Depresja z powodu niecheci dopasowania sie do kobiet

Hasiok.

przez *Wiola* 18 lip 2012, 11:34
mjnbkjj, Nikt nie mówi ,że takich kobiet nie ma. Ale to marginalne przykłady. Jeśli szukasz na takim portalu to z góry wiadomo czego się możesz spodziewać . Co nie znaczy ,że tylko takie kobiety są na tym świecie.
Moderator

przez mjnbkjj 18 lip 2012, 11:41
dorastałem w poczuciu że jestem płcią brzydką i mysle o jednym, moje poczucie atrakcyjności zostało zgładzone

-- 18 lip 2012, 11:47 --

"Słuchaj...pieniądze, drincki i sex to nie wszystko." to tylko mnie informuje o tym jak kobiety mają wygórowane potrzeby, ja na głupi sex niemoglem liczyc, a jak chciałem to byłem zaraz poniewierany zarzutem ' "bo wy to myslicie tylko o jednym"

przez *Monika* 18 lip 2012, 12:00
mjnbkjj, Bardzo uogólniasz.

Masz już z góry ustawioną swoją filozofię życia.
Błędne przekonania i wyobrażenie można zmienić.
No, ale najwidoczniej nie chcesz.
Obrazek
Główny Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 18 lip 2012, 12:16
otóż matka natura tak wymyśliła iżSpójrzmy realnie na to jaki świat jest – jak bardzo liczą się atuty fizyczne. Nawet jeśli mówimy, że nie, to w sposób ukryty te atuty się liczą. W przypadku kobiet atrakcyjność ma bardzo duże znaczenie. Atrakcyjna seksualnie kobieta staje się „samicą alfa” z którą chcą przebywać mężczyźni. Chcą z nią rozmawiać, zapraszać gdzieś itd. – to powoduje, że kobieta ta nie jest samotna. Motorem tych działań ze strony mężczyzn jest… tak naprawdę biologiczna chęć rozmnażania się z tą kobietą. Oczywiście nie ciągnąc jej w krzaki, tylko stwarzając sytuacje dające szanse.
Tymczasem mało atrakcyjna kobieta (np. taka z nosem jak „kartofel” i szparami między zębami) może być wręcz wyśmiewana w szkole… To powoduje obciążenie psychiczne, stres – który jest destrukcyjny dla „stabilności” psychicznej.

W przypadku mężczyzn zaś, ważniejsza jest moc, siła, aby zdobyć pozycję w „stadzie”. Siłę tą widzi się już po ocenie wizualnej, dlatego nie potrzeba pojedynków, żeby ustaliła się pewna „hierarchia” w stadzie mężczyzn. Choć może się wydawać, że dziś w cywilizowanym świecie XXI wieku nie ma już takich „stad”, to w praktyce większy, silniejszy może sobie na więcej pozwolić, a słabszy nie, bo zawsze może zostać fizycznie „przestawiony” przez silniejszego.
No i teraz spójrz jak wadliwy fizycznie mężczyzna spada w tej hierarchii… Ja o tyle lecę na dno w takiej hierarchii, że jestem słaby, bardzo słaby. I widać to po mnie – wystarczy spojrzeć… Tyle razy mi mówiono „Ale chudy”, „Oświęcim-Brzezinka” itd. itd.. Po prostu wyglądam jak chore chuchro. Moja masa ciała to 84 kg przy wzroście 180 cm, ale jakoś, wydaje mi się, że twarz sprawia że wyglądam jak chudzielec. Kiedy widzę swoją twarz w lustrze, to ta twarz przypomina mi jakiegoś upośledzonego ułomka. Nie znaczy to że twarz jest jakoś bardzo zdeformowana. Nie jest. Ale jest inna, słaba. Każdy dla siebie szuka jak najlepszego partnera do reprodukcji. Nawet jeśli o tym nie wie. To biologiczna potrzeba. Ale również rozum tutaj dokonuje selekcji. Przykładowo jeśli dziewczyna wie, że ja byłem w psychiatrykach, to oczywiste jest, że się jej załączą czerwone lampki i nie będzie tak bardzo skłonna ze mną być. To rozum i kalkulacja. To wpływa na to czy się we mnie zakocha, czy nie. Dalej: kobiety szukają silnych samców – tak nakazuje im mechanizm doboru naturalnego. Kobiety mężczyzn oceniają wizualnie, podobnie jak to się dzieje vice-versa.
Natomiast w tych sprawach partnersko-seksualnych funkcjonuje takie coś jak przywiązanie do danego partnera. To jak wpadnięcie w dołek „miłości”. Objawia się to tym, że partner do którego się „przykleimy” wydaje się piękniejszy niż jest w rzeczywistości. Zapewne jest to biologiczny mechanizm działający w celu utrzymania jednego związku, aby wspólnie wychować potomstwo.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez jaskolka83 18 lip 2012, 12:16
mjnbkjj napisał(a):...tylko niewidze jakoś mądrych kobiet ktore sprawują władze nad swiatem...

Angela Merkel :)

przez Sorrow 18 lip 2012, 12:18
Nie cierpię całej tej bezdusznej biologicznej mechaniczności.

jaskolka83 napisał(a):
mjnbkjj napisał(a):...tylko niewidze jakoś mądrych kobiet ktore sprawują władze nad swiatem...

Angela Merkel :)

No nie wiem czy wykańczanie ekonomii jest takie mądre.
Ostatnio edytowano 18 lip 2012, 12:20 przez Sorrow, łącznie edytowano 1 raz

przez bittersweet 18 lip 2012, 12:19
mjnbkjj, Twoje zachowanie jest nielogiczne.Jeśli uważasz, ze wszystkie kobiety to jawne lub mniej jawne dziwki, to po prostu korzystaj z usług prostytutek :bezradny: . Będziesz miał seks i potwierdzenie swojego złego zdania o kobietach - rozwiążesz problem w prosty sposób. Czemu tego nie robisz ? zamiast tego tylko sie żołądkujesz i ciskasz, tracąc czas i zdrowie.
kto walczy, czasami przegrywa - kto sie poddaje, przegrywa zawsze

przez nieboszczyk 18 lip 2012, 12:26
mjnbkjj napisał(a): takiemu jak ja pozostaje gwałt bo niechcialem sie dostosowac do potrzeb kobiecych."

myszko...jest jeszcze inne wyjście niż gwałt.obetnij sobie jądra,odczekaj kilkanaście lat i będziesz tym seksem wręcz wymiotował,pokochcasz samoloty i karabiny.będzie tylko jeden minus.jak będziesz chciał sobie zbadać nasienie to będzie pech w postaci aspermii i nigdy sie nie dowiesz o stanie swojego nasienia.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez linka 18 sie 2012, 10:12
PROSZĘ BRAK REAKCJI NA TEGO TYPU POSTY, EWENTUALNIE O RAPORT
Dyskusja z nim nie ma najmniejszego sensu, takimi reakcjami tylko go nakręcacie.
KOSZ!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg