Nie mogę się z nikim związać, dlaczego tak się dzieje?

Hasiok.

przez Ksiazepodochrona90 18 lip 2012, 17:41
Mam poważny problem, od 4 lat nie mam Kobiety, nie rozumiem tego. Poznam kogoś, ta osoba okaże się mieć wymarzony charakter. Wszystko jest pieknie, obustronne zainteresowanie, jestem wymarzonym facetem. Po dwóch, trzech tygodniach wszystko zaczyna się sypać. Kobieta przestaje się starać, zmienia się nie do poznania na charakter, którego nie lubie, olewa, mówi, że wszystko jest tak jak było, krzywdzi moje serce, staje się chamska, zaczyna się zachowywać jak Ci nastolatkowie, którzy wszystko mają gdzieś. A na samym końcu mówią, że chcą być same. Nie rozumiem tego;( Dziś znów mnie ktoś opuścił, a ja głupi się zaangażowałem, nawet zacząłem coś do niej czuć;( Jak to zmienić? Jestem dobrym człowiekiem, mam dobry charakter, nie kłamię, stale się staram aby było pieknie, jestem dumny z tego, że taki jestem i nie zamierzam tego zamieniać. Poradźcie coś, błagam. Dłużej nie zniosę samotności oraz krzywdzenia mojego serduszka;(

przez Pieprz 18 lip 2012, 17:51
Poradźcie coś, błagam. Dłużej nie zniosę samotności oraz krzywdzenia mojego serduszka;(

Jesteś chłopcem czy mężczyzną? Bo nie słyszałem żeby mężczyzna mówił o sobie że ma serduszko.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Ksiazepodochrona90 18 lip 2012, 17:53
Mushroom napisał(a):
Poradźcie coś, błagam. Dłużej nie zniosę samotności oraz krzywdzenia mojego serduszka;(

Jesteś chłopcem czy mężczyzną? Bo nie słyszałem żeby mężczyzna mówił o sobie że ma serduszko.

Jestem 22 letnim mężczyzną. Jestem inny, uwielbiam tak mówić

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Pieprz 18 lip 2012, 17:58
moze kobiety nie chcą innych

nie jestem kobietą ale z kilkoma rozmawiałem na ten temat i żadna nie chce faceta słodko pierdzącego. Widocznie te z którymi się spotykasz wytrzymują kilka tygodni, a potem już mają dość.
Król Balu

przez Ksiazepodochrona90 18 lip 2012, 18:00
Mushroom napisał(a):moze kobiety nie chcą innych

Kobiety wolą dupków. Tylko kłamią, że jestem idealny, wymarzony, że chcą mnie poznać;( Ja cały czas płacze. Mam ochotę zasnąć i się nie obudzić.

przez Fleure_De_Violette 18 lip 2012, 18:04
Ksiazepodochrona90, może po prostu stworzyłeś sobie w głowie ideał - kalkę i podczas poznawania kobiet próbujesz ją do owego ideału porównywać, kiedy cechy się nie zgadzają, wydaje Ci się, że jest chamska, etc.
Na początku znajomości zawsze jest zauroczenie i fascynacja drugą osobą. Może Twój problem wynika też z faktu, że na siłę próbujesz uniknąć samotności? Na siłę chcesz utrzymać kobietę?

Ksiazepodochrona90 napisał(a):Mam poważny problem, od 4 lat nie mam Kobiety, nie rozumiem tego. Dziś znów mnie ktoś opuścił, (

To nie masz od 4 lat nikogo, a dzisiaj ktoś Cię opuścił?
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

przez Pieprz 18 lip 2012, 18:05
Zaczynam się zastanawiać czy to nie podpucha przypadkiem.
No ale dobra, zaryzykuję 8)

Kobiety nie lubią płaczliwych facetów, więc musisz nad tym popracować.
Dupkiem sie nie stawaj, ale dobrze jest czasem pokazać kobiecie pazura. Inaczej nie będzie się czuła przy Tobie bezpiecznie w żaden sposób.
Król Balu

przez Ksiazepodochrona90 18 lip 2012, 18:07
Fleure_De_Violette chyba masz rację. Mushroom to nie podpucha. Ja jestem poważny, jestem wrażliwy i nie zmienię tego:(

-- 18 lip 2012, 18:08 --

Fleure_De_Violette ktoś o kogo się starałem. Z kim dążyłem do związku

przez Fleure_De_Violette 18 lip 2012, 18:09
Mushroom, zgadzam się co do preferencji większości kobiet.

-- 18 lip 2012, 18:10 --

Może okazujesz na początku zbyt duże zaangażowanie i niepotrzebnie się wkręcasz. Warto zachować pewien dystans.
Life always offers you a second chance. Its called tomorrow.

przez Ksiazepodochrona90 18 lip 2012, 18:14
Fleure_De_Violette Ale jak? To trudne

przez jaskolka83 18 lip 2012, 18:50
Mushroom napisał(a): żadna nie chce faceta słodko pierdzącego. Widocznie te z którymi się spotykasz wytrzymują kilka tygodni, a potem już mają dość.

dobrze powiedziane, nie wytrzymalabym z facetem ktory mowi "moje serduszko" i ryczy z byle powodu,masakra

przez Ksiazepodochrona90 18 lip 2012, 18:51
jaskolka83 zachowujesz się jak nastolatka, nienawidze takich ludzi

przez Psychotropka`89 18 lip 2012, 18:52
Prawdą jest, że kobiety nie lubią "mazgajów". Ja sama jestem raczej "twardą kobietą", rzadko płaczę, uważam to za słabość. A gdy mój były wpadał w histerię, płakał, płaszczył się przede mną i histeryzował budziło to jeszcze większą złość z mojej strony, wręcz pogardę <dodam, że wcześniej sam zapieprzył sprawę wszczynając kłótnie ze mną i odnosząc się do mnie jak do śmiecia>. Podłe to ale prawdziwe.
Oczywiście uważam, że facet to też człowiek i łzy męskie zazwyczaj mnie rozczulają, powodują współczucie, etc. ALE wszystko z umiarem. Facetom płaczącym na melodramacie, mówię NIE <to oczywiście takie ogólne uproszczenie z mojej strony>.
A co do Twojego problemu z dziewczynami, to musisz chyba troszkę się zdystansować. Ja osobiście lubię facetów wrażliwych, delikatnych i czułych. Na draniach zbyt wiele razy się przejechałam :lol: . Z obserwacji widzę, że jeśli ktoś się stara za bardzo, to płoszy drugą stronę. Kolejna sprawa, że w dzisiejszych czasach coraz mniej fajnych dziewczyn myśli o poważnym związku. Takie czasy... :roll: Nie otwieraj się zbyt szybko na nowo poznaną osobę, bo znów zostaniesz zraniony.
Wenlafaksyna 75mg
Relanium 2mg
Mirtazapina 15mg
Lamotriginum 25mg
Zolpidem 10mg

przez Ksiazepodochrona90 18 lip 2012, 18:57
Psychotropka`89 nic nie poradze. Dobre relacje i związki polegają na tym aby się stale starać, i ja zawsze będę to robił. Płacze bo krzywdzą. Ja pragnę związku na stałe

Sortuj wg