chcą mnie wrobić!!

Hasiok.

chcą mnie wrobić!!

przez kaja123 07 paź 2012, 11:44
ten psychiatra to jakiś spiskowiec, wróg i nasze prośby, żeby poszła na leczenie nic tu nie wskórają.

No nie bo nie wierzy w to że jest chora.
ania-sivra nikt nie twierdzi że jesteś chora. Możesz to udowodnić spotykając się z tym człowiekiem podającym się za psychiatrę. Stawiając opór przyznajesz się do winy. Po co się buntować?

chcą mnie wrobić!!

przez paulus 07 paź 2012, 11:44
jolantka, a dlaczego uważasz że ten post to prowokacja? Przeżyłaś kiedyś psychozę że możesz wysnuwać takie teorie? Jej urojenia są całkiem normalne czyli zmowa, podejrzane wszystkie urządzenia elektroniczne, tajna organizacja itp. Nerwicowcy nigdy nie zrozumieją co to znaczy mieć schizofrenie. A to, że nie przyjmie naszych tłumaczeń nie znaczy że można się z Niej naśmiewać!
F20.0

Naj­większym błędem ja­ki możesz po­pełnić, to myśle­nie, że żyjesz, gdy w rzeczy­wis­tości śpisz w pocze­kal­ni życia.

chcą mnie wrobić!!

przez jolantka 07 paź 2012, 12:00
Uważam, że jest takie prawdopodobieństwo, że to prowokacja, a nie że to prowokacja na sto procent i mamy się z niej naśmiewać. Naśmiewanie się jest faktycznie nie na poziomie. Tylko jak ją przekonać, żeby porozmawiała z psychiatrą? Ciężko tak przez forum.
ania-sivra pamiętaj, że rodzice Cię kochają i na pewno nie chcieliby Twojej krzywdy, możesz im zaufać
jolantka

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

chcą mnie wrobić!!

przez uzytkownik 07 paź 2012, 12:17
Albo jest to prowokacja albo autorka tego tematu pilnie potrzebuje pomocy. Od razu mi się przypomniał film "Piękny Umysł"...
Jeśli jest w podobnym stanie co główny bohater tego filmu (a wszystko na to wskazuje), to niczym nie przekonacie jej, że to dla jej dobra i nie ma żadnego spisku, niestety.

Film jest nawet na YT dostępny - http://www.youtube.com/watch?v=Pe94Uz1oT98 - polecam, daje niesamowite spojrzenie na schizofrenię
uzytkownik

chcą mnie wrobić!!

przez paulus 07 paź 2012, 12:40
jolantka napisał(a): Tylko jak ją przekonać, żeby porozmawiała z psychiatrą? Ciężko tak przez forum.

Prawdopodobnie nie przekonasz jej żeby porozmawiała z psychiatrą. Nadzieja w rodzicach że przekażą psychiatrze to co mówiła im o swoich urojeniach. Tak robili moi rodzice bo nic lekarzowi nie opowiadałem. Moim zdaniem musi być szpital bo inaczej może się to źle skończyć.

A co do filmu to również polecam.
F20.0

Naj­większym błędem ja­ki możesz po­pełnić, to myśle­nie, że żyjesz, gdy w rzeczy­wis­tości śpisz w pocze­kal­ni życia.

chcą mnie wrobić!!

przez Lukrecja. 07 paź 2012, 15:09
Autorke trzeba bedzie na sile wsadzic do szpitala tak jak mnie wsadzono i na sile dostawalam haloperidol albo rispolept
Lukrecja.

chcą mnie wrobić!!

przez depresyjny86 07 paź 2012, 16:07
Tylko do cholery dlaczego się mądrzycie i oceniacie posty innych zamiast odpowiedzieć autorce???

Nie denerwuj się tak ;) Zastanawiam się po prostu dlaczego siedzisz z założonymi rękami kiedy ludzie na forum puszczają głupie nieśmieszne teksty w stosunku do autorki tematu.Nawet jeżeli to prowokacja,takie teksty nie mogą mieć miejsca.
Po drugie: mam prawo jako użytkownik zwracać uwagę na takie sytuacje jakie mialy miejsce w tym temacie.Nie byłoby Ci chyba przyjemnie,gdybyś zalożyła temat,nieważne jaki,i przeczytałabyś o sobie i o tym co napisałaś, pod swoim postem same prześmiewcze teksty?
:)

chcą mnie wrobić!!

przez New-Tenuis 07 paź 2012, 18:53
ania-sivra, nie jestem lekarzem, ale przeczytałam Twój post. Według mnie jesteś chora. Stąd właśnie bierze się Twoje przekonanie o spisku... Martwię się o Ciebie, żal mi się Ciebie zrobiło, musi Cię to bardzo męczyć.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

chcą mnie wrobić!!

przez *Wiola* 07 paź 2012, 20:35
człowiek nerwica, Już Ci coś napisałam, ile czasu zniosłeś modowanie? Chcesz, wracaj jak uważasz ,że jesteś lepszy. Nie mam OBOWIĄZKU być tu 24 godziny na dobę i to we wszystkich wątkach., na dodatek w zawsze dobrej formie by odpowiednio zareagować. A owszem wkurzyłam się , bo za nim przeczytałam wątek już Dominiak napisała ,że się dziwi ,że nie reagujemy, Obydwoje jesteście tacy mądrzy po drugiej stronie, szkoda ,że się nie wykazaliście będąc modami :evil:
Moderator

chcą mnie wrobić!!

przez niewiemocokaman 07 paź 2012, 20:42
człowiek nerwica napisał(a):
Tylko do cholery dlaczego się mądrzycie i oceniacie posty innych zamiast odpowiedzieć autorce???

Nie denerwuj się tak ;) Zastanawiam się po prostu dlaczego siedzisz z założonymi rękami kiedy ludzie na forum puszczają głupie nieśmieszne teksty w stosunku do autorki tematu.Nawet jeżeli to prowokacja,takie teksty nie mogą mieć miejsca.
Po drugie: mam prawo jako użytkownik zwracać uwagę na takie sytuacje jakie mialy miejsce w tym temacie.Nie byłoby Ci chyba przyjemnie,gdybyś zalożyła temat,nieważne jaki,i przeczytałabyś o sobie i o tym co napisałaś, pod swoim postem same prześmiewcze teksty?

zgadzam się. dobrze godosz

chcą mnie wrobić!!

przez Artemizja 07 paź 2012, 20:54
Dobrze...
W prawdzie teraz przeczytałam temat,bo w weekend praktycznie byłam poza domem i zerkałam tylko z doskoku,ale napiszę od siebie,że jeżeli komuś nie podobają się cudze komentarze,to zgłasza je (taki wyraźny wykrzyknik przy każdym poście),żeby nie mącić w temacie i nie robić szumu wokół wlasnej osoby i nie prowokować niepotrzebnych kłótni.Moderatorzy dostają zgłoszenie i wtedy reagują.A tak się składa,że to zgłoszenie kieruje ich do tematu,który czytaja dopiero po raz pierwszy,bo wcześniej nie bylo ich na forum i nie mogliby tego zrobić.I wtedy zaczyna się interwencja Moderatora.
I w tym momencie,to właśnie autorka jest najbardziej pokrzywdzona przez ciągnięcie tego tematu....tak między Bogiem a prawdą,ile było wypowiedzi skierowanych prosto do Niej a ile skierowanych przeciwko reakcji Moderacji?Przyniosło Jej to coś pozytywnego?Nie.No właśnie....
Myślę,że czas kłótni proszę zakończyć i przejść do rozmów z autorką.I bez głupich żartów proszę.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

chcą mnie wrobić!!

przez niewiemocokaman 07 paź 2012, 20:57
ania-sivra, ja miałem podobnie serio ci mówie. Wiesz zachowaj prawdę dla samej siebie a na leczenie pójdź. To za duży szok dla ciebie i to co ci się teraz stało może spowodować duże pogorszenie naprawdę ci mówię. Powiedz co ci było na psychoterapi czy tam u psychologa i się nie zapieraj, że to prawda tylko zostaw to dla siebie. Nawet jak to prawda to przez to te całe zamieszanie i ciężkie akcje może ci się później stać coś o wiele gorszego i nieprawdziwego rozumiesz. spróbuj leczenia prosze Cię

chcą mnie wrobić!!

przez dogomaniaczka 07 paź 2012, 20:57
*Wiola*, daruj sobie personalne wycieczki.

chcą mnie wrobić!!

przez *Wiola* 07 paź 2012, 21:03
dominika92, A Twoja wczoraj nie była personalnie do mnie skierowana? Ja tylko byłam na forum , więc Twoje dziwię się ,że modzi nie reagują było do mnie, nieprawdaż?
Moderator

Sortuj wg