Skocz do zawartości
Nerwica.com

Mówią na mnie frank


FrankSinatra

Rekomendowane odpowiedzi

hej wszystkim witam serdecznie, muwiom na mnie frank sinatra bo ladnie spiewam ale jako artysta mam skrepmowanom dusze nieradze sobie ze swoimi emocjami bo hyba szystkim sie zabardzo przejmuje hcialem was poznac i morze nawjonzac jakis kontakt, ogulnie to mam nadzieje rze poznam tutaj kogos kto rozumie osoby wrarzliwe, morze som tu jacys malaze , piosenkarze itd........ zachencam do rozmowy wszystkich kturzy majom dusz artysty bo samotnosc mnie ogarnia a nie chce zyc samemu :( - pszykre ale to prawda

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah pszepraszam ale mieszkam w polsce dopiero od 3 lat dobze jusz muwie ale cienszko mi dalej pisac poprawnie pszepraszam nie hcialem nikogo urazic jeszcze ras przepraszam i wiem rze to forum psychologiczna bo ja mam problem taki tylko zle to wszystko napisalem pszepraszam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pszepraszam ale czuje sie wysmiany pszes wszystkih a to nie moja wina rze nie znam jeszcze dobrze pisowni muwie dobrze po polsku ale ehh szkoda muwic w ogole ludzie som straszni i morze wlasnie to som te rosterki czlowiek daleko ma do domu i slyszy tylko jedno rze nie jest stont

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FrankSinatra, ale przecież nikt nie ma Ci za złe że nie jesteś stąd. To był tylko taki żarcik ;) a jak zrobiłeś to że napisałeś jednego posta bez błędów tylko z tymi [edit] ?? widzisz jednak da się pisać bez błędów.

a rozterka chyba bardziej dotyczy tego że zbyt mocno przejmujesz się opinia innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×