sertralina

Hasiok.

sertralina

przez lady17 07 paź 2011, 20:02
witam:)
mam pytanie:

od 2 tygodni biorę zotral (sertralinę), na początku 25 mg od dwóch dni 50.W pierwszych dniach stosowania czułam się bardzo dziwnie(otumanienie,senność,zmeczenie,zaburzenia widzenia) póżniej te objawy ustąpiły i zaczęlam czuć sie lepiej stany lękowe i ataki paniki nie były juz tak silne i mogłam w miare normalnie funkcjonować.Niestety w ostatnich dniach czulam się duzo gorzej- stany lękowe ataki i negatywne myśli powróciły.Powoli zaczynam tracić siłę do życia i wiare ze moze być lepiej,Wczoraj rozmawialam z psychiatrą i zwiększyła mi dawkę do 50 mg jednak nie czuję żadnej poprawy.Czy to normalne że po 2 tygodniach stosowania lek przestał na mnie działać,czy moze powinnam poprosić o zmianę leku albo zwiększenie dawki
proszę o odpowiedż
Ostatnio edytowano 03 wrz 2013, 10:54 przez abcZdrowie, łącznie edytowano 2 razy
Powód: na forum prosi się o nie dublowanie postów o tej samej problematyce; zgodnie z Regulaminem Forum
Zamknęłam się sama ze swoim bólem nie wiedząc, że zamykając innym dostęp do swojego serca, odcinam sobie drogę ucieczki...