chcą mnie wrobić!!

Hasiok.

chcą mnie wrobić!!

przez dogomaniaczka 07 paź 2012, 21:15
*Wiola*, jak powiem, że nie to i tak nie uwierzysz.

EOT.

chcą mnie wrobić!!

przez depresyjny86 07 paź 2012, 22:59
Wiola,właśnie daruj sobie takie wycieczki ;)
Po drugie zamiast pisać głupi komentarz po przeczytaniu wpisu Domi,mogłaś po prostu zwrócić uwagę pozostałym użytkownikom,żeby nie robili sobie jaj z czyichś wpisów.Proste to chyba?;)Po trzecie nie wyleciałem za forum,tylko za czat bo tam grzeszyłem :mrgreen: .
:)

chcą mnie wrobić!!

przez *Monika* 07 paź 2012, 23:15
Lilith napisał(a):Dobrze...
W prawdzie teraz przeczytałam temat,bo w weekend praktycznie byłam poza domem i zerkałam tylko z doskoku

Kasiu? Ale po co się tłumaczysz?

Wiadomo, że priorytetem nie jest przesiadywanie na forum o każdej porze dnia i nocy.
Oprócz forum jest jeszcze mnóstwo innych zajęć.

Tak samo jak reagowanie moderatorów na straszenie próbą samobójczą przez co niektórych użytkowników.
Nie mamy obowiązku zgłaszania w/w zdarzenia na policję i w ogóle reagowania, co najwyżej odniesienia takiego użytkownika do Regulaminu.
Przez grzeczność można doradzić, żeby osoba chora zgłosiła się do specjalisty. Tyle można zrobić.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chcą mnie wrobić!!

przez *Wiola* 07 paź 2012, 23:18
człowiek nerwica, Jeszcze jedna Twoja wycieczka obrońco , napiszę Ci trochę mniej grzecznie co myślę o Twoim wazeliniarstwie. Nie napisałam ,że wyleciałeś z forum, tylko szybko przestałeś być modem.
Moderator

chcą mnie wrobić!!

przez *Monika* 07 paź 2012, 23:20
A poza tym...jeśli nie ma moderatorów....to dlaczego nikt z użytkowników nie zareaguje "odpowiednio"?
Wszyscy jesteśmy tylko ludźmi!
Obrazek
Główny Moderator

chcą mnie wrobić!!

przez depresyjny86 07 paź 2012, 23:25
Jak widać Moniko nie przeczytałaś całego tematu dokładnie.
Domi dała sugestie,że moderator powinien zareagować.Wiola zamiast się obrażać i komentować w stylu " Zabronić pisać? Na jakiej podstawie?",powinna przejrzeć porządnie temat,w którym się wypowiada(skoro nie wpadła na pomysł,na jakiej podstawie ma zareagować) i jako moderator zwrócić uwagę na takie chamskie teksty.Po drugie moderator nie musi "rzucać się z pięściami" na użytkowników kiedy napiszą,że "tu w tym temacie brakuje działań moderatora"...tylko łagodnie,normalnie po ludzku powiedzieć/napisać "nie widziałem/am wcześniej tej dyskusji" i odpowiednio zareagować.

.to dlaczego nikt z użytkowników nie zareaguje "odpowiednio"?

Znowu widać,że nie przeczytałaś całego tematu.Są osoby które zareagowały na prześmiewcze wpisy.
No a poza tym,ludzie na forum bardziej reagują na dzialania moderatorów niż zwykłych użytkowników.
Cały konflikt wynika z braku odpowiedniej reakcji moderatora.
Jest pewna różnica pomiędzy : "sorry,ale byłam w innym temacie/nie widziałam tamtych postów" i daniem słownego ostrzeżenia osobom które dalej będą wyśmiewać autorkę tematu...a takimi tekstami jakimi posłużyła się Wiola.
Ostatnio edytowano 07 paź 2012, 23:36 przez depresyjny86, łącznie edytowano 1 raz

chcą mnie wrobić!!

przez *Wiola* 07 paź 2012, 23:34
człowiek nerwica, Nie Tobie oceniać co kto powinien, rozumiesz? Kasia napisała jasno, uważasz post za obraźliwy - od tego jest krzyżyk, a nie pisanie ,że modzi nie reagują itd.
Moderator

chcą mnie wrobić!!

