Trójkąty randkowe – ktoś ma (przykre) doświadczenia?

Hasiok.

przez Luc84 10 cze 2012, 18:31
Spotkała mnie w ostatnich tygodniach dziwna i bardzo przykra sytuacja. Poznałem kogoś przez forum, trochę pisaliśmy, no i spotkaliśmy, a spotkanie było bardzo udane.

Potem się okazało że następnego dnia ta osoba spotkała się z kimś innym. Nie podobało mi się to, no ale uznałem że chce ona dokonać jakiegoś wyboru, Po moich pretensjach ta osoba deklarowała że rozumie mnie i miała się nie spotykać z tamtym chłopakiem, dalej się kontaktowaliśmy intensywnie i jesteśmy umówieni na spotkanie.

No i byłoby ok, tyle że ja jestem osobą dociekliwą, no i na podstawie różnych strzępków informacji zacząłem nabierać podejrzeń że ta osoba kłamie. Natomiast pytając ją o to, twardo twierdziła że poza tym jednym spotkaniem nie było innych spotkań. Ale poprzez różne źródła starałem się ustalić prawdę, były kolejne poszlaki, kolejna rozmowa w której ta osoba twierdziła że to nieprawda, ale jak zacząłem naciskać żeby w takim razie sprawę jakoś wyjaśniła i nie pozwoliła na fałszywe plotki, to zaczęła się łamać i trochę plątać w tym co mówiła i ostatecznie potwierdziła się wersja o spotkaniach z tamtą osobą.

Przeraża mnie to że jakbym nie drążył sprawy to by dalej żyłem w takim kłamstwie, choć momentami czułem się nieco jak jakiś paranoik, ale okazało się że to nie tyle ja jestem jakoś nadzwyczaj podejrzliwy, co życie jest podłe.

Najdziwniejsze jest jednak to że ta osoba dalej chce randkować ze mną, chce się spotkać, ale jak chcę ją przekonać do jakiejś decyzji to mnie zbywa. Nie wiem jak uważają forumowicze, ale moim zdaniem umawianie się z dwoma osobami jednocześnie i trwanie w tej sytuacji to jest co najmniej dziwną sprawa i jest to postępowanie nie w porządku i krzywdzące bardzo, szczególnie gdy ktoś tak bardzo podkreśla jednocześnie swoją wrażliwość itd. a jednocześnie tak rani drugą osobę.

Mam natomiast wrażenie że w tym momencie dotarłem do ściany, przy której rozmowa w dwójkę nic nie daje, bo ta osoba będzie to samo mówić mi jak i temu drugiemu chłopakowi, więc konieczna jest niejako dyskusja w szerszym gronie ;)

Szczególnie chciałbym zaprosić tu do wymiany zdań Ladywind oraz Marsal2. Aczkolwiek rady innych forumowiczy też mogą być cenne.
Ktoś ma podobne doświadczenia?
Luc84

przez Candy14 10 cze 2012, 18:56
Luc84, nie wiem czy to temat na forum... na pw powinniscie sobie wyjasniac prywatne sprawy.

Ale skoro prosisz o spojrzenie z boku...
Poznałem kogoś przez forum, trochę pisaliśmy, no i spotkaliśmy, a spotkanie było bardzo udane.

Potem się okazało że następnego dnia ta osoba spotkała się z kimś innym. Nie podobało mi się to,

hmm... to spotkanie moze Ty potraktowales jako randke a ona jako zwykle towarzyskie spotkanie... ludzie z forum spotykaja sie przeciez.Wiec dlaczego mialaby sie nie spotkac z 10 innymi osobami z forum po Tobie?
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez dogomaniaczka 10 cze 2012, 18:58
Luc84, powinniście to wyjaśniać między sobą, a nie zakładać temat na forum. :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Luc84 10 cze 2012, 18:58
Nie, było bardzo jasno określone że to randka.

Natomiast co pw to ja jestem zdania że zasady etyczne mają pierwszeństwo przed konwenansami.
Luc84

przez Candy14 10 cze 2012, 19:02
Luc84, wiec moze nie zaiskrzylo tak jak Ci sie wydawalo? No ale wtedy warto, zebys zostal o tym poinformowany
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez Luc84 10 cze 2012, 19:05
Może, ale no właśnie problem w tym że dalej mieliśmy się spotykać, tylko że teraz się okazuje że to bardziej jest casting na chłopaka, skoro z dwoma osobami na raz :/ Jedynie konkursu smsowego zabrakło na koniec ;)

Mam nadzieję że wypowie się tu ona wkrótce.
Luc84

przez bigfish 10 cze 2012, 19:22
a mże jeszcze oprócz was w rachubę wchodził hehe

przez ladywind 10 cze 2012, 19:23
Luc84 napisał(a):Może, ale no właśnie problem w tym że dalej mieliśmy się spotykać, tylko że teraz się okazuje że to bardziej jest casting na chłopaka, skoro z dwoma osobami na raz :/ Jedynie konkursu smsowego zabrakło na koniec ;)

Mam nadzieję że wypowie się tu ona wkrótce.

ŻAdnego castingu nie było, nie w głowie mi takie rzeczy, spotykając się z kimś nie w głowie mi były żadne randki, tylko poznanie drugiej osoby. Czy spotykając się pierwszy raz z kimś, już wiesz że to bedzie ta osoba??

Poza tym uważam że to nie na forum, tylko na pw, bo przypomina mi to "Rozmowy w Toku"
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Pieprz 10 cze 2012, 19:25
spotykając się z kimś nie w głowie mi były żadne randki,

mieszacie strasznie
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Luc84 10 cze 2012, 19:28
Pierwszy raz się nie wie (choć to też jest nieco inaczej jak się wcześniej z kimś pisze, niż jak w ogóle ma się pierwszy raz jakikolwiek kontakt), ale moim zdaniem się decyduje czy rozwijać coś, czy też kogoś innego szukać, a nie jednocześnie i rozwijać i szukać.

A wolę na forum, dlatego że na priv potem będziesz tak samo czarować nas obu ;)

-- 10 cze 2012, 19:28 --

Mushroom napisał(a):
spotykając się z kimś nie w głowie mi były żadne randki,

mieszacie strasznie
Ja mówiłem jasno że szukam dziewczyny, nie przyjaciółki. I chyba kilka razy podkreślałem to. A czytając wypowiedzi Marsal2 na forum chyba też nikt nie miał wątpliwości że randkuje.
Luc84

przez Agasaya 10 cze 2012, 19:33
poprośmy o udział Jerrego Springera :roll:
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

przez ladywind 10 cze 2012, 19:34
A wolę na forum, dlatego że na priv potem będziesz tak samo czarować nas obu
nie przypominam sobie bym kogoś na priw czarowała ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Pieprz 10 cze 2012, 19:34
Ja mówiłem jasno że szukam dziewczyny, nie przyjaciółki. I chyba kilka razy podkreślałem to.

A ona odpisała że w takim razie to randka? Czy może przyjęła do wiadomości że szukasz ale nie potwierdziła że po to się z Tobą spotyka?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez Luc84 10 cze 2012, 19:36
ladywind napisał(a):
A wolę na forum, dlatego że na priv potem będziesz tak samo czarować nas obu
nie przypominam sobie bym kogoś na priw czarowała ;)
Na priv czy przez telefon, ale muszę przyznać że tłumaczyć to potrafiłaś się rewelacyjnie i zwodzić ;)

Mushroom napisał(a):A ona odpisała że w takim razie to randka? Czy może przyjęła do wiadomości że szukasz ale nie potwierdziła że po to się z Tobą spotyka?
A wiesz że nie wiem czy dokładnie użyła konkretnych słów, ale w tym kierunku rozmawialiśmy.
Luc84

Sortuj wg