Opinie o moderatorach zamykających wątki.

Hasiok.

przez wuj dobra rada 03 paź 2011, 22:34
Proszę o wpisy na temat moderatorów ich braku obiektywizmu oraz usiłowaniu marketingu i namawiania do psychoterapi a zwłaszcza powodach zamykania wątków gdy ktoś ma odmienne zdanie od jaśnie oświeconych moderatorów.
wuj dobra rada

przez *Wiola* 03 paź 2011, 22:42
wuj dobra rada, A Tobie czasem koncerny farmaceutyczne nie płacą, za zniechęcanie ? ;)
Moderator

przez wuj dobra rada 03 paź 2011, 22:46
Nie płacą . Jedyną satysfakcje mam gdy odwiodę kogos od terapi. Zadziwiająco dużo czasu poświęcacie na moderowanie i to niby za friko?
wuj dobra rada

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez *Wiola* 03 paź 2011, 22:50
wuj dobra rada, No co Ty, a kto mówił ,że za darmo, psycholodzy nam odpalają 10% od każdego nawróconego na terapię :mrgreen:
Moderator

przez wuj dobra rada 03 paź 2011, 22:53
To akurat bardzo prawdopodobne .
wuj dobra rada

przez *Monika* 03 paź 2011, 22:54
wuj dobra rada, Drogi użytkowniku!
Już jeden taki wątek był.
Do czego Tobie będzie potrzebna owa opinia?
Przecież Ty od razu sugerujesz brak obiektywizmu z naszej strony, marketing i usilne namawianie na psychoterapię.
To jak mają wypowiadać się użytkownicy skoro sugerujesz?

Proszę....ja chętnie poddam się opinii. Niech użytkownicy napiszą jak ich usilnie namawiam, popycham do złego.
Obrazek
Główny Moderator

przez Laima 03 paź 2011, 22:56
wuj dobra rada, nie oczekujesz opinia tylko poparcia swojego punktu widzenia o pracy moderatorów.Nie chcesz również przyjąć do wiadomości,że nikogo nie odwiodłeś od terapii.Nie postawiłeś na swoim.Uważasz,że obiektywizm jest tylko wtedy gdy ktoś uważa tak jak Ty.Przepraszam za ocenianie Ciebie,ale trudno się oprzeć.
Laima

przez wuj dobra rada 03 paź 2011, 22:58
Nie rób idiotów z użytkowników , to że ja wyrażam własne zdanie nie oznacza że użytkownicy własnego zdania nie mają . Więc proszę o opinie nt MONIKI 1974 W SZCZEGÓLNOŚCI CZY PROPONUJE PSYCHOTERAPIE CZY INNE METODY LECZENIA .

-- 03 paź 2011, 23:02 --

Był taki wątek ? I co z nim się stało ? Laima ja nie miałem zamiaru odwodzić od terapi osób już tj straconych , czyli tych co mają juz wdrukowane poprzez terapeutów że terapia działa chodzi mi o tych co jeszcze są do uratowania.
wuj dobra rada

przez *Wiola* 03 paź 2011, 23:04
wuj dobra rada, Proszę bardzo ,moja opinia: Monika1974, proponuje w szczególności psychoterapię, dlatego ,że sama w niej uczestniczy i widzi wyraźną popraw. Poza tym sporo na ten temat wie, interesuje się , czyta i zbiera opinię innych użytkowników. Więc nie widzę w tym niczego niestosownego ani złego, bo nawet jeśli to komuś nie pomoże , to na pewno nie zaszkodzi tak jak leki.
Moderator

przez wuj dobra rada 03 paź 2011, 23:06
No mi akurat zaszkodziła i to bardzo. Widziałem i rozmawiałm z ludzmi którym też zaszkodziła.
wuj dobra rada

przez Artemizja 03 paź 2011, 23:08
Z tego co widzialam w każdej z dyskusji,w ktorych brał udział wuj dobra rada potrzebny był moderarot,by rozgonić towarzstwo,które zamiast wymieniać poglądy i doświadczenia,zajmowało się słownymi przepychankami.Przepychanki doszły w końcu do tego stopnia,że temat został zamknięty.Zero postów wnoszących coś do tematu lecz posty naskakujące na użytkowników to i owszem Praca moderatorów bez zarzutu.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez wuj dobra rada 03 paź 2011, 23:11
Mają inne narzędzia ku temu. W dziale psychoterapia działa burdel nieziemski i jakoś nikt nie zamyka . To jest obiektywizm?
wuj dobra rada

przez *Wiola* 03 paź 2011, 23:14
wuj dobra rada, A ja widziałam akurat ludzi , którym pomogła., chociaż jak może zauważyłeś(pomimo profitów :mrgreen: ) jakoś szczególnym zwolennikiem nie jestem.
Moderator

przez Amon_Rah 03 paź 2011, 23:16
Jeden tego typu temat juz polecial do kosza. Przestan wreszcie czepiac sie pracy moderatorow a Moniki w szczegolnosci. Masz swoj temat "Psychoterapia nie dziala i tam sie udzielaj a nie zakladaj kolajne bzdurne watki.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Sortuj wg