przez depresyjny86 07 paź 2012, 23:42
Bo co,zabronisz mi Wiolu? :mrgreen: Ech.
Taak wiem od czego jest wykrzyknik wyobraż sobie ;) ,tylko widzisz,co byś zrobiła z tymi postami...NIC - bo i tak byś nie zauważyła w nich nic złego(sama wcześniej przyznałaś,że nie widzisz powodu do reakcji).Poza tym jest jeszcze jedna rzecz: będąc nowym użytkownikiem,zakładającym temat,opisującym swoją historię nie chciałbym widzieć postów wyszydzających moją historię,a już bardziej nie chciałbym widzieć braku jakiejkolwiek reakcji na owe wyszydzające posty,i to w dodatku ze stwierdzeniem,że wszystko jest oki.....
uważasz post za obraźliwy - od tego jest krzyżyk,

A ja myślałem,że krzyżyk służy do usuwania postów..... :shock:

chcą mnie wrobić!!

przez *Wiola* 07 paź 2012, 23:52
człowiek nerwica, Ok, wykrzyknik dobrze wiesz o co chodzi.

Administratorzy forum psychologicznego nie biorą odpowiedzialności za treści pisane przez Użytkowników.

Znasz ten zapis?

I skąd wiesz co bym zrobiła, z czego nie., Owszem skupiłam się na tym ,że Dominika krytykuje modów, jestem człowiekiem i to chorym , też mam prawo być drażliwa ;)
A w ogóle to mam wrażenie ,że tu co najmniej kilka osób zamiast pomagać patrzy tylko jak się przyczepić i skrytykować , a za nimi pędzą następni żądni sensacji , albo ślepi obrońcy , którym się wydaje że są z kimś solidarni.
Moderator

chcą mnie wrobić!!

przez tahela 07 paź 2012, 23:58
dominika92,
Zważ sobie na to,ze jej w tej chwili nic nie przekona ,ze nie ma racji moja odpowiedź jest najlepsza rzecza jak mozna zrobic, czyli wpłynąc na nia jakkolwiek zeby przeprowadziłą sie do rodziców w tej chwili i miał jakis kontakt z psychiatra a przekonywaie jej w tym momencie ze ma sama isc do lekarza nic nie da , dla niej to jest prawda. Tylko trzeba troche inteligencji zeby to wiedziec i pomyslec, na pocżatejk, to jedyne4 dobre wyjscie , własnie pomysłąm ,ze jest chora i dlatego nie pisałam jej ze rodzice maja racje i ze powinna sie udac do lekarza, tylko napisałam, ze nie maja jej ochoty utrzymywać i mają prawo zrobic to co zrobili tak masz racje wszystko opada jak sie czyta wymądrzenia taskie jak Twoje , sam nic nie doradziłąś z takimi ludxmi9 trzeba umiec postępowac.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

chcą mnie wrobić!!

przez depresyjny86 08 paź 2012, 00:17
Tahela...e zanim zaczniesz pisać....zastanów się nad tym co piszesz....bo,niektóre Twoje wpisy są conajmniej dziwne,a ten wyżej jest kolejnym przykładem takiego wpisu.........

chcą mnie wrobić!!

przez dogomaniaczka 08 paź 2012, 00:21
*Monika* napisał(a):A poza tym...jeśli nie ma moderatorów....to dlaczego nikt z użytkowników nie zareaguje "odpowiednio"?

to też uczyniłam. Uczepiliście się z tego wsystkiego, że coś napisałam na moderację i ciągniecie to przez cały wątek robiąc syf. :roll: A nie o to chodziło.

Tahela, no tak, sory, zapomniałam, że TY wiesz jak postępować z ludźmi. :uklon:

-- 08 paź 2012, 00:23 --

*Wiola*, wiele razy chwaliłam pracę modów, bez przesady, napisałam jedno zdanie w złości na ludzi którzy pisali takie komentarze a Ty będziesz to ciągnać przez 10 stron teraz. Jak Cię tak to uraziło to przepraszam. :roll:

chcą mnie wrobić!!

przez *Wiola* 08 paź 2012, 00:23
dominika92, To p co to pisałaś? Nie wiesz ,że nie siedzimy tu w każdym wątku na okrągło? Mieliśmy prawo tego wcześniej nie czytać :?
Moderator

chcą mnie wrobić!!

przez dogomaniaczka 08 paź 2012, 00:25
*Wiola*, bo byłam wkurzona. A Ty po co pisałaś o moim modowaniu, co nie ma nic wspólnego z tematem? Żeby mi dopiec? :roll: Jak sama zauważyłaś, wszyscy jesteśmy ludźmi. :roll:

Sortuj wg