[OT] Wasze pytania |depresja|, czyli '' CO ZROBIć?''

Hasiok.

Wasze pytania |depresja|, czyli '' CO ZROBIć?''

przez kicikici 12 paź 2011, 17:20
dominika92 napisał(a):
kicikici napisał(a):Dla mnie urzad pracy to tez wstyd..i ponizenie...kiedys poszlam by myslalam ze tam bedzie czekala namnie praca w TV. Sama musze walczyc by w moim kierunku cos znalesc jest ciezko..trzeba miec znajomosci. Poszlam do takiego urzedu i nie moglam uwierzyc jakie dno tam przychodzi...patologia...na wymioty mnie zbieralo. JA naszczescie mam ubezpieczenie i na kase nie narzekam wiec nie musze brac byle czego. Tez mam ambicje duze...do sklepu spozywczego w zyciu bym nie poszla , a na barmanke...omg...dla mnie to totalne ponizenie.

szacunku trochę do innych ludzi, pisząc tak sama pokazujesz że to ty jestes dnem :| :hide:

czy ja otobie pisalam? ze sie poczulas?
ja piszac ze nie chce pzrebywac w warunkach takich jestem dnem?
dziecko radze ci sie odstosunkowac odemnie:) juz ci to wczesniej pisalam ale ty jak widac uwielbiasz sytuacjie gdzie mozesz mnie obrazic.
Radze tobie dobze....

-- 12 paź 2011, 07:22 --

carlosbueno napisał(a):Żadna praca nie hańbi. Choć z drugiej strony ja jako magister pracowałem w swoim życiu tylko fizycznie i to w pracach nie wymagających prawie żadnych kwalifikacji i umiejętności. Na dłuższą metę praca która nie daje żadnej satysfakcji, jest się w niej pomiatanym i traktowanym jako człowiek drugiej kategorii powoduję zanik ambicji, niechęć do wszystkiego ale w sumie i tak to lepsze niż bezrobocie.

jak dla kogo:) jak ktos nie ma kasy to lepsze isc byle gdzie i byc pomiatanym. Ja nie musze sie znizac do poziomu ziemi bo finansowo zle nie stoje. Pozatym przeszlam swoje i nie mam zamiaru byc pomiatana.

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez dogomaniaczka 12 paź 2011, 17:23
nie obchodzą mnie twoje "rady" to nie twoje forum żebyś mi dyktowała do kogo i gdzie mogę się odnosić. wpierw naucz się pisać po polsku, a potem obrażaj innych, ludzi którzy szukają jakiejkolwiek pracy.
bye

przez DonColetti 12 paź 2011, 17:25
mój ojciec robi fizycznie, ale go szanuję - jest robotnikiem gospodarczym, wielkie mi co, ale ma plusa u mnie za to, że chodzi do jakiejkolwiek pracy no i mnie utrzymuje, w każdym razie nie wstydzę się go i tyle :D
Diagnoza: schizofrenia paranoidalna. F20.0

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kicikici 12 paź 2011, 17:27
Ty sie naucz dziewczynko najpierw szacunku dopiero pouczaj innych:) Nie moje forum ale zasady sa by nie obrazac:) aty widac juz musisz byc w zaawansowanej chorobie bo nie dajesz rady nawet rozmawiac:) tylko obrazasz...wspolczuje ci.

po polsku nie musze sie nauczyc pisac..wystarczajaco umiem by zrozumiec twoj poziom. Pozatym mieszkam od dziecka w stanach.

ja nie obrazam ludzi bezrobotnych tylko wydalam opinie swoja, a ty wlasnie w tej chwili obrazasz ale uwierz mi ze bedziesz zalowac swoich slowek:)

-- 12 paź 2011, 07:29 --

DonColetti napisał(a):mój ojciec robi fizycznie, ale go szanuję - jest robotnikiem gospodarczym, wielkie mi co, ale ma plusa u mnie za to, że chodzi do jakiejkolwiek pracy no i mnie utrzymuje, w każdym razie nie wstydzę się go i tyle :D

oddalacie sie zabardzo w temacie

ja nie mowie ze nie szanuje mi bliskich osob lub innych:) ja napisalam ze jaaaaaa bym sie nie poddala pracy byle jakiej i to moja sprawa i decyzja i nikt ni ema prawa podwarzac tego. Ja nikomu nie mowie gdzie ma pracowac i jakie ma miec zdanie:) dziekuje

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez carlosbueno 12 paź 2011, 17:37
jak dla kogo:) jak ktos nie ma kasy to lepsze isc byle gdzie i byc pomiatanym. Ja nie musze sie znizac do poziomu ziemi bo finansowo zle nie stoje. Pozatym przeszlam swoje i nie mam zamiaru byc pomiatana.

Nikt ci nie karzę pracować poniżej kwalifikacji. Ja wiele lat pracowałem za granicą i brałem co popadnie ale raczej żadnego wyboru nie miałem z moim słabym językiem i nikłymi umiejętnościami.
Największy Forumowy Maruda

przez paradoksy 12 paź 2011, 17:40
temat jest o depresji a nie o bezrobociu w Polsce i na świecie.
koniec off-topu, to raz.

dwa, jeszcze jedna osobista wycieczka ze strony którejkolwiek z wyżej piszących dziewczyn i po równo będę nagradzać, za każdą głupią odzywkę.
paradoksy

przez kicikici 12 paź 2011, 17:42
no nikt mi nie karze zgodze sie z toba, ale tez nie dam sobie wmowic ze kogos obrazam. Nikogo indywidualnie nie wytykam i nie nazywam..powiedzialam co mysle i tyle. pozdrawiam

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez paradoksy 12 paź 2011, 17:45
no jak piszesz że do bezrobocia chodzi sama patologia i dno to nikogo nie obrażasz? oh, man...
paradoksy

przez DonColetti 12 paź 2011, 17:46
no z tą patologią to rzeczywiście może trochę za ostro pojechałaś kicikici hehe :D

przez kicikici 12 paź 2011, 17:49
Paradoksy moze naucz sie czytac a mi wmawiasz co ja napisalam dobze?

"Poszlam do takiego urzedu i nie moglam uwierzyc jakie dno tam przychodzi...patologia.."

czy to wyglada ze ja napisalam ze sama patologia chodzi do takich miejsc?????
Popierwsze mowie o miejscu w USA! raczej nie mialabys poruwnania z polskim urzedem pracy tak? podrugie napisalam moje doswiadczenie! bylam , widzialam. Nie napisalam nigdzie ze na calym swiecie tak jest. JEsli ja okreslam miejsce w ktorym ja bylam to nie mow mi ze mowie inaczej.
Szukacie dramatu zreszta jak zwykle.

-- 12 paź 2011, 07:52 --

DonColetti napisał(a):no z tą patologią to rzeczywiście może trochę za ostro pojechałaś kicikici hehe :D

Ja mam prawo nazywac to co widzialam prawda? to jest moja opowiesc gdzie mowie ze ja bylam w pewnym miejscu i byla patologia i dno. A ten kto sie obraza to albo nie potrafi czytac, rozumiec albo sie poczuwa. To nie jest moj problem ze ktos odbiera rzeczy nie tak jak sa pzrekazywane. PAranoja....

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez DonColetti 12 paź 2011, 18:00
Ja się nie obrażam, ale według mnie narkoman to też człowiek, tyle że z poważnymi problemami, tak samo jak alkoholik, ale czy to powód, żeby taką osobę skreślać? Myślę, że nie, w końcu każdy z nas ma jakieś problemy, a człowiek to człowiek ... :D

przez carlosbueno 12 paź 2011, 18:03
Na zachodzie to połowa bezrobotnych to patologia żyje z socjalu bo tak im wygodnie dostają mieszkania za darmo, bony na żywność a resztę przepijają albo przecpają. Także stosunek do tych osób za granicą jest inny niż w Polsce bo u nas nie ma takiego socjalu. Ja to mieszkając w W. Brytanii też nie nienawidziłem tych nierobów żyjących na koszt innych.
Największy Forumowy Maruda

przez kicikici 12 paź 2011, 18:04
a czy ja kogos skreslam? ja nie chce byc w takim otoczeniu bo sie zle czuje z takimi ludzmi i napewno takie miejsce nie podbudowuje czlowieka araczej zniecheca. Ja mam prawo sie bac, brzydzic, takic ludzi nie znaczy ze nie pokaze im szacunku. Ja trzymam sie z daleko poprostu od niektorych....

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez DonColetti 12 paź 2011, 18:14
ale się offtop zrobił, no dobra, ale ciągniemy to dalej ...
carlosbueno, a w Niemczech też tak dużo ludzi żyje z socjalnego? Ponoć słyszałem, że na bezrobotnym w tym kraju mają takie stawki, że w ogóle nie trzeba pracować. To znaczy, że oni żyją na koszt innych? A skąd się bierze pula tak w ogóle na bezrobotnych? Skąd się biorą na nich pieniądze?
kicikici, mój wujek chleje na umór, jest już na pewno alhoholikiem, ale nie twierdzę, że jest jakąś patologią. Można z nim normalnie pogadać, jest spoko. I go nie skreślam. Oczywiście nie twierdzę, że każdy alhoholik czy narkoman jest dobrym, szlachetnym człowiekiem, bo zdarza się, że są agresywni, biją rodzinę, mają zły wpływ na otoczenie, bo wciągają innych w nałogi, ale nie wszyscy. I to trzeba rozróżniać, że jeden może być spoko, a drugi nie. Nie można wszystkich wrzucać do jednego worka, nie można uogólniać, bo może to być dla wielu osób krzywdzące.

Sortuj wg