DEPRESJA -TO NIC INNEGO JAK NAWIEDZENIE PRZEZ DUCHY!!!!!!!

Hasiok.

przez agapla 05 paź 2006, 13:53
Ja myślę że tematy o duchach są bardzo ciekawe , ale przede wszystkim nie jest to tak jak przedstawia pani Wanda ,kazdy kto interesuje sie trochę takimi tematami napewno słyszał o transkomunikacji i badaniach na ten temat .Wszystkie kontakty z duchami zmarłych najbliższych osób świadczą że te duchy chcą swoim żyjącym bliskim pomagać a nie szkodzić! Wogóle nie wyobrazam sobie czegoś takiego że np kochająca matka staje sie po śmierci tzw . wampirem energetycznym i wysysa energię swojego dziecka doprowadzającc go do samobójstwa! Zgadzam sie z CURRARĄ że to nie ma sensu! pozdro ;)

przez kings 05 paź 2006, 19:46
Hej,
dla mnie to jakieś dziwy (chciałoby się dodać z Afryki) :shock: :shock: :shock:
Ja wierzę w Boga, w inteligentne życie po za ziemią, w teorie spiskowe, w największą moc jaką władam czyli we własną wiarę i w siebie, ale za cholere nie moge uwierzyć w wypędzanie duchów. Jakoś nie smieszy mnie to wcale jeżeli Tobie Blonde pomogło, to ok, musisz być odważna ;)
Pozdrowionka
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez limba 05 paź 2006, 21:47
kings-ja bym dodała,że jeszcze wierzymy w nerwicę...a pewnie pasowało by zlekceważyć ją jak i te całe DUCHY.Szkoda że z niej nie potrafimy sie tak śmiać.Myślę,że ta choroba bardziej mnie przeraża niż to że w moim ciele mieszkają zabłąkane duchy :lol:
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kings 06 paź 2006, 14:49
Ha racja Limba, ja jestem zupełnie zdrowa ;) , nawet na basenie byłam i czuje się świtenie, nie wierzę w duchy, a nerwica co to takiego ??
Pozdrowionka
'Gdy są jakiekolwiek wątpliwości to znaczy, że nie ma żadnych wątpliwości.....'

przez DarkAngel 07 paź 2006, 00:37
Co ja widzę......nowa teoria????Duchy bliskich....wiec teraz takie trendy... A nastepną teoria bedzie, ze nerwica to nic innego jak pozostałość w naszym umyśle po nieudanej ingerencji obcych.... I pojawi sie P.Waldek, który za 500 zł, poprzez magiczny dotyk swoim duzym palcem u nogi zasieje spokój w naszym umyśle...... :twisted: Przecież to absurd!!! P.Wanda, egzorcyzmy i te 300 stówki......Ale prawda, siła PLACEBO nie zna granic. Musiałbym byc bardzo zdesperowany aby uwierzyc w magiczna siłe P.Wandy i w jej egzorcyzmy.....ale ktoś musi zarabiać na czyimś nieszcześciu, takie jest prawda i znamy ja nie od dziś.... ;)
Obrazek
ExModerator

przez snaefridur 07 paź 2006, 00:42
A ja się do cholery uprzejmie zapytam dlaczego nikt tego kur...cze nie kasuje.Nie dość ,że ludzie sobie wkręcają wszelkie możliwe psychiczne i fizyczne bolączki znane medycynie,to jeszcze skupią się na tym...a to może spowodować,lęki na bardzo niebezpiecznym tle.Więc do kubła z tym!
snaefridur

przez listonosz 07 paź 2006, 08:11
DRAKANGEL zgadzam sie z stoba niedosc ze jest to wrabianie ludzi
DarkAngel napisał(a):.....ale ktoś musi zarabiać na czyimś nieszcześciu, takie jest prawda i znamy ja nie od dziś....
to jeszcze powoduje dostanie sie pod wplywy takiej osoby widze ze Blonde juz jest :!:
Miłosc zwycięża

przez Currara 07 paź 2006, 08:51
A ja Ci snaefridur uprzejmie odpowiadam, że wywalanie do kubła wszystkich niebezpiecznych tematów to nie jest sposób na pokonywanie lęków. Nie można udawać, że pewnych rzeczy, pewnych pytań nie ma. Boję się duchów więc będę udawała, ze ich nie ma; boję się chorób więc będę udawała, że ich nie ma; boję się życia więc będę udawała że go nie ma.... Jeśli wiesz co chcę powiedzieć....
W końcu dojdzie do sytuacji, ze będzie ze mną można rozmawiać tylko o pogodzie BO MAM NERWICĘ. Chociaż nawet nie, bo jeśli jutro będzie padać to też dobry powód żeby sobie wkręcić łamanie w kościach i deszczową depresję.
Chcę żebyś mnie dobrze zrozumiał -- nie próbuję z Ciebie kpić, ale człowieku duchy to zwykły, normalny temat jakich wiele i nie widze powodu by od niego uciekać. Zwłaszcza, że większość wypowiadajacych się jest bardzo krytyczna wobec blonde i jej tez. A jeśli ktoś ma obawy to niech po prostu nie wchodzi i nie czyta takich tamatów. Kilka miesięcy temu jak jeszcze nie byłam zarejestrowana na tym forum i tylko Was czytałam to omijałam wszystkie tematy, które wydawały mi się "podejrzane" bo faktycznie wkręcałam sobie objawy jakie mieli inni. Ale zaczęłam się leczyć (w końcu :D ) i dziś mogę spokojnie czytać o bolących głowach, drętwiejących rękach, wymiotach, biegunkach i takich tam bo wiem, że to tylko nerwica. A chyba wszystkim nam o to właśnie chodzi, czyż nie???
Wiem,że wygląda to jak wylewanie na Ciebie żółci ale od kilku miesięcy to forum robi się coraz bardziej drętwe. Lubię tu przychodzić i robię to właściwie codziennie ale tu się o niczym innym nie mówi tylko o tym co kto sobie dzisiaj wkręcił. Codziennie wpada kilka spanikowanych osób z pytaniem "czy jak mi drętwieją ręce i gorzej widzę to mam stwardnienie rozsiane czy to tylko nerwica?" choć takich tematów są setki ale nikt z nich nie zadaje sobie trudu zeby poczytać forum tylko wpisuje po raz setny taki sam wątek.
Uważam, ze na forum brakuje ciekawych, interesujących tematów a Ty jako moderator jeszcze namawiasz do zarzucenia dyskusji, która mogłaby się okazać bardzo ciekawa.
No cóż... To pogadajmy o tym co dziś kogoś boli i kto zachorował na jakąś śmiertelną chorobę, której nie potwierdzą żadne badania i kto dziś znów nie wyjdzie spod kołdry.
Serdecznie Cię snaefridur pozdrawiam--to naprawdę nie był atak na Ciebie. Jestem z zawodu pedagogiem więc "umoralnianie" mam we krwi. :mrgreen:

