Brak powodzenia u płci przeciwnej

Hasiok.

przez Pitu 25 sie 2012, 19:04
Lilith napisał(a):Proszę wrócić do głównego tematu wątku.Każdy kolejny post nie na temat,będzie przenoszony do kosza,a w przypadku dalszych słownych przepychanek,zafunduję stronom konfliktu po tygodniowym banie.Mam nadzieję,że wyraziłam się dostatecznie jasno.

Lilith Zamist pouczać powinnaś blokować takich użytkowników jak carlos , leni śmierdzących którzy swoją postawą i poglądami robią zamieszanie tylko na forum. Tysiąc powodów żeby nie podjąć pracy i logicznych wytłumaczeń , różnie to ludzie mogą odebrać jego wpisy " jeszcze dojdą do wnisoku ,że nie opłaca się pracować , a w tym przypadku praca dla ludzi w depresji i nerwicy jest kluczowa. Nikt z Was nie zareaguję na takie wpisy , To ma być moderacja ? Czy Wy jesteście w ogóle obiektywne ? Dlaczego niema wsród moderatorów faceta ? Co Wy macie jakiś układ słoneczny , nie rozumiem co tutaj się w ogóle dzieje. :evil:
Pitu

przez carlosbueno 25 sie 2012, 19:10
Pitu człowieku ja pisze na temat a Ty się mnie czepiasz, czy ja kogos obrażam . Idź pod urząd pracy i rozstrzelaj wszystkich bezrobotnych jak taki mądry jesteś
Największy Forumowy Maruda

przez Bonus 25 sie 2012, 19:11
Jest dobrze i nie ma co narzekać na Moderatorki. Było zamieszanie, ale już wszystko jest w porządku.

-- 25 sie 2012, 18:12 --

Proszę, trzymajmy się tematu, dobrze?
Psychologia uczy nas myślenia i mądrego postrzegania świata.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 25 sie 2012, 19:13
Pitu, tak dla informacji-wśród Moderacji jest facet :D I w dodatku wszyscy Admini,to faceci :P Ktoś tu chyba jest niedoinformowany... 8) Zatem spokojnie- nie trzeba powoływać komisji śledczej do spraw "solidarności jajników na forum" :P 8)

Carlos nikogo nie obraża i przestrzega Regulaminu,więc nie widzę powodu,żeby go blokować.W tym momencie,to Ty robisz bajzel,obrażasz ludzi i najwyraźniej nie potrafisz czytać ze zrozumieniem.Czyżby czerwone powiększone literki były zbyt mało widoczne...?
Zgodnie z obietnicą-posty nie na temat,lecą do kosza.

Radzę się nie unosić i pisać na temat.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Sortuj wg