Rewolucja forumowa

Hasiok.

Czego brakuje na forum ?

Subforum ... (proszę w tym temacie napisać jakiego)
2
10%

Dodatkowych elementów graficznych (bądź zmiana stylu forum)
2
10%

Dodatkowych możliwości (w temacie proszę napisać jakich)
0
Brak głosów

Specjalisty (Psycholog lub Psychiatra) który odpowiadał by na Wasze pytania
17
81%

Inne (proszę napisać czego)
0
Brak głosów

Liczba głosów : 21

Rewolucja forumowa

przez shadow_no 02 wrz 2006, 16:21
Witam,
postanowiłem wprowadzić pare zmian na forum.
Jak pewnie stali bywalcy zauważyli, została poprawiona nawigacja. Subfora zostały podzielone wg. innych zasad, wg. mnie lepszych - czy tak jest, dowiemy się w najbliższym czasie. Czekam na komentarze i głosy w sondzie.
Dodałem również subforum psychologia, którego osobiście brakowało mi na Naszym forum. Liczę, że subforum zostanie przez Was zaakceptowane.
Dodatkowo szykuję jeszcze pare zmian, pare nowości. Ale zanim je wprowadzę, muszę wiedzieć, jak reagujecie na tego typu zmiany, oraz chciałbym poznać Wasze opinie, czego Wam tutaj brakuje. Bo przecież to forum jest dla nas wszystkich.

Lista zmian:
-Reorganizacja nawigacji
-Wyodrębnienie sub-subforum 'Kroki do wolności', i pozostawienie jako samodzielne subforum
-Dodane subforum Psychologia

Zapraszam do odpowiedzi w temacie.
Zapraszam do sklepu z odzieżą damską i torebkami.
Założyciel / Administrator

przez drań 02 wrz 2006, 18:08
Ja może dodam coś od siebie.
Nierozumiem zupełnie pomysłu z dodaniem funkcji ostrzeżenia.
Przeca upomnienie można wysłać wiadomością prywatną, bez żadnego pokazywania, że ty jesteś gorszy.
I nawet jeśli one już są, powinny być widoczne tylko dla moderujących to forum. Moim zdaniem taka osoba ktora ma jakieś ostrzeżenia, może być odbierana jakoś "inaczej"
I chociażby jakaś uwaga pod danym postem który złamał regulamin w czym zawinił dany użytkownik.
To jeno tyle z mojej strony i niewiem czy ktoś zrozumiał mój sobotni bełkot ;)
Ostatnio edytowano 02 wrz 2006, 19:01 przez drań, łącznie edytowano 1 raz
ExModerator

przez KrzysztofT 02 wrz 2006, 19:06
Nie wiem, czy nie zejdę z tematu, ale jakoś "dziwnie" działa na mnie (lękowo) to "oko" z lewej, górnej strony. Może można go czymś "zmienić"?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez shadow_no 02 wrz 2006, 22:38
drań napisał(a):Nierozumiem zupełnie pomysłu z dodaniem funkcji ostrzeżenia.

Ułatwia to prace. Z resztą pisałem o tym w subforum adminmodforum.
Co do ukrycia tych danych pomyśle nad tym.

ja mam jedno ostrzeżenie. nie poinformowano mnie za co. czuję się gorsza.

Z pewnością musiałaś mieć coś na sumieniu.

Pozdrawiam.

[ Dodano: 02 Wrz 2006 10:40 pm ]
Aha, co do 'oka' Forum,
to jest to część strony, która jest z nami od początku. Umieszczana jest na materiałach reklamowych itd. Raczej niemożliwe jest jej zmienienie.

Zapewniam, że jest ono bezpieczne. :)

przez shadow_no 03 wrz 2006, 12:36
Ostrzeżenia - wyłączone.

przez atrucha 03 wrz 2006, 12:57
Przydałby się specjalista na naszym forum.. Mam jednak mieszane odczucia. Ilu lekarzy,tyle opinii.. Jedna osoba nie może byc wyrocznią.

Natomiast chętnie poczytałabym opinie lekarzy o tym forum,o osobach tworzących forum (administratorach,moderatorach,użytkownikach). Jakieś fachowe i obiektywne spostrzezenia. Sama chętnie poddam się takiej krytyce.
Bądźcie dzielni! Pa :)
Przyjaciel forum

przez Wypalony 03 wrz 2006, 14:21
Popieram, taki psycholog "pierwszego kontaktu" moglby zwlaszcza pomoc tym ktorzy wahaja sie przed wizyta u specjalisty na zywo.
"Moja pieśń życia jeszcze dla mnie nie zamilkła
Niejedna przestrzeń jeszcze mój usłyszy głos"
Jacek Kaczmarski "Obława III"

przez emiflo 03 wrz 2006, 16:21
a może by tak założyć subforum "metody leczenia" , tzn . psychoterapia , bioenergoterapia, hipnoza, bsm, brt itd itd . Każdy by się wpisywał tam , gdzie próbował danej metody . Można się wymienać doświadczeniami i zobaczyć skuteczność.
---Na najważniejszych skrzyżowaniach życiowych nie stoją żadne drogowskazy -----Charles Chaplin
---Sekretem szczęśliwego życia jest wyrozumiałe akceptowanie zmian ----- James Stewart

przez Niedzisiejszy 04 wrz 2006, 02:17
Sugeruję darmowe konta pocztowe, proponuję domeny: @nieudacznik.pl, @odmieniec.pl, @znerwicowany.pl itp. ;)
Byłyby świetne dla potencjalnych pracodawców (na CV) :mrgreen:

Jak mnie co mądrego przyjdzie na myśl to dam znać...
wrak bez nadziei, 26-letni starzec...

przez agapla 04 wrz 2006, 17:22
Ja nie jestem za specjalistą na forum ,jeżeli ktoś ma potrzebę pójścia do terapeuty to pójdzie w realu ,to forum jest specyficzne i niech tak bedzie w przeciwnym razie zamieni sie w sto pytań do specjalisty a przecież jeden człowiek nie moze tak jak ktoś wcześniej napisał być wyrocznią.Wiekszość i tak ma swoich lekarzy i psychoterapeutow pozdro

przez Harper 04 wrz 2006, 22:58
Jestem za. Z tym pójściem do terapeuty w realu to wcale nie taka prosta sprawa, zwłaszcza, jak ktoś mieszka w Pcimiu Dolnym na Podkarpaciu. A jak się już trafi na terapeutę w realu, to też nie zaszkodziłoby się "skonsultować" na necie, bo ci niektórzy terapeuci to pożal się Boże....
"moja" terapeutka po pierwszej rozmowie ze mną wiedziała, że mam nerwicę lękową. Chodziłam do niej jakieś dwa lata temu, może trzy... Rok temu poszłam do innego. Na którymś kolejnym spotkaniu powiedział: wie pani co? Pani bardzo zyskuje przy bliższym poznaniu (zdążyłam mu już opowiedzieć o wszystkich swoich problemach), bo jak pani pierwszy raz przyszła i opowiedziała o objawach, to sobie pomyślałem: o co chodzi, co to za idiotka? ale przyznaję, że jak się ma takie problemy, to człowiek może wpaść w nerwicę. Rozwalił mnie tym tekstem, postanowiłam nie marnować na niego więcej pieniędzy. Więc jestem za specem na forum, tylko niech to będzie ktoś kompetentny.

Sortuj wg