przez sheepfucker 07 paź 2006, 10:44
Witajcie ponownie w tym temacie, nie jestem moderatorem i nie mam takich aspiracji ale podzielam zdanie niektorych, ze posty Blonde powinny zostac usuniete lub przeniesione do dzialu "Depresja". Nie jestem ekspertem od marketingu ani reklamy ale pomyslcie, tak na zdrowy chlopski rozum, czemu Blonde wcisnela ten temat tam gdzie zaglada kazdy ( anie do wlasciwego dzialu)?i te infroamcje o Pani Wandzie wlasnei w tym dziale. Ona bazuje na tym ze kazdy tu zajrzy i zoabczy temat wielkimi lietrami i moze sie wystraszy i pojdzie nabic kabze Pani W. Tak wiec moim skormnym zdaniem to tylko slaba reklama bazujaca na naszej chorobie. Pozdrawaim serdecznie- Kuba.
"...niekiedy wilkiem
sie nazywal
lecz wilkiem nie byl
raczej chcial byc
gdy caly narod
raznie spiewal
-wolal zawyc....."

przez DarkAngel 07 paź 2006, 21:25
Sheepfucker sugerujesz ze Blonde to P.Wanda? Tez tak myślałem......Oj nieładnie, nieładnie P.Wando!!!!...W pani wieku takie numery z kryptoreklamą wycinać...Lepiej zajełaby sie Pani oczyszczaniem ogródka z opadłych liści, niż wypedzaniem duchów i naciaganiem niewinnych ludzi.....(ach te 300 stówki ;) )
Uważam że dopuki nie zobaczę udokumentowanych cudnych uzdrowień, to nie uwierzę w magiczną moc owej Pani Wandy..... :D :D :D
Obrazek
ExModerator

przez Toshiro 07 paź 2006, 22:19
Zero odzewu ze strony Blonde. Czerwona propaganda. Eeee tam. Idę na chillout drinka.
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez listonosz 08 paź 2006, 07:54
Tosichro odzewu ze strony blonde niema bo zostala zdemaskowana ja to probowalem robic ze strony duchowej a ini ze tak powiem technicznej zreszta tak dzialaja takie osoby namieszac rozgrzac atmosfere i uciec mama apel do pani Blonde zeby sie odezwala i odpowiedziala na zarzuty zreszta sluszne jezeli ma cywilna odwage no chyba ze jest podwplywem zlego ducha i on zabrania to mozliwe bez zartow :( pozdrawiam wszytkich :D
Miłosc zwycięża

przez didado1 08 paź 2006, 10:48
snaefridur napisał(a):A ja się do cholery uprzejmie zapytam dlaczego nikt tego kur...cze nie kasuje.

ja też o to pytam :?: :shock: już widzę niektórych jak się nakręcą jeszcze bardziej :twisted:

:arrow: blone może niedługo napiszesz że należałoby złe moce wypędzac z nerwicowców i ludzi z depresją jak w czasach średniowiecza co :?: :?: :?: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Zapytam co na to moderatorzy :?: :?:
znikłam i mnie nie ma .........

przez limba 08 paź 2006, 22:38
didado1 napisał(a):już widzę niektórych jak się nakręcą jeszcze bardziej

Wiesz ,że ja nawet o tym nie pomyślałam...ja raczej zobaczyłam,jak niektórzy z nas wręcz lecą po kasę,a z nią do pani CZARODZIEJKI.Myślę,że przy naszej chorobie,bardzo szybko nas okłamać:( ,czasem chwytamy się czegoś jak ostatniej deski ratunku.I myślę,że w dzisiejszych czasach zawsze znajdzie się ktoś kto to sprytnie wykorzysta,tym bardziej,że ta cudotwórczyni bierze jeszcze za to ciężką kasę
DarkAngel napisał(a):Sheepfucker sugerujesz ze Blonde to P.Wanda? Tez tak myślałem
-cholender to samo sobie pomyślałam,albo,że jest to ktoś kto jej robi super reklamę!! :evil: :evil: A swoją drogą to gdzie jest ta cała blonde????Bo jakoś wcześniej nie czytałam o jej chorobie??? :evil:
...patrz przez przednią szybą, a nie wsteczne lusterko...

Sortuj wg