Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dlaczego media bronią wyrodną matkę z Sosnowca ??


Gość intel

Rekomendowane odpowiedzi

paradoksy, nie będziesz mi mówić co mam kończyć a co nie, sorry ale nie jesteś bogiem :roll::roll: mam prawo się wypowiedzieć, nawet jak to Ci się nie podoba. a że doszukujesz się krucjat to już twoja porkęcona logika, w którą nie zamierzam wnikać i na którą szkoda mi czasu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dominika92, szukasz dziury w całym, to jest temat o zbrodni matki z sosnowca a nie używaniu poprawnej polszczyzny

swoją drogą, zwroty osobowe piszemy z dużej litery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie daje Ci prawa do nazywania kogoś pojebem. Ja też tak mogę Cię nazwać bo masz problemy ze sobą. Ale rozumiem, że nie można niektórym zwrócić uwagii na nic. Mówiłam o o kulturze wypowiedzi i szacunku do innych osób. Widocznie za trudne dla niektórych osób.

Dziękuję, ale tak się składa, że wiem co z jakiej litery się pisze. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałaś wyżej że nie mam prawa mówić Ci kiedy i co skończyć. z bogiem to już pojechałaś po bandzie.

mam prawo się wypowiedziec tak jak Ty i MAM PRAWO nazywac kogos jak mi sie podoba, nie zabronisz mi. weź to na logike ;)

 

i skończ, prosiłam już 2 razy a Ty nadal swoje.

 

nie wnosisz nic do dyskusji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

paradoksy, chyba troszkę nadużywasz swojej władzy. Z jakiej racji mam kończyć? Bo TY tak powiedziałaś? No błagam. Mówię na temat, bo mówię o tym, żeby mieć szacunek do innych ludzi- w tym wypadku do matki!! Nie jesteśmy sądem, każdy ma prawo do swojej opinii, ale czy koniecznie trzeba ją wyrażać w taki sposób? Oceniać jest na prawdę prosto.

Zresztą jest to dział offtop, więc też bez przesady, że każde słowo musi się odnosić do tematu. Tak więc skończę, jak mi się będzie podobało, a nie jak Ty mi będziesz kazać.

Ty za to wiele wnosisz. To, że Twoim zdaniem nie wnoszę, nie znaczy, że nie mogę się wypowiedzieć. To nie jest akurat zabronione. Nie łamię regulaminu, nikogo nie obrażam (w przeciwieństwie do Ciebie ) zachowuję kulturę słowa (również w przeciwieństwie do Ciebie), tak więc nie wiem kto tu powinien kończyć.

Dyskuja nie jest tylko wtedy jak jest słodko i przyjemnie i wszyscy się ze sobą zgadzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyskusja jest jak się mówi na temat, a nie wpada i od parady ustawia kogoś bo Ci się coś nie podoba.

wątek wydzielam do kosza, a Ty sobie umieść posty w innym dziale, w innym temacie, bo nadal nie rozumiesz.

Jak masz zły dzien to wyłącz kompa a nie się wyżywaj na pierwszym lepszym użytkowniku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×