OT Warszawa

Hasiok.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 19 paź 2011, 14:25
dominika92, wlasnie tez to mialam na uwadze ze sie kloci z siedzeniem na takim forum ale odpuscilam, niemniej czasami faktycznie jest mniej weselej ale to jak zycie, nie siedzimy na pewno i nie placzemy, ale tez przesadnie sie nie chichramy - po prostu to sa takie spotkania w sumie niczym sie nie rozniace od ludzi "zdrowych" bo kazdy w zyciu ma swoje gorsze i lepsze chwile. Ale z Darkiem to niezle sie szczerzylismy :mrgreen:
Ostatnio edytowano 19 paź 2011, 14:26 przez agusiaww, łącznie edytowano 1 raz
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dogomaniaczka 19 paź 2011, 14:26
jak nazwa wskazuje jest to forum dla ludzi z nerwicą , depresją, i wieloma innymi zaburzeniami, są tu ludzie którzy wiele wycierpieli w życiu, więc nie dziwne że są tu takie osoby- czego innego się spodziewać? jeśli to na Ciebie źle działa to nie wchodź, w końcu na siłę nikt Cię tu nie trzyma, a taka specyfika tego forum, że ludzie cierpią...

[Warszawa] Nasza Stolica

przez Sabaidee 19 paź 2011, 14:26
kicikici napisał(a):raczej bym sie wstydzila byc z taka grupa ludzi..

Bardzo nam miło.
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dogomaniaczka 19 paź 2011, 14:26
agusiaww, no więc właśnie :)

[Warszawa] Nasza Stolica

przez kicikici 19 paź 2011, 14:28
Dokladnie:) a czy ja powiedzialam ze na mnie to zle dziala tu na forum? przestalam czytac juz polowe :) MY nie mowimy tu o forum a o spotkaniach na zywo:) jak zwykle pomylilo ci sie cos:)

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 19 paź 2011, 14:29
kicikici, wstydziła? :shock: :roll: :lol: Padłam na biurko i kwicze, kicikici, gratuluje osadu po jednej opinii, ja po tym co czytam to Ciebie bym nie chciala poznac z takimi pogladami osoba ktora innych ma gdzies, i nie zwraca uwagi chociazby na to ze tak piszac moze sprawic komus przykrosc :) oraz ocenia innych po tym, ze nie sama sprawdzila, ale opiera sie na cudzej opinii, tylko pogratulowac podejscia do zycia :time:

-- 19 paź 2011, 13:31 --

Sabaidee, dominika92, szkoda gadac.....nie trzeba sie denerwowac -niech zyje ze swoja rodzina i jej jest ok a my bedziemy sie nadal ze soba spotykac i tez nam bedzie ok :mrgreen:

[Warszawa] Nasza Stolica

przez ALEKS*OLO 19 paź 2011, 14:32
kicikici, tzn ze ludzie z depresją i z.o. zamiast się ciąć i mieć myśli samobójcze (co jest związane z chorobą, jest symptomem), mają rysować serduszka , śmiać sie i chichrać bez pamięci bo to bardziej motywujące ? Chyba Ci sie fora pomyliły ...
a tekst o wstydzie własnie pokazuje jakie masz podejście i szacunek do ludzi chorych.. wnioskując Ty jesteś zdrowa, więc co tu robisz ?
Po co przebywac na forum dla ludzi miedzy innymi z depresją skoro nie chce sie otaczać luźmi z depresją ?
"Kobiety i koty zawsze będą robić to, co chcą, a mężczyźni i psy powinni się zrelaksować i powoli oswajać z tą myślą."

"Panować nad sobą to największa władza" - Seneka
ExModerator

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dogomaniaczka 19 paź 2011, 14:32
agusiaww, niby szkoda, ale trzeba uważać na słowa na tym forum, bo rzeczywiście może to komuś sprawić przykrość, trzeba MYŚLEĆ zanim się coś napisze...szkoda że nie wszyscy są tego świadomi :(

[Warszawa] Nasza Stolica

przez kicikici 19 paź 2011, 14:33
Agusia z opowiadan o ktorych ja slyszalam to tak dokladnie wstydzilabym sie...wiec nie rozumiem czemu ty mialabys sie smiac skoro o nich nie slyszalas:))))to nie byla opinia tylko ktos mi opowiedzial co kto gdzie jak i poco:)i tez bral w tym udzial. A co maja poglady do tego? kazdy ma prawo miec jakie chce :) wszystkich niemam gdzies:) Ja mam pozytywne podejscie do zycia:) a nie ohhh jak wszystko jest zle i nie dobzeee ehh jaki ten swiat zlyyy oh ahhhhh ehhh ...polacy...

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 19 paź 2011, 14:36
kicikici, a co Ci ten ktos opowiadal, ze robimy orgietki czy cos innego? Uswiadom mnie bo ja nie wiem czy musze sie wstydzic czy jeszcze moge nie.... :mrgreen: A poza tym czytaj dokladniej i ze zrozumieniem, ech Polacy ale tego ucza w Pl w 1 klasie szkoly pods, a wiadomo ze pl edukacja jest na wyzszym poziomie niz w Ameryce :-| dlatego Ci wyzej wytlumaczylam jak to u nas w Pl mowia jak krowie na miedzy, czekam na konrety co do tego wstydu :mrgreen: Poza tym ja tez jestem poztywna, sobie przejrzyj moje posty :mrgreen: po trzecie czwarte i piate dziwne ze tu siedzisz i sluchasz tych niby naszych narzekan jak Ci z tym tak ciezko :mrgreen:

[Warszawa] Nasza Stolica

przez lolaa 19 paź 2011, 14:38
Haha a ja znam kicikici z innego forum.Ona jest bardzo nie mila I bardzo wulgarna osoba;( wyzywa, obraza ludzi.Nie dajcie sie jej prowokowac!wstydz sie Dominiko swojego zachowania!

-- 19 paź 2011, 14:39 --

Przepraszam
co masz do Polakow? To sa bardzo pracowici ludzie!

[Warszawa] Nasza Stolica

przez kicikici 19 paź 2011, 14:46
agusiaww napisał(a):kicikici, a co Ci ten ktos opowiadal, ze robimy orgietki czy cos innego? Uswiadom mnie bo ja nie wiem czy musze sie wstydzic czy jeszcze moge nie.... :mrgreen: A poza tym czytaj dokladniej i ze zrozumieniem, ech Polacy ale tego ucza w Pl w 1 klasie szkoly pods, a wiadomo ze pl edukacja jest na wyzszym poziomie niz w Ameryce :-| dlatego Ci wyzej wytlumaczylam jak to u nas w Pl mowia jak krowie na miedzy, czekam na konrety co do tego wstydu :mrgreen: Poza tym ja tez jestem poztywna, sobie przejrzyj moje posty :mrgreen: po trzecie czwarte i piate dziwne ze tu siedzisz i sluchasz tych niby naszych narzekan jak Ci z tym tak ciezko :mrgreen:

ja ciebie nie musze uswiadamiac:) to nie jest twoj biznes kobieto:)
O widze ze lubisz obrazac, no tak wiem ze musisz sie dowartosciowac:) widac to az w usa:)
Ja nie napisalam nigdzie ze mi ciezko:) powiedzialam ze nie mam zamiaru sie z nikim ztad widziec:) co do poziomu nauczania radze najpierw przyjechac a nie opierac sie nad opini :) bo sama mowilas jak mozna sie opierac na opini:) studiowalas w usa? zapewne nie:)

nie mam zamiaru dyskutowac z osoba ktora obraza bo czuje sie gorsza:) zegnam.

-- 19 paź 2011, 04:47 --

lolaa napisał(a):Haha a ja znam kicikici z innego forum.Ona jest bardzo nie mila I bardzo wulgarna osoba;( wyzywa, obraza ludzi.Nie dajcie sie jej prowokowac!wstydz sie Dominiko swojego zachowania!

-- 19 paź 2011, 14:39 --

Przepraszam
co masz do Polakow? To sa bardzo pracowici ludzie!

wstydze to ja sie takich prostakow jak ty:)

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

[Warszawa] Nasza Stolica

przez agusiaww 19 paź 2011, 14:49
kicikici, a bylam na wymianie :mrgreen: i wiem jaki jest poziom, poza tym pracuje w sluzbie zdrowia i w edukacji, czesto mam kontakty z osobami z systemu edukacyjnego z roznych Panstw, takze mam mocne podstawy by stwierdzic co wyzej, ale faktycznie nie rozmawiaj bo nie masz argumentow, zadnych konkretow a po prostu robisz szum z niczego :) zycze wiecej optymizmu i mniej nerwow. pozdr :smile:

[Warszawa] Nasza Stolica

przez dogomaniaczka 19 paź 2011, 14:50
i kto tu kogo obraża.

Sortuj wg