Trick z prezerwatywą.

Hasiok.

Trick z prezerwatywą.

przez Behemoth 26 mar 2012, 14:21
Podczas ostatniej podróży służbowej wpadliśmy na ciekawy pomysł. Okazuje się, że przy 90 km/h prezerwatywa pompuje sie bez kłopotu :P

Trick z prezerwatywą.

przez pajak 26 mar 2012, 15:00
No i ? :))
Obrazek

Trick z prezerwatywą.

przez Behemoth 26 mar 2012, 15:04
pajak napisał(a):No i ? :))

No i tyle. A co liczyłeś na coś więcej ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Trick z prezerwatywą.

przez pajak 26 mar 2012, 15:08
na jakieś gołe pupy albo piersi ;D
Obrazek

Trick z prezerwatywą.

przez bretta 26 mar 2012, 15:09
haha, dobre ^^
Kiedy myślę i nic nie wymyślę, to sobie myślę, po co ja tyle myślałem, żeby nic nie wymyślić. Przecież mogłem nic nie myśleć i tyle samo bym wymyślił.

Trick z prezerwatywą.

przez slow motion 26 mar 2012, 15:24
Behemoth napisał(a):Podczas ostatniej podróży służbowej wpadliśmy na ciekawy pomysł. Okazuje się, że przy 90 km/h prezerwatywa pompuje sie bez kłopotu :P

:brawo: teraz pomyślcie jak to wykorzystać. Taki pomysł zmarnować się nie może. A któż to wie, może zmieni to nasz świat?

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Trick z prezerwatywą.

przez tahela 26 mar 2012, 15:32
ale ludziom odbija jak się z domu wyrwa na kilka dni hihi, ja jestem tam lubię takie głupie pomysły mnie się podobają, pamiętam jak kiedyś kumple nadmuchali rękawiczkę gumową i ją odbijali jak balona fajnie wyglądała z tymi pięcioma palcami nadmuchanymi, pamiętam też jak kiedyś kolega w pociągu zawołał kumpla do drugiego okna w pociągu i jak tamten zaglądnął to on puścił torebkę papierową i siła rozpędu wiatru tamten w drugim oknie dostał w papę tę torebką a my w tym pierwszym polewaliśmy ostro i takich głupawych pomysłów kilka, kiedyś nad morzem poszliśmy z baletów na plażę o 3 w nocy i mieliśmy się kąpać nago , ja z koleżanką się szybko rozebrałam a wszyscy inni stchórzyli, na szczęście było ciemno i szybko sie ubrałyśmy, koleżanka tez Asia, do tej pory jak to wspominamy to śmiać nam się chce, albo jak chodziliśmy po wiosce e od domu do domu i zbieraliśmy jajka na jajecznicę, nie raz i nie dwa tak było hihi na biwakach harcerskich, albo jak po ostrym wypiciu poszliśmy do domu do kogoś powiedzieliśmy ,ze idziemy na pielgrzymkę do Częstochowy i chcemy oglądnąć Bewery Hils i babka nas wpuściła ech , tak było kiedyś a natręctwa i ugólniony był cały czas :time:

-- 26 mar 2012, 14:39 --

slow motion,
Śmiem stwierdzić,ze tu nie chodzi o zmianę świata tylko o dobrą zabawę a to dwie różne rzeczy. :P
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Trick z prezerwatywą.

przez nieboszczyk 14 kwi 2012, 12:08
następnym razem kup "kreta".wsyp do butelki po piwie,dodaj do kreta skrawki aluminuim,zalej wodą,naciągnij kondona na szyjke butelki i napełnij kondona wodorem.po czym zawiąż koniec,przywiąż sznurek,do sznurka miniaturową kamerę i wypuść za okno.bedziesz miał zdjęcia z kosmosu.to był by trick.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Trick z prezerwatywą.

przez Agasaya 14 kwi 2012, 12:26
a pasy nie zapięte :nono:
:P
A69.2, F60.31, F41.2, F50.2, F43.1, F44.0, DDA+DDD, początki F40.290
http://agasayaaa.blog.interia.pl/

Wtłoczona w matnię szukam jej
Bezwiednie tak kołyszę się i zatracam
Ciało uwiera śpią demony złe
Ona to druga ja odbita w lustrze
Najlepsze Cycki Na Forum :)

Trick z prezerwatywą.

przez nieboszczyk 14 kwi 2012, 12:45
aha i nie zapomnij w tym kondonie wcześniej odbyć kilku stosunków/zwalić konia kilka razy.sperma fajnie spadnie ze stratosfery co urozmaici i uatrakcyjni efekt.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Trick z prezerwatywą.

przez slow motion 20 kwi 2012, 08:42
nieboszczyk, :lol:

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Trick z prezerwatywą.

przez nieboszczyk 21 kwi 2012, 14:18
slow motion co w tym śmiesznego?

-- 21 kwi 2012, 14:26 --

P.S. potrzebne by były do tego dwie minikamery.jedna do zdjęć lotniczych druga do obserwacji spadającej spermy.sperma w stratosferze albo by wyparowała albo by zamarzła,kondon by rozerwało niskie ciśnienie i twoja sperma była by wyświęcona bo znalazła by się powyżej najwyższych chmur pierzastych i na wysokości wybuchu meteorytu TC3.

Trick z prezerwatywą.

przez slow motion 22 kwi 2012, 16:44
nieboszczyk napisał(a):slow motion co w tym śmiesznego?

tak.

▪█─────█▪
Erithacus rubecula

Trick z prezerwatywą.

przez nieboszczyk 23 kwi 2012, 12:43
slow motion nie odpowiedziałeś na moje pytanie.pytam co w tym śmiesznego a nie czy to śmieszne

Sortuj wg