wynajme pokoj za free

Hasiok.

wynajme pokoj za free

przez Stonka 10 wrz 2012, 03:07
koszt - rachunki po olowie, oplaty za pokoj nie oczkeuje yulko wspieranie mnie w mojoej nader ciekiej sytuacji - znoszenie mojego cierpieni, mojej meki, zalatwianie spraw urzedowych, zakupy i gotorwaniw o chyba dam rade sama. Miasto Bydgiszcz. Bdb punk, mnosto autobusow, skoly, predskozla,poczta, kompleks jahdlowym rynek, wielk plac zabac i park.Racej dzieczyna ale taka "nieodjechana/;, spokojna, wracajaca wczesnie do domu
Ostatnio edytowano 11 wrz 2012, 19:18 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: przeniesiono do odpowiedniego działu i poprawiono literówkę w tytule wątku

wynajme pokoj za free

przez Aoi 10 wrz 2012, 06:58
hm, teraz właśnie pożałowałem, że nie pośpieszyłem się ze zdawaniem biologii i chemii na maturze, już miałbym spakowaną walizkę : )
Kusząca oferta, nie powiem, szkoda tylko, że dopiero za 2 lata będę miał po co jechać do Bydgoszczy.

Wiesz, medycyna... szczególnie psychiatria, dlatego twoja oferta wydaje mi się genialna. Jeśli za jakieś 2-3 lata nadal będziesz chętna, to pamiętaj, że Aoi gdzieś tam jest.
Aoi

wynajme pokoj za free

przez zielona miętowa 10 wrz 2012, 11:33
Stonka, ja nie z tych okolic, ale jestem pewna, że znajdziesz kogoś bez problemu ;)
Every time of midnight
Every time we muddle again
Call and hold flash memory

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg