Hasiok

Hasiok.

Hasiok

przez Poinformowany 27 sie 2012, 16:24
Candy14 napisał(a):katarzyna111, masz na forum 4 posty i 4 z reklama tego pana. Nie weszlas na forum, zeby uczestniczyc w jego zyciu, dzielic sie doswiadczeniami, poznac nowe osoby z podobnym schorzeniem co Ty. Weszlas tu z reklama gabinetu tego pana wiec nawet nie powinnas zająknac sie o uczciwosci ! :evil:

Rozumiem ,że Pani dysponuje ukończeniem i obroną tytuły Magistra psychologii i w każdym momencie jest przygotowane do wglądu ?
Pozdrawiam Serdecznie
Poinformowany

Psychoterapia dziala!Czekam na każdego posta z wasza opinia

przez *Wiola* 27 sie 2012, 16:52
Poinformowany, Nie bardzo rozumiem?? Pytasz Candy? Ona się nie reklamuje na forum jako psycholog. No i co to ma za związek z chamską, prymitywną reklamą uprawianą przez katarzynę111??
Moderator

przez Poinformowany 27 sie 2012, 17:20
Witam , jest Pani moderatorką więc powinna być pani poinformowana co do swoich kompetencji na forum, czy także Pani udziela porad psychologicznych tutaj na forum ?
Użytkownik Candy14 udziela porad psychologicznych i moje pytanie brzmi czy posiada stosowne uprawnienia i kwalifikacje ?
Poinformowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 27 sie 2012, 17:23
Poinformowany, Owszem jestem poinformowana i ich nie przekroczyłam, czy ma Pan mi coś do zarzucenia?
Moderator

przez halenore 27 sie 2012, 17:35
Koleżanka Candy14 dysponuje wiedzą praktyczną, w tym przypadku bezcenną.
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez Poinformowany 27 sie 2012, 17:35
*Wiola* napisał(a):Poinformowany, Owszem jestem poinformowana i ich nie przekroczyłam, czy ma Pan mi coś do zarzucenia?

Przykro mi , nie mogę udzielić takiej informacji.

Poruszoną kwestię jednoznacznie reguluje ustawa z dnia 8 czerwca 2001 „o zawodzie psychologa
i samorządzie zawodowym psychologów”, która określa zasady i warunki wykonywania zawodu psychologa (art. 1).

W rozdziale 1 (Art.4) niniejszej ustawy czytamy, że wykonywanie zawodu psychologa polega na:

diagnozie psychologicznej,
opiniowaniu,
orzekaniu (o ile odrębne przepisy tak stanowią),
• psychoterapii,
udzielaniu pomocy psychologicznej.

Rozdział 2 zawiera informacje dotyczące prawa wykonywania zawodu psychologa (wpis na listę psychologów RIP):

Rozumiem ,że użytkownik Candy14 dysponuje wpisem do RIP-u ?
Poinformowany

przez Artemizja 27 sie 2012, 17:36
Poinformowany, a Ty, "Nowy" Użytkowniku z pretensjami,jesteś poinformowany,jaki charakter ma to forum?Doczytał Szanowny Pan "Poinformowany"Regulamin,który w pełni tę kwestię wyjaśnia?Wygląda na to,że nie,bo wówczas zdawałby sobie Pan "Poinformowany"sprawę z tego,że ani Candy14 ani nikt kto udziela rad na tym forum,nie przekroczył kompetencji,chyba,że Jego posty ewidentnie naruszają postanowienia zawarte w Regulaminie forum.A ten jednoznacznie określa,że wszelkie udzielane tutaj porady,mają jedynie charakter czysto informacyjny i nie mogą być uznawane za ostateczną diagnozę i drogę leczenia,nie stanowią pomocy psychologicznej,a jedynie formę wsparcia i wymiany własnych doświadczeń,co nie czyni ich równoznacznymi z udzielaniem porad przez dyplomowanych psychologów,co każdy Nowy Użytkownik akceptując Regulamin przy rejestracji,przyjmuje do wiadomości.Zatem proszę się nie rzucać jak wesz na grzebieniu tylko poczytać,zanim zacznie się Pan wypowiadać w kwestii,w której jest Pan niedoinformowany.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez jasaw 27 sie 2012, 17:36
halenore, :great:
Popieram, doświadczenie Candy14, jest bezcenne :!: :!:
"Cierpliwość jest podporą słabości, niecierpliwość - ruiną silnych"
"Nie możesz dokonać wyboru, jak umrzeć. Ani kiedy.
Możesz tylko zdecydować, jak żyć. Teraz"
Dobra Dusza Forum

przez *Wiola* 27 sie 2012, 17:42
Poinformowany, O co Ci chodzi??? Gdzie Candy reklamuje się jak psycholog i udziela porad psychologicznych czy stawia diagnozę???

Za czyjego adwokata tutaj robisz?? Mniemam, że też nie udzielisz mi odpowiedzi :lol:
Moderator

przez Candy14 27 sie 2012, 17:45
Drogi Poinformowany, kompletnie nie rozumiem co moja opinia o spamie zarzucanym przez katarzyna111 ma wspolnego z moimi uprawnieniami lub ich brakiem? :roll:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Poinformowany 27 sie 2012, 17:52
Drodzy moderatorzy , otóż jestem częstym gościem na waszym forum internetowym i z przykrością muszę stwierdzić ,że porady psychologiczne uzytkownika Candy14 i dużo innych użytkowników nie są oparte na wiedzy psychologicznej.
Jednocześnie zawiadamiam ,że weryfikacją wiedzy i wszelkimi kwalifikacjami osób które udzielają porad na w/w forum mogą zająć się stosowne Instytucje Państwowe.

pozdrawiam serdecznie
Poinformowany

przez Artemizja 27 sie 2012, 17:59
Poinformowany, czy Pan "Poinformowany"przeczytal,co napisałam?Czy Pan "Poinformowany"potrafi czytać ze zrozumieniem?Zdajemy sobie sprawę z tego,że nie jest Pan Nowym Użytkownikiem.Proszę nie mieć Moderacji za idiotów.Proszę też nie straszyć Instytucjami Państwowymi,ponieważ od strony prawnej istnienie forum i tym samym udzielanie się Uzytkowników,zostało prawnie uregulowane.Radzę również zakończyć off-top,chyba że "Poinformowany"pragnie otrzymać ostrzeżenie za nieprzestrzeganie Regulaminu i uporczywy off-top.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Poinformowany 27 sie 2012, 18:04
Candy14 napisał(a):Drogi Poinformowany, kompletnie nie rozumiem co moja opinia o spamie zarzucanym przez katarzyna111 ma wspolnego z moimi uprawnieniami lub ich brakiem? :roll:

Tak ,więc pytanie do Candy14 czy dysponuję wpisem do do RIP-u ? Proszę o odpowiedź na moje pytanie.
Poinformowany

przez Candy14 27 sie 2012, 18:05
Nadal nie rozumiem dlaczego mialabym udzielac Ci jakichkolwiek informacji
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Sortuj wg