REXETIN(Paroksetyna-ParoGen,Paxtin,Seroxat,Xetanor,Paromerck

Hasiok.

przez anna_s1 26 sty 2012, 10:48
Witam,

Czy komuś jest potrzebny rexetin? Mam 5 opakowań. Chętnie komuś za symboliczną cenę odsprzedałabym :)

Brałam go przez prawie 5 lat, w różnych "postaciach" - najpierw paxil, potem seroxat, potem rexetin. Kiedyś wyciągnął mnie z kompletnego dna i działał super, ale w końcu po latach zaczął gorzej działać, i lekarz musiał mnie dosyć szybko przestawić na inny lek. A już wcześniej wykupiłam zapas na kolejne 5 miesięcy. Jest mi szkoda wyrzucać :( Data ważności u 3 opakowań to 02.2015, a u 2 - początek 2016.
Pomóż kotom: http://www.miauczykotek.pl/
Kosmetyki nietestowane na zwierzętach: http://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=500654

przez Grzenio 06 mar 2012, 14:01
anna_s1,

Hej. Kończą mi się tabletki, a następną wizytę mam pod koniec marca, takżę chętnie odkupię od Ciebie ten lek, jeżeli oferta jest dalej aktualna.
Pozdrawiam Grzesiek.

przez Artemizja 06 mar 2012, 14:04
anna_s1, Grzenio, na forum nie handlujemy lekami!Dostajecie ostrzeżenie!Proszę się zapoznać z Regulaminem!Wasze posty wydzielam do kosza.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg