ZLOT: 25-29 lipiec 2012 r. ...gdzieś w Centrum Polski

Hasiok.

Następny ZLOT: 23-29 lipiec lub 30 lipiec-5 sierpień

przez *Monika* 17 cze 2012, 13:25
ajajaj89, Obowiązkowo! :D
Obrazek
Główny Moderator

przez Artemizja 17 cze 2012, 16:00
No mnie też raczej góry nie pasują,bo z zachodniopomorskiego,to szmat drogi.A do Sitnicy też nie miałam blisko-z Gryfic do Szczecina-2h,ze Szczecina do Torunia-około 7h,no i z Torunia do Sitnicy też z godzinę jechaliśmy...byłam wykończona samą drogą,a co dopiero jak zlot będzie w górach :hide: termin tym razem jest dla mnie bez różnicy ;) ale tak jak niektóre osoby-za górami tez nie jestem...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez tahela 17 cze 2012, 16:06
no dobra, wiadomoże zawsze bedzie ktoś miał daleko tylko trzeba sie pogodzic z tym,że czasem sie ma daleko i albo przyjechac daleko albo odpuścic i czekac na następny, zeby było sprawiedliwie, raz moze byc w górach poźnej morze i póxnej pośrodku zawsze inni bedą miec wtedy daleko a inni blisko a jk sie wybiera tak to wychodzi ze Ci co mieszkają w górach maja w sumie najdalej, ja bym wolała pocżatek sierpnia w sumie,
chyba takie skakanie po miejscach jest najbardziej sprawiedliwe, góra dół , srodek, zachód, wschód
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 17 cze 2012, 16:10
tahela, ja też mam praktycznie wszędzie daleko :D myślę,że i tak najbardziej sprawiedliwy jest "środek" Polski ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez tahela 17 cze 2012, 16:40
Bellatrix,
no wiesz ale czasem mozna i daleko odjechac i ja sie tym licze ,że czasem pewnie odpuszcże jak bedzie daleko, środek jest nudny w sumie najlepsze sa góry, Mazury, morze , czyli obrzeża, po prostu robic czesciej zloty po środku a na obrzezach też mozna tylko zeby było wiadomo,ze to jest zlot na obrzeżu i wtedy trzeba juz sie na taki wyjazd przygotowac i tyle, ja miałam ostatnio ponad 500 km,w sumie prawie 600km chodzi o to ,ze jak sie napisze ze zlot bedzie gdzies gdzie niektórzy maj dalej to po prostu niech od razu nie maja pretensji tylko troche zrozumienia, bo najglośniej w sumie krzyczeli Ci, którzy i tak sie raczej nie wybierają, ja ostatnio tez mogłam narobić rabanu dlaczego tak daleko ode mnie i ze chce ankietę,ale uznałam ze bez sensu to jest i odpuściałm, a ludzie nie odpuszczają i nie mowie o Tobie bo Ty akurat ie miałś az takich pretensji , chociaz nie byłaś zadowolona,ale ja sie np. nastawiałam,ze nastepny bedzie nad morzem i bym nie robiła wtedy rabanu a zawsze lepiej miec raz duzo blizej a raz dalej i tyle a tak zawsze daleko wychodzi :?
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 17 cze 2012, 17:04
tahela, no już się nie złość-spokojnie.Przecież nie chcę Ci dogryźć,ani się kłócić ;)Asiu, ostatnio przecież też miałam masę km i przyjechałam.Jechałam praktycznie cały dzień i jak klamka zapadła na to,a nie inne miejsce zlotu,to się dostosowałam.Nie mam zamiaru stawać okoniem,jeśli większości coś pasuje.I teraz pewnie też tak będzie,ale to nie oznacza,że nie mogę powiedzieć,że za najbardziej rozsądny dla Wszystkich uważam środek Polski.To jest jednak moje subiektywne zdanie(podobnie jak Ty masz swoje) i ktoś może je podzielić lub nie.Chyba za wyrażenie własnego zdania,bez pretensji do kogokolwiek, mnie nie zlinczujesz,co? :mrgreen: Nie mam pretensji o to,że ktoś chciałby zlot w górach,ale po prostu mówię,ze akurat mnie to nieszczególnie pasuje i jednak wolałabym środek Polski,mimo,że też będę miała sporo do przejechania.Nie chcę odpuszczać zlotu.Przecież jest on organizowany dla całego forum-z całej Polski i każdy powinien mieć jednak w miarę do tego dostęp.Z tego,co pamiętam,na krańcach Polski zloty jeszcze nie były organizowane-zawsze w jakimś stopniu były oddalone.Nie rozumiem,dlaczego teraz ma być inaczej?Dlaczego inni mają sobie odpuścić,skoro chcą przyjechać,a jest to dla Nich zbyt daleko?Środek może i jest nudny,ale przecież w zlocie nie chodzi o krajobraz tylko o to,żeby pobyć z ludźmi z forum.Dajmy na to Wszystkim jednakową szansę.Jeśli ktoś chce,to wszędzie będzie się dobrze bawił ;)No właśnie-zrozumienie ;)Decyzję pewnie i tak podejmie większość,więc nie uważam za stosowne,by dalej ciągnąć tę dyskusję.Swoje zdanie powiedziałam i szanuję to,że ktoś może mieć inne.Nie mam zamiaru również wdawać się w przepychanki słowne ;)Tyle ode mnie ;)

Administrator

przez Michuj 17 cze 2012, 17:45
Mimo, że bardzo mam nie po drodze, to mazury najchętniej :)
Loża szyderców

przez Adam Smith 17 cze 2012, 17:52
Też bym pojechał na mazury , bo tam mam najbliżej ;)
Adam Smith

przez tahela 17 cze 2012, 17:58
Bellatrix,
tylko ja nie rozumiemm dlaczego zawsze ma byc po środku, to ze chodzi o spotkanie to wiadomo, zlot mozna robić w róznych miejscach, zdarzyło mnie sie na innym forum,że były zjazdy we Wrocławiu, Krakowie, Mazurach, Mazury odpuściłam sobie bo daleko,
ale bylismy i w muzeach i w Zoo i statkiem po Odrze pływaliśmy i tez było fajnie,przyjeżdzali Ci którym pasowało nie widze sensu w tym srodku, poza tym srodek też nie jest sprawiedliwy bo sporo ludzi ma wtedy zawsze blisko a ja zawsze daleko i co ? sprawiedliwie jest skakac , wtedy zawsze ktoś bedzie mial blisko a ktoś daleko,
Michuj,
moga byc i mazury w sumie ,daleko,ale ciekawie
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez halenore 17 cze 2012, 18:12
Jakiś dyktator musi zadecydować, bo tą drogą pojedziemy do Honolulu. 8)
My mother said to get things done.
You'd better not mess with Major Tom...
Natręt Gramatyczny

przez Artemizja 17 cze 2012, 18:13
tahela, Aś,no przecież napisałam,że to jest tylko moje zdanie i każdy ma prawo do innego.Uważasz,że bliżej środka jest lokalizacją do bani-ok,masz prawo.Jesteś na "nie"względem tej propozycji-ok-masz do tego prawo ;)A ja jestem "za".Ty mnie nie przekonasz,a ja nie przekonam Ciebie.I już ;) Naprawdę,nie chcę się przerzucać argumentami i kłócić :arrow: :mhm: ;)To bez sensu,bo pewnie i tak ostatecznie miejsce wybierze ten,kto podejmie się organizacji i załatwiania formalności :mrgreen: No i rzecz jasna,sporą rolę odegra cena i dostępność w trakcie wakacji 8)

Administrator

przez tahela 17 cze 2012, 18:21
no ja podjęłam decyzje dyktatorska ,ale widac jak to sie skonczyło a demokracja jest dobra tylko do pewnego momentu bo kazdemu sie podoba co nnego i kazdy cagnie w swoja stronę i wtedy ktos musi zdecydowac odgórnie i koniec

-- 17 cze 2012, 17:25 --

Bellatrix, tylko ze ja jestem w stanie sie podporzadkowac mimo wszystko, widzisz było raz w srodku, teraz tez bedze w srodku prawdopodobnie, i co nigdy w górach ma nie być bo daleko i nad morzem nigdy bo daleko, bez sensu,takie rozumowanie , i koniec rozmowy juz naprawdę
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 17 cze 2012, 18:26
tahela, bo My, to niepokorne ludki :mrgreen: coś mi się widzi,że obydwie lubimy mieć ostatnie słowo :mrgreen: :twisted:

To ja mam pomysł-osoby,które są chętne pobawić się w organizację i załatwianie formalności(od początku do końca),niech podzwonią w miejsca,które preferują i później wrzucą ofertę:cena,miejsce,dostępność w podanych terminach,dojazd i tak dalej.Porównamy i wybierzemy najbardziej atrakcyjną ;)Wtedy się dostosuję i nie będę zrzędzić :twisted: Ktoś chętny na szefowanie? 8)

Administrator

przez tahela 17 cze 2012, 18:26
halenore,
ja bym tam pojechała do Honolulu,ale za daleko na zlot jednak
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg