zaginął przyjaciel Bardzo ważne

Hasiok.

przez casia 30 wrz 2006, 00:38
Wiesz .. Ruszyliśmy .. niebo i ziemię .. jasnowidze.. dedektywi.. policja .. cokolwiek byś chciał ...

Chcę jedno żebyście przeczytali jedno .. jak bardzo cierpią ludzie , którzy są z Wami związani , jaki ból sprowadza na nich każda Wasza niedyspozycja, każdy Wasz gorszy dzień i chcę żebyście wiedzieli że są ludzie którzy za Wami pójdą w ogień bez względu na to "czy to się opłci czy nie"

Ja wiem jedno ... nie poddam się słabością .. nie interesuje mnie depresja .. lęki i ch*** wie co .. To jest mój przyjaciel i nie pozwolę na to żeby zatracił się w jakimś czarnym świecie marazmu i pustki . Bez niego życie jest szare bezbarwne i puste i wiem jedno !!! Wy też macie takich ludzi koło siebie tylko tak ON NIE ZAUWAŻACIE NAS !!!!!

NIECHCEMY BYĆ PRZEZ WAS OMIJANI Jesteście naszym życiem i to jest istotne !

przez peace-b 30 wrz 2006, 00:44
casia napisał(a):Depresja jest egoizmem ogromnym samym w sobie a co z ludźmi obok ?

Przepraszam bardzo ale to już przegięcie. Jest to choroba jak każda inna a może raczej nie jak każda inna - jest to choroba specyficzna która zmienia świat osoby chorej na szary świat lęków i pustki.

Nie chce być złośliwa ale wypisujesz tyle pięknych słów jak wielkim przyjacielem/ką dla niego byłeś/aś a tak naprawdę brzmi to jak puste frazesy bo jednak stało się to co się stało - nie widzieliście nic - więc czy to nie przypadkiem tak że teraz to wszystko co robicie i mówicie to wyrzuty sumienia? Przepraszam jeśli uraziłam Twoje uczucia ale tak ja to widzę.
Beznamiętny trans, mechaniczny
Tępych zmysłów zgrzyt, genetyczny

przez Qvo 30 wrz 2006, 00:46
"zmniejszenie energii lub aktywności
bezsenność
mała wiara w siebie i poczucie niedostosowania trudności w koncentracji
płaczliwość
utrata zainteresowania i radości z seksu oraz innych czynności sprawiających przyjemność
poczucie bezradności lub zmartwienia
dostrzegalne trudności w radzeniu sobie z codziennymi obowiązkami
pesymizm wobec przyszłości lub rozpamiętywanie przeszłości
wycofanie społeczne
zmniejszona rozmowność

" :arrow: http://free.polbox.pl/d/depresja/w5ita.html

:cry: To jest choroba
Pewien profesor powiedział, że trzeba ją leczyć bo sprawia ból choremu jak i otoczeniu.

Nie mógł zapaść się pod ziemię. Może pomyśleliście o detektywach?
"Masz jeszcze jeden dzień żeby uciec ukryć się nie chcesz być stracony więc szukasz osłony ktoś wydał wyrok więc wciąż uciekasz chowasz się... Tam Twój schron, gdzie Twój dom"
Qvo

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez casia 30 wrz 2006, 00:51
Ok !

Ja się nie obrażam ale to ty wiesz jakimi doskonałymi aktorami potraficie być !! żeby udawać przed całym światem ze jest wszytsko Ok !

To są wyrzuty sumienia masz 100% racji ale tylko dlatego że nie wiem co mam teraz z tym zrobić ... nikty mnie nie nauczył jak mam pomóc komuś kto nagle potzrebuje pomocy .. tak mojej

Jestem chamska i bezposrednia .. ale gdybym waliła to całkowicie to bym tutaj nie trafiła .. gdyby byłoby mi to obojetne nigdy bym nie weszła na to skąd inąd bardzo interesujące i pęłne wartościowych ludzi forum !

Gdyby nie spotkało mnie to osobiście nie wiedziałabym że jest to problem !!!

Zrozum mnie szukam pomocy i dlatego tu jestem ! Mam własne zdanie , ale słucham Was bardzo i uczę się od Was jak odbieracie świat .. tylko po to żeby pomóc MOJEMU PRZYJACIELOWI a może moje wypowiedzi komuś z Was przyniosą to że pomyśli o swoich kumplach . Będzie to mój osobisty sukces !

przez gusia 30 wrz 2006, 00:53
casiu cóz mogę napisac???Bardzo wzruszył mnie Twój post,naprawdę BARDZO Ci współczuję :(
Piszę dlatego ponieważ pytasz o Lexapro,a ja zażywałam ten lek przez rok czasu.Nie miałam depresji...leczyłam nim nerwicę lękową z agorafobią-niestety bezskutecznie(ale to nieważne).
Chcę tylko powiedziec jak czułam się po tym leku ,bo myślę że pytasz o to m.in.
Więc...ja nie odczówałam w ogóle działania,ani pozytywnego ,ani żadnych objawów nieporządanych tymbardziej,jest to lek nowej generacji ,i raczej dobrze tolerowany.
casiu,ja myślę że Lexapro nie miało większego wpływu na zniknięcie Twojego przyjaciela :?
Depresja-owszem ,to mozliwe....
casiu,z całego serca życzę Ci wytrwałości i wiary w to że wszystko skończy sie dobrze.
Pamiętaj,jestesmy z Tobą :!: :!: :!:
Pozdrawiam.gusia
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez peace-b 30 wrz 2006, 00:53
casia napisał(a):Ja się nie obrażam ale to ty wiesz jakimi doskonałymi aktorami potraficie być !! żeby udawać przed całym światem ze jest wszytsko Ok !

MOŻE UDAJEMY PO TO ABY PRZYPADKIEM NIE BYĆ PROBLEMEM DLA TAKICH JAK TY BO JESZCZE BY CIĘ TO PRZEROSŁO?

przez casia 30 wrz 2006, 00:57
Gusia !!!

Jeżeli mogę być w czymkolwiek pomocna to zapraszam 2521036 moje gg

Pamiętaj że boimy się tylko rzeczy których nie znamy !

Dziękuję za słowa otuchy :) są mi potzrebne bardzo

Mój przyjaciel który zaginał zawsze o mnie mówił : "Kaśka jesteś jak ruski czołg ciężka do zniesienia i trudna do zaje***nia !" i chciałabym żebyś i ty była taka !

Jestem do dyspozycji gdyby kiedykolwiek był potzrebny ktos obcy !!! do wysłuchania :)

przez gusia 30 wrz 2006, 01:06
casiu,nie dziękuj mi ,to niekoniecznie słowa otuchy..pisałam to co czuję.
Myślę że jestes naprawdę wspaniałym przyjacielem :D
Wierzę też że będzie dobrze,tego jeszcze raz życzę :!:

Nr.gg zapisałam i wiesz?Napewno sie odezwę w wolnej chwili to sobie porozmawiamy.Teraz jednak zmykam zaraz lulu,
casiu,badź silna,,,,do "zobaczenia"
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez casia 30 wrz 2006, 01:08
peace-b nie wiem czemu mnie atakujesz !!! czy to jest Twój sposób na życie ????

przyszłam po pomoc z głową spuszczoną do kolan .. jestem szczera i nie szukam poklasku dla swoich zachowań... Szukam błędów które popełniłam i które TY możesz mi pokazać ...

Czemu nie chcesz mi pomóc tylko szukasz momentu żeby mnie sprowadzić do parteru ??? Ja się nie dam !!! Mam o co walczyć !!! Mam przyjaciela który jest wart walki o niego i o każdy dzień jego !

Życzę Ci takich ludzi obok !! Pomóż mi a będzie mi łatwiej ... proszę !!!

[ Dodano: Sob Wrz 30, 2006 1:12 am ]
Gusia jesteś mile widzianym gościem na moim gg :) Jeżli tylko do czegokolwiek Ci się przyda : perfidna, świnia z mało entuzjastycznym spojrzeniem na świat :) Zapraszam

Dziękuję że nie dostałam od Ciebie Trepa na tyłek tylko dla tego że naruszyłam Twój świat :)

przez peace-b 30 wrz 2006, 01:20
casia napisał(a):peace-b nie wiem czemu mnie atakujesz !!! czy to jest Twój sposób na życie ????

przyszłam po pomoc z głową spuszczoną do kolan .. jestem szczera i nie szukam poklasku dla swoich zachowań... Szukam błędów które popełniłam i które TY możesz mi pokazać ...

Czemu nie chcesz mi pomóc tylko szukasz momentu żeby mnie sprowadzić do parteru ??? Ja się nie dam !!! Mam o co walczyć !!! Mam przyjaciela który jest wart walki o niego i o każdy dzień jego !

Życzę Ci takich ludzi obok !! Pomóż mi a będzie mi łatwiej ... proszę !!!

Przepraszam bardzo ale wokół widze tylko posty w których atakujesz nerwicowców i ludzi z depresją osądzając ich jako użalające się nad sobą ofiary losu!

Twierdzisz że przyjaciół ma się do wsparcia czy aby zrozumieli - jak masz kogoś zrozumieć z tak wąskim pojęciem o sprawie jakie reprezentujesz? Gdyby Twój przyjaciel próbował porozmawiać z Tobą o swoich lękach czy problemach z pewnością zbyłabyś go jednym słowem i zgryźliwym komentarzem - tak jak robisz to tutaj na forum. Wszystko dlatego że masz SWÓJ PUNKT WIDZENIA i nie zamierzasz nawet wysłuchać i spróbowac zrozumieć drugiej strony bo uważasz że TY WIESZ NAJLEPIEJ.

przez casia 30 wrz 2006, 01:24
Czy ty czasem czytasz posty innych ???????? bo mam wrażenie że nie bardzo

przez peace-b 30 wrz 2006, 01:31
A ja z kolei mam wrażenie że dla Ciebie tematyka depresji i nerwicy jest obca więc proponowałabym dokładniejsze zapoznanie się z zawartością forum przed rozpoczęciem osobistej nagonki wynikającej z żalu i rozgoryczenia z powodu zaginięcia przyjaciela.

Naprawdę szczerze Ci współczuję i być może będąc na Twoim miejscu też robiłabym to samo choć.. chyba jednak z nieco innym podejściem i dystansem co do niektórych wypowiedzi.

przez casia 30 wrz 2006, 01:40
Jest mi obca ta tematyka !!!

Dlatego tu jestem , gdybym wszytsko wiedziała nie byłoby mnie tutaj :(

Napisałam że szukam błędów które popełniłam i nagonki żadnej nie prowadzę .. nie mam takiego celu .

Uważałam że tutaj znajdę ludzi którzy wytłumaczą mi co robię źlę, co zrobiłam nie tak , jak mogę sprostać temu wszytskiemu i .. chyba szukałam potwierdzenia że list samobójczy nie określa tego ostatniego skreślenia .

Nadal jestem głupsza od Ciebie i od innych Twoich przyjaciół z Forum , bo nawet nie wiem dlaczego miał taki lek a nie inny , nie wiem po co się daj etakie leki i nie rozumiem pewnych prawideł w działaniach , które dla Ciebie są jasne :(

Jeszcze raz : Weszłam tu po pomoc ! Bo jeżeli przyjmował takie leki , znaczy się ze coś było nie tak ... Nas okłamywał że to coś innego i chcę wiedzieć jakie mogą być motywacje lub jakie są oddziaływania po tym leku .... zrozum mnie ja GO muszę znaleźć , bez względu dla mnie jaki będzie jego stan ....

przez peace-b 30 wrz 2006, 02:34
casia napisał(a):Jest mi obca ta tematyka !!!

Dlatego tu jestem , gdybym wszytsko wiedziała nie byłoby mnie tutaj :(
(...)

Weszłam tu po pomoc !

casia wejdź na GG - chętnie odpowiem na wszystkie pytania: 2521036.

Sortuj wg