To już się staje p s y c h i c z n e

Hasiok.

To już się staje p s y c h i c z n e

przez ~Maja 21 wrz 2006, 20:36
Usprawiedliwiam się :
:arrow: Nie miałam pojęcia, gdzie dać ten temat. Przepraszam.
:arrow: Jeśli się powtórzył, to równiez przepraszam :D

... Tak się stresuję przy ludziach, że na moich bluzkach z minuty na minutę rosną wieeelkie plamy potu przypominające kałuże :lol: . To jest takie żałosne, że czasem wyglądam, jak po biegu na maratonie albo oblaniu. :lol: Przez to stresuję się jeszcze bardziej ! Zamykam się jeszcze gorzej. Chyba wiecie, o co chodzi?
Narazie głównym problemem jest ta moja.. hmm, potliwość stresowa. Nie proponujcie żadnych perspirantów, nawet tych najlepszych i najdroższych, bo NIC nie pomaga. Wierzcie mi. Nawet puder, talk, mąka tortowa... :lol: O, pszennej nie próbowałam. Wątpię, czy też kukurydziana by coś pomogła...
Jestem strasznie spięta.Na to też chciałabym miec jakąś radę. Na KONIEC moich lęków. Ale z tym się wszyscy zmagamy, więc nie będę nudzić o sobie.
Krępuję się i w ogóle...
Kiedyś skończy mi się sznurek. :lol:

Pozdrawiam :*
..trzeba być gorszym... by potem stać się lepszym
trzeba być głupim... by móc stać się mądrzejszym... (...)
by czuć upadek... z wysoka spaść trzeba
być na dnie... by móc sięgnąć nieba... (...)

przez gabi82 21 wrz 2006, 21:57
ja tez miałam problemy z poceniem (koszmarne plamy pod pachami) i ktos na forum polecił mi taki dezodorant w płynie antidral (kosztuje 12 zł. w aptece) . Mi pomógł moze tobie tez pomoze

przez snaefridur 21 wrz 2006, 22:01
No cóż,było ;).
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg