Życie jest jak dziwka, potrafi tylko wykorzystać

Hasiok.

przez mnvzyx 28 gru 2011, 04:55
kobiety to pasożyty płci meskiej, mysla tylko jak sie zabawić na koszt płci meskiej i oskarżyc o wykorzystanie, by mieć powód do zaliczenia nastepnego

nie mam sensu zyc jako mezczyzna, wszystko jest dla tych kurew, zabawiają sie, jeszcze kase do tego dostają

wszystko jest w tym życiu dla k****, taka k***a sobie mieszka w fajnym miejscu w warszawie, w budynku ktory pobudowaly rece meskie, do tego dostaje kase na mieszkanie i przeżywa swe ciche doznania

żeby było lepiej zarzucą ze mezczyzni je wykorzystują

dla mezczyzn nie ma nic za darmo, dla kobiet jest full rozkoszy

a ja jako mezczyzna moge zero

jestem jako myslący o jednym i sie nawet niemoge wyżyć

Obrazek

Zabawiają sie wykorzystują feminizują grają pokrzywdzone
wkładaja palce cycki wywalają na wierzch pochylają sie tak jakby dupe dawały
szczują sexualnie i dołują psychicznie by płec meską nakrecac by sie miały czym karmić bo potrafią zyc tylko dla swoiej podniety, o milosci to im sie przypomni jak beda mialy 40lat

zabawiają sie od najmłodszych lat pod przykrywką melanżu

z wybranymi - jeleniami ktorzy dobrze dla nich prosperują, zabawiają sie na skypach i spotkaniach bezposrednich, reszcie mowią spadaj, ja sie szanuje

wcieliły sie w role pustakow aby wszystko po nich spływało

Trudno nazwać to coś dzisiejsze 'kobietami', rasowa suka, puszczalska, nieczysta - to wdzianko każdej a po chwili sucza defensywa: 'Od razu mówię... Pozory mylą. Jestem dziewczyną ułożoną i spokojną, w teraźniejszym czasie najbardziej przywiązuje wagę do nauki i rodziny reszta mnie nie obchodzi.'

Charakterystyka standardowej kobiety

To tak jak jednej nocy potrafi sie zadać z wieloma a drugiej usłyszysz: 'spadaj, nie jestem łatwa'.

Czekają jak każda na gotowe, niech zdobedzie i przeleci a potem jak sie znudzi to powiedzą ze chodziło mu o jedno, a one jak zwykle wyjdą na szukające miłości, tylko że ta miłość to za pieniądze, a pozniej za dom i rodzine
pasożyty lecące na wymagikowanych romantyczno kreatywnych cwaniaczków, pozbawiły zycie normalności i kilku podstawowych uczuć

swinie, na melanżach za kase płci meskiej uprawiałas swe skryte doznania to czym płec meską obarczasz myslenie o jednym i wykorzystywan

to wszystko to zagrywka płci kobiecej, cały spaprany świat

NARA

Obrazek
Obrazek
Obrazek

przez Laima 28 gru 2011, 05:06
mnvzyx, pewnie Cię wyrzucą,więc pospiesz się i napisz,proszę, co Cie boli,oprócz kobiet ;)
Laima

przez tahela 28 gru 2011, 05:29
no własnie boli Cię coś jeszcze? ty to się nigdy nie znudzisz, w sumie to tylko śmiać bo co innego pozostaje ;)

-- 28 gru 2011, 04:31 --

ja się zastanawiam skad tyle nienawiści do kobiet, mama Cię seksualnie wykorzystywała czy co?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Laima 28 gru 2011, 05:50
tahela, nie którzy nie wiedzą jak zacząć,baa..nie potrafią inaczej niż w ten sposób. :( Potem w trakcie rozmowy wychodzi ile w takiej osobie jest problemów i cierpienia,wołania o pomoc. :(

-- 28 gru 2011, 05:54 --

głupia mądrala ze mnie :oops: ucieeeekam.. :oops:
Laima

przez paradoksy 28 gru 2011, 11:50
Won ciulu
paradoksy

przez Lord Kapucyn 28 gru 2011, 11:54
To się nawet tak ładnie nazywa: mizoginizm. I ma swój odpowiednik w stosunku do płci męskiej: mizoandria.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Sortuj wg