odział psychoterapi....

Hasiok.

odział psychoterapi....

przez patti1985 14 wrz 2006, 12:44
Witam wszystkich:) mam pytanie czy moze ktos idzie jakos teraz na odział psychoterapi??? lub ktos z was juz był?? jak cos o tym wiecie napiszcie :P dzieki z góry:) i pozdrowienia dla wszystkich :lol:

przez malgosiak 05 paź 2006, 19:44
Wittaj patti 1985, ja obecnie przebywam na oddziale dziennym psychoterapiii w Gorzowie wlkp bo z tamtąd pochodzę , jestem tam już czewarty tydzieN.Przychodzimy na 8,30 pon-pt do 13,30 -14,00.. Muszę Ci powiedzieć ,że jest to rewelacja, bynajmniej dla mnie też nie chiałam tam iść, będę tam może jeszcze jakieś 2-3 tygodni, bo najkrócej możęsz by\ć 6 tygodni do 12 w roku. Są rozmowy z psychologami,które zawsze wyprowadzają mnie z równowagi, bo psycholog tak ma ,że musi ciebie wyprowadzić z równowagi ,żeby sprawdzić twoje reakcje. Są zajęcia plastyczne, manualne, różne śmieszne rzeczy czyli robienie z niczego coś, gimnastyka 2 razy dziennie, co jest super muzykoterapie totalny odlot i wyciszenie, zbiorowe psychoterapie na forum tzw społeczność, jakiś tam posiłek ciasteczko itp, dzisizj na przykład zrobiliśmy sobie grila jest super. Ja się bardzo wyciszłam patrzę inaczej na świat i naczej rozmawiam z ludżmi. stanowisz tak jakby społeczność w grupie jest ok 20 osób z różnymi problemami . Nie idz na oddział zamknięty jeżeli twoje zdrowie na to pozwala bo tam jest dużo osób niekonataktowych i jest to oddział zamknięty i całodobowy,. Nie martw się jest na prawdę rewelacyjnie, odpocznij wycisz się i jak możesz nie bierz psychotropów bo ja już to dawno rzuciłam i myślę pozytywnie pozdrowienia :roll: :P :lol:
malgosiak

przez snaefridur 07 paź 2006, 15:10
Były już podobne topiki.Przeszukaj forum ;).
snaefridur

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 07 paź 2006, 15:38
Oczywiście, że tak. ;)
Zapraszam do opcji wyszukiwarki.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

Sortuj wg