Nie podoba mi się na forum .... / mam żal do .....

Hasiok.

przez hate66666 30 lip 2011, 18:12
dominika ty szmato
JAK CI SIĘ NOWY TEMAT NIE PODOBA TO WYPIERDALAJ STĄD !!!!!
ROZUMIESZ KRZYWY RYJU???
WYPIERDALAJ SIĘ POŻALIĆ TWOIM PANIĄ MODERATORKOM !!

przez Vian 30 lip 2011, 18:31
Na szybko - może przestańcie się czepiać semantyki i tego "kasuje", co? Wiadomo chyba, że jak ktoś pisze o "kasowaniu" to ma na myśli usunięcie postu/tematu do kosza, a używa skrótu.

piotrek_d04, wiesz ile ja czasu spędzam na sprzątaniu tematów? na łączeniu 20 tematów o podobnym problemie, nadawanie odpowiedniego tytułu, umieszczanie w odpowiednich działach, aby było je łatwiej znaleźć? używanie szukajki użytkownikom, którym się nie chce tego robić? poprawianie błędnych cytatów, zdublowanych wypowiedzim usuwanie postów, które niektórzy umieszczają po 5 razy w różnych działach? wiesz, również staram się pomagać ludziom, wspieram innych. zajmuje mi to czasami po kilka godzin. ale co ty. przecież to PATOLOGIA
ale dobrze. korzystam tylko z 10% praw. jesteś cholernie niesprawiedliwy.

Korba, nie rozumiem...
Nikt się moderatorem nie rodzi, że nie ma wyboru i MUSI moderować. Jeśli nie jesteś z tego zadowolona, nie daje Ci to satysfakcji, jest źródłem frustracji, bo zjada czas, bo ktoś ciągle "jęczy" - to zrezygnuj.

A jeśli chcesz być moderatorem, to w czym problem? Że życie moda nie jest usłane różami i wyrazami hołdu? Ano nie jest, nie widziałam jeszcze żadnego forum, gdzie by było.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez armagedon 30 lip 2011, 18:35
Amon_Rah, Przeprosiłem za to. Nie mniej jednak W mniej kulturalny sposób napisałem mu to co moderatorzy mówią wszystkim niezadowolonym: Nie podoba ci się tu - nikt cie tu nie trzyma Więc chyba powinieneś mnie pochwalić a nie czepiać ;-)
armagedon

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 30 lip 2011, 19:06
ja też należę do mniejszości seksualnej ale mogę swobodnie o niej pisać i nikt nie zbanował
Największy Forumowy Maruda

przez Korba 30 lip 2011, 19:08
Vian, nie bardzo rozumiesz naruszanie prawa do odmienności seksualnej od prośby o nie pisanie szczegółowo o jej upodobaniach.
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez N... 30 lip 2011, 19:16
Vian, a ja czegoś nie rozumiem. Skoro masz taką silną potrzebę opisywania zachowań seksualnych, to czemu nie zaspokoisz jej na jakimś forum erotycznym?
To jest forum psychologiczne i wiecej osób potrzebuje tu wzajemnego podnoszenia się na duchu i wirtualnego tulenia, niż wynurzeń na temat szczegółów życia intymnego...
N...

przez N... 30 lip 2011, 20:03
Może chodziło o formę twoich wypowiedzi, bo mieliśmy tu bardzo otwarte rozmowy i nikt ich nie blokował.
N...

przez Vian 30 lip 2011, 20:10
To chciałabym się dowiedzieć, co było nie tak z formą.
Nie używałam wulgaryzmów i pisałam raczej z mocnym przymrużeniem oka, nie opisywałam swoich fantazji, ani "ostatniej nocy z...", raczej częściej żartowałam, niż pisałam serio. Na serio napisałam głównie o tym, że BDSM jest często przez społeczną opinię osób, które niewiele o tym wiedzą (bo ich to nie dotyczy, naturalne) postrzegany bardzo opacznie i niesłusznie negatywnie.
Ale tego wątku wolałabym tu nie kontynuować z przyczyn dość oczywistych :D

Może się komuś moje posty nałożyly z postami Katixx, która już owszem, o swoich upodobaniach i fantazjach co nieco pisała, ale również nie jakoś drastycznie, czy szczególnie wulgarnie...

Przepraszam, ale już sam fakt, że zostałam uciszona i właściwie nie wiem, DLACZEGO już świadczy, że coś jest nie tak, bo chyba powinnam wiedzieć, co zrobiłam źle, choćby po to, żeby tego uniknąć w przyszłości.

A dowiedziałam się tego, że pomyliłam fora. Bomba.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

przez samurai 30 lip 2011, 20:52
Wszyscy ci moderatorzy to tępe ch.uje nauczeni pokazywać swoje JA
Ja was s.kurwysy.ny nauczę rozumu. Będziecie mieli dość. Jeszcze jak reszta dołączy to będziecie błagać żeby przestać.

Macie za swoje tępe chujki.

Sortuj wg