[OT] Co Wam dziś sprawiło radość?

Hasiok.

[OT] Co Wam dziś sprawiło radość?

przez smutnaona 13 paź 2011, 13:35
moze co mi nie sprawilo:bardzo wulgarny i chamski @ od pewnej osoby...
a co mi sprawilo radosc:Ze wytlumaczylam sobie jej zachowanie choroba...ze przemawia przez nia choroba;(

Co Wam dziś sprawiło radość?

przez kicikici 13 paź 2011, 13:55
Moze oni nie wiedza okim piszesz ale ja wiem, i radze ci zaprzestac robienia aluzji na moj temat. POpierwsze to ty mnie obrazalas i mojego meza, mam logi z czata:) i prywatne wiadomosci na potwierdzenie:) ja ci oddalam to co tak dumnie mi zaoferowalas swoja zawiscia. Radze ci omnie tu nie pisac, piszesz mi wiadomosci prywatne, odwracasz kota ogonem, robisz z siebie biedna poszkodowana nie winna ofiare to dopiero jest chore. Najpierw obrazasz a pozniej sie dziwisz ze ktos sobie na to nie pozwoli. Daj mi kobieto spokoj obsesje masz juz.

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez smutnaona 13 paź 2011, 14:01
drodzy panstwo kici to jest osoba ktora zostala wyrzucona z dwoch juz forow o psychologi za swoj nienawistny jezyk!Obrazila wiele osob w tym mnie i pewna pania psycholog na ostatnim forum na ktorym dostala bana! :twisted:i przestan klamac nikogo nie obrazilam:napisalam tylko swoje zdziwnienie na temat pracy na budowie(dla mnie jest to ciezka harowka w pocie czola podziwiam takich ludzi zwlaszcza jezeli to robia majac wyksztalcenie wyzsze) zreszta niewazne dlasza rozmowa nie ma z toba najmniejszego sensu.Prosze zaprzestac do mnie pisania @!nie chce sie wyklocac chce zaprzestac tego w zgodzie!

peace!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez kicikici 13 paź 2011, 14:13
jak juz cos piszesz pisz prawde. wspolczuje ci naprawde

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

przez smutnaona 13 paź 2011, 14:14