma służyć "gnojeniu" czy wyśmiewaniu kogoś,kto tutaj pisze,ale pomocy.A jeśli nie macie zamiaru czegoś doradzić i zamierzacie pobawić się cudzym kosztem,to uprzedzam,że nie będę tego tolerować.Tutaj piszą ludzie chorzy,którzy w związku ze swoimi zaburzeniami doświadczyli wystarczająco dużo krzywdy ze strony innych.Nie trzeba im jeszcze "dokładać". Nie mam zamiaru bawić się w kotka i myszkę i powtarzać dziesięć razy tego samego.W przypadku braku reakcji po moim wpisie i jakichkolwiek prześmiewczych wypowiedzi w stosunku do autorki,po prostu wyciągnę konsekwencje.
Tyle z mojej strony.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

chcą mnie wrobić!!

przez Candy14 08 paź 2012, 11:45
paulus, zgadzam sie z tym co napisales... mialam schizofreniczke na co dzien i wiem, ze spiski,urojenia. obca cywilizacja opanowujaca swiat to chleb powszedni
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

chcą mnie wrobić!!

przez zujzuj 08 paź 2012, 13:03
Ania sivra. Jesteś zwykłą studentką więc nie bardzo widzę sens w przesladowaniu ciebie przez jakiegokolwiek polityka czy kogoś innego. Nikt cie nie szuka, nikt nie daje znaków itd...twoi rodzice mogą miec racje. Przynajmniej ja to tak widzę...

..................................
Ostatnio edytowano 08 paź 2012, 13:10 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: O coś prosiłam.Usunięto część postu,która nie dotyczyła tematu wątku.

chcą mnie wrobić!!

przez New-Tenuis 08 paź 2012, 15:58
człowiek nerwica napisał(a):Tahela...e zanim zaczniesz pisać....zastanów się nad tym co piszesz....bo,niektóre Twoje wpisy są conajmniej dziwne,a ten wyżej jest kolejnym przykładem takiego wpisu.........

Ja nie wiem, co w poście Asi było dla Ciebie dziwne. Jak dla mnie wszystko klarownie napisała...

Ja się martwię o Autorkę wątku... szukała u Nas pomocy, rozmowy... :( Czy ktoś wie, czy pojawia się jeszcze na forum?
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

chcą mnie wrobić!!

przez zuzik44 12 paź 2012, 00:07
Przylaczam sie do zdania zanii, ze dziewczyna sie za duzo naczytala o masonerii itd. Sama calkiem niedawno czytalam wiele artykulow o nich, zaczelam sie bac,ze wlasnie istnieje cos takiego, spisek, ale taki realny, ale nie przyszlo mi do glowy jednak,ze oni moga chciec mnie szukac i ze tak daleko on zaszedl. W kazdym razie po takich informacjach zawsze troche pogarszalo mi sie samopoczucie. Tez w zwiazku z katastrofa smolenska zaczelam wierzyc,ze to spisek,ze ta katastrofa byla zaplanowana i takie tam. Jaka prawda nie wiem, ale stwierdzialam,ze na nic sie zdadza moje nerwy, szukanie o tym informacji, bo nawet jesli bylaby to prawda to i tak jestem tylko malym pionkiem... No ale fakt faktem,ze coraz bardziej stwierdzam schizofrenie u siebie
150mg effexor + 10mg lexapro

chcą mnie wrobić!!

przez robin895 14 paź 2012, 00:48
Witam.
Choć pewnie do poprzednich postów już nikt się nie ma zamiaru odnieść,piszę odpowiedź jako zwykłą informację.
W dobie tak pokręconego świata gdzie większość ludzi do jakiegoś celu goni, istnieje dość duża grupa osób która od wielu lat dąży do uzurpowania władzy nad żyjącymi ludźmi. Nie jest to mrzonka, ich spotkania coroczne są celem który dla siebie i swoich następców wyznaczyli ,a jest nim N W O - New World Order - czytaj - Nowy Porządek Świata. Grupa ta posiada oprócz potężnego kapitału finansowego możliwość wpływania na wydarzenia w naszym świecie. Zaczynając od zamachów np: śmierć John F. Kennedy ,Smoleńsk,World Trade Center, itd... te wymienione przez ze mnie nazwy mają swoją ukrytą ale jasną historię eliminacji niewygodnych osób i zdestabilizowania finansów na naszym globie. Problemy Grecji,Włoch,Hiszpanii itd... to tylko mały pazur osób które graja w grze o nazwie NWO. Chcąc również doprowadzić do powstania Rządu Światowego (Totalitarnego) muszą i to przecież nie jest tajemnicą zmniejszyć znacząco liczebność ludzi zamieszkujących ziemię. Aby tego dokonać posługują się transgeniczną żywnością która spożywana przez ludzi zmienia ich DNA co powoduje powstanie całkiem nowego (obcego)białka które jest tak bardzo toksyczne że nie tylko upośledza funkcjonowanie pojedynczych komórek ale je wręcz uszkadza. Dlatego w obecnym czasie wskaźniki zachorowalności na złośliwe nowotwory bardzo szybko rosną. Dorzućmy do tego jeszcze zatruwanie atmosfery związkami aluminium,siarki i innych związków które rzekomo mają być rozpylane w celu schładzania atmosfery bo mamy efekt cieplarniany. A tak naprawdę chodzi tutaj o stworzenie optymalnych warunków do zmniejszenia populacji ,czyli tak zwanej depopulacji która jest faktem nie mitem. Żywność w naszych sklepach jest celowo wzbogacana rozmaitymi dodatkami które mają spełnić swoje zadanie aby uzależnić nas od jej przyjmowania dlatego wzmacniają smak, benzoesanem sodu (nie tylko konserwuje) aspartamem, i wszelakimi z rodziny E... Jeszcze wiele innych sposobów za pomocą których jest realizowany plan doprowadzenia ludzkości na skraj wyludnienia do określonej liczby którą będzie można łatwiej kontrolować. To też nie jest mrzonka. Telewizja sama w sobie może spełniać ciekawą funkcje edukacyjną, ale niestety w obecnym czasie stała się narzędziem które usypia czujność ludzi, i odwraca ich uwagę od najistotniejszych kwestii które za ich plecami załatwiają prominentne osoby tego świata. Nie ufajcie reklamom w telewizji , są psychologiczna pułapką która wprowadza w błąd. Dlaczego? Przyjrzyjmy się odżywianiu, płatki kukurydziane,guma do żucia, słodzik,soja(mleko sojowe,kotlety sojowe) suplementy diety,itd... często w reklamach występują jako składniki zdrowej diety .Reklamy wręcz krzyczą spożywaj to a będziesz miał szansę pozostać długo zdrowy. Czy tak jest naprawdę? Nie. Otóż choćby te wymienione produkty w większości są modyfikowane genetycznie GMO , a w innych przypadkach możemy powiedzieć o składnikach które się w nich znajdują za mocno szkodliwe dla ludzkiego zdrowia ( konserwanty ,niektóre już wymieniłem). Czyli telewizja tak naprawdę nas okłamuje. Czy telewizja wysyła szkodliwe fale?
Sam monitor z pewnością tak, a telewizja sama w sobie tylko przez emisje ogłupiających programów,tych bezwartościowych oraz wiadomości przefiltrowanych jest wstanie skutecznie wprowadzić do umysłu człowieka otępienie. Czy radio może wysyłać fale otępiające człowieka? Samo w sobie nie. Ale wiele audycji i utworów muzycznych jest wstanie oddziaływać na umysł człowieka otępiająco z pewnością pogorszą samopoczucie. Jest w świecie urządzenie którego lokalizacja na globie w kilku miejscach( z tego co się orientuje jest ich około sześć) przy jego możliwościach daje ogromny potencjał nie tylko militarny ,ale wpływający na wiele aspektów życia na globie ziemskim ,mowa tutaj o broni HAARP . Zaawansowana technologia manipulacji pogodą, płyta tektoniczną ziemi, emisją określonych fal wpływających na samopoczucie,stan zdrowia, symulowanie bólów organizmu ,komunikację itd... jest najbardziej niebezpiecznym narzędziem wymyślonym przez współczesnego człowieka. Jak poradzić sobie z rzeczywistością która zdaje się wymykać nam spod kontroli? Jak poradzić sobie kiedy inni uważają że kiedy wspominamy o spisku uważają nas za chorych? Przede wszystkim nieudowadniające innym tego że wszyscy wokoło was spiskują, mówiąc o służbach specjalnych nie spotkacie się z przychylnością słuchającego,lecz spotkacie się z reakcją negacji "co ? jakie służby?o czym on/ona mówi? jest chora?ubzdurała sobie, niech się leczy" Wszystkie osoby z osobna biorąc są płotkami w tej bańce , więc takie czy inne służby specjalne się nami nie zainteresują jeśli nie będziemy stanowili zagrożenia dla ich interesów czy interesów osób nimi kierujących. Czy to znaczy że mam być cicho? Nie. Wiem o wielu sprawach ale nie krzyczę. Dlaczego ? Najistotniejsza kwestią jest budowanie zbiorowej świadomości, a ją nie tworzy się poprzez głośnie okrzyki. Zapraszam do odwiedzenia strony na której można odpocząć od problemów,na niej spotkacie się z tym co może was zainteresować ponieważ została stworzona z myślą o drugim człowieku.Dodam tylko że często do niej zaglądam,jest dobrą stroną. Dlatego polecam.
http://www.robin.cba.pl/

Serdecznie was Pozdrawiam.

chcą mnie wrobić!!

przez jolantka 14 paź 2012, 12:31
robin, i gdzie mnie schizujesz niedzielnego poranka? :D Mało mam własnych rojeń, teraz to już nawet do supermarketu nie pójdę, tylko będę się żywić własnymi paznokciami. Zresztą podejrzewam, że prędzej wykończą mnie moje własne nerwy, niż ta modyfikowana żywność, więc...
jolantka

chcą mnie wrobić!!

przez zannia 14 paź 2012, 12:32
robin895, to było niepotrzebne. Są ludzie którzy w to wierzą, którzy nie wierzą i ludzie którzy nie powinni tego czytać bo będziemy mieli więcej takich jak autorka tematu... Jak kogoś to interesuje to niech sobie poczyta na innych forach, tutaj nie powinno tego być.
zannia

Sortuj